Wrócił do kraju i... został zatrzymany

  • 24.09.2021, 20:45
  • Źródło: KPP Starogard
Wrócił do kraju i... został zatrzymany

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali mężczyznę ściganego 2 listami gończymi. 32-latek ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości za granicą. Gdy wrócił do kraju, został szybko namierzony i zatrzymany przez funkcjonariuszy. Mieszkaniec Kociewia trafił do aresztu śledczego, gdzie odbywać będzie karę pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa.
Policjanci z wydziału kryminalnego starogardzkiej komendy zakończyli poszukiwania 32-latka, który był ścigany 2 listami gończymi oraz nakazem doprowadzanie do aresztu śledczego. Mieszkaniec Kociewia wiedział, że ma do odbycia karę pozbawienia wolności i ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju.

Pracujący nad tą sprawą funkcjonariusze ustalili, że mężczyzna niedawno wrócił do Polski. Weryfikując swoje ustalenia, kryminalni postanowili odwiedzić jego miejsce zamieszkania. Mieszkaniec Kociewia był zaskoczony policyjną wizytą. Został zatrzymany i przekonwojowany do starogardzkiej komendy, skąd po sporządzeniu dokumentacji trafił do aresztu śledczego. 32-latek był poszukiwany przez wymiar sprawiedliwości w celu odbycia łącznej kary 2 lat i 11 miesięcy pozbawienia wolności za wcześniej popełnione przestępstwa, między innymi oszustwo i niestosowanie się do wyroku sądu.

 

Źródło: KPP Starogard

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe