Nastolatek pobity na Rynku?! Policja szuka świadków zdarzenia

  • 24.09.2021, 13:26
  • redakcja
Nastolatek pobity na Rynku?! Policja szuka świadków zdarzenia

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego prowadzą czynności w sprawie uszkodzenia ciała. Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór 11 września 2021 r. w okolicy starogardzkiego rynku, gdzie nieustalony do tej sprawca, uderzył przebywającego w tym rejonie nieletniego.

Śledczy przyjęli w tej sprawie zawiadomienie o popełnionym przestępstwie. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń mundurowych, jedna z przebywających w pobliżu osób nagrała zdarzenie telefonem komórkowym. Funkcjonariusze ustalili rysopis sprawcy. Był to mężczyzna w wieku około 40 lat, wzrost ok. 180 cm., krępej budowy ciała, łysy.

Policjanci poszukują świadków zdarzenia oraz oczekują na wszelkie informacje, które mogą przyczynić się do zatrzymania sprawcy tego przestępstwa. W szczególności mundurowi szukają kontaktu z osobą, która nagrała przebieg tego zdarzenia i apelują o przekazanie zapisu video do starogardzkiej komendy.

Osoby, które dysponują jakąkolwiek wiedzą na temat tego zdarzenia, proszone są o kontakt z Wydziałem Dochodzeniowo Śledczym Komendy Powiatowej w Starogardzie Gdańskim pod numerem telefonu 47 742-72-40 lub 47 742-73-34  za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adresem: [email protected]

Funkcjonariusze zapewniają anonimowość i szczegółową weryfikację każdego sygnału. 

 

_redakcja

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 25.09.2021, 15:05
Ciekawe czy "Ciul" z garbatym nosem na rynku jeszcze zaczepia wszystkich o kasę. Zwłaszcza tych, których z widzenia zna od ponad 30 lat. Też bywało że groził pobiciem. Pod względem bezpieczeństwa w Starogardzie jest równie fatalnie jak w dużych miastach - może nawet gorzej, bo napastnik najczęściej zna z widzenia ofiarę, wie gdzie mniej więcej ona mieszka, gdzie się zaczaić, itp. Swego czasu na rynku grasowała grupa młodych ludzi, która zaczepiała rówieśników tekstem wzbudzającym zaufanie, np. "no cześć, jak leci w szkole?".
janek
janek 25.09.2021, 17:28
takiego ,,Ciula,, dotknie policjant lub strażnik i zaraz znajdzie się inny ciul (nagrywający) ,który poniesie wieść ,że ten pierwszy ciul był mordowany ,ot takie prawo
Ciekawski
Ciekawski 24.09.2021, 20:02
A moze Tak się zastanowimy za co dostał? Bo wątpię że za nic....
o
o 24.09.2021, 20:32
Głosował na PiS?

Pozostałe