Tak się bawi Bobowo! Festyn [FOTO]

  • 06.08.2021, 15:03
  • UG Bobowo
Tak się bawi Bobowo! Festyn [FOTO] UG Bobowo

Podziel się:

Oceń:

30 lipca br., przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II – ul. Gimnazjalna 20 w Bobowie odbyła się czwarta edycja festynu, którego hasło przewodnie brzmiało ,,Tak się bawi, tak się bawi Bobowo”. Organizatorami wydarzenia byli GOKSiR Bobowo wraz z Gminą Bobowo, natomiast sponsorem Doner King Kebab.

Atrakcje dla dzieci wprawiły je w przyjemny, wesoły i rodzinny nastrój. Dmuchana zjeżdżalnia cieszyła się ogromną popularnością i sprawiła dużo radości wszystkim dzieciom obecnym na festynie. Nie zabrakło również stoisk z watą cukrową, popcornem oraz licznymi zabawkami dla najmłodszych.

Panie z Kół Gospodyń Wiejskich z Grabowa oraz Bobowa zapewniły wiejskie jadło, ciepłe napoje, swojskie wypieki oraz pyszną zupę. O godz. 20:00 na scenie atmosferę rozgrzewał Zespół Dwa Plus Dwa, który sprawiał że nogi same rwały się do tańca. Około godz. 21:00 pojawiła się główna gwiazda wieczoru Andrzej Marcysiak zwany jako Andre, który wykonał koncert przebojów znanych nam wszystkim z radia i telewizji. Najwięksi szczęściarze mogli otrzymać od artysty najnowszą płytę pn. ,,Żona i Mąż”. Następnie po godz. 22:00 muzyczny klimat imprezy zapewnił zespół PIK, który rozgrzewał wszystkich i zachęcał do wspólnej zabawy.

Przepełnione parkingi i tłumy przybyłych na nasze wydarzenie gości nie tylko z gminy Bobowo ale i  spoza niej dały organizatorom ogromną satysfakcję i chęci do działania. Mamy nadzieję, że tegoroczny festyn będzie inspiracją do organizacji następnych równie udanych inicjatyw lokalnych.

Dnia 8 sierpnia zapraszamy wszystkich miłośników motoryzacji klasycznej na kolejne wydarzenie na terenie naszej gminy. Tego dnia odbędzie się II Kociewski SPOT samochodów klasycznych, który po raz drugi zawita na targowisku gminnym koło kościoła w Bobowie. Z kolei 15 sierpnia odbędzie się kolejna seria zmagań wrakowiczów na specjalnie przygotowanym torze, czyli Wrak Race Bobowo. Zapewniamy dobrą zabawę i zdrową rywalizację. Serdecznie zapraszamy wszystkich do uczestnictwa w wydarzeniach organizowanych na terenie Gminy Bobowo.

UG Bobowo

Zdjęcia (9)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe