Kociewie prezentowało swoje atrakcje na Śląsku

  • 20.06.2021, 10:45
  • redakcja
Kociewie prezentowało swoje atrakcje na Śląsku

Podziel się:

Oceń:

Wszyscy szukamy ciekawych propozycji na nadchodzące wakacyjne wyjazdy. Udział w targach turystycznych oraz wydarzeniach plenerowych to doskonały sposób, aby przekonać niezdecydowanych urlopowiczów do spędzenia swojego wolnego czasu na Kociewiu. Nie inaczej było w przypadku mieszkańców Śląskiej Aglomeracji, którzy odwiedzili targi turystyczne ATRAKCJE REGIONÓW w Parku Śląskim w Chorzowie. Na wydarzeniu nie mogło zabraknąć również oferty Kociewia, które kolejny raz było reprezentowane przez Lokalną Organizację Turystyczną KOCIEWIE, Powiat Starogardzki oraz Powiat Tczewski.

- To już kolejny rok, kiedy przy współpracy z LOT KOCIEWIE oraz z Powiatem Tczewskim odwiedzamy targi w Chorzowie i prezentujemy ofertę naszego regionu - mówi Kazimierz Chyła, Starosta Starogardzki, Prezes LOT KOCIEWIE. – Oferta turystyczna naszego powiatu przypadła do gustu odwiedzającym, którzy teraz, przede wszystkim, szukają miejsc oddalonych od tłumów, gdzie w ciszy i spokoju mogą zrelaksować się w otoczeniu natury. Nasze lasy, jeziora oraz urokliwe miejscowości turystyczne znalazły uznanie odwiedzających i zainteresowały Ślązaków  -  podkreśla.

_redakcja

Zdjęcia (3)


Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

marek
marek 2 dni temu, 15:41
dno i jak zawsze nic z tego poza kosztami nie wyszło !!!
Hdusbd
Hdusbd 21.06.2021, 20:48
Widze te ........ to daje lapke w dół
hafciarka
hafciarka 21.06.2021, 16:43
był promocyjny haft kociewski? :) specjalista pojechał to pewnie tak
AA
AA 21.06.2021, 17:46
...czy masz na myśli taki haft co zwykle po gorzale ?
Kociewiak
Kociewiak 20.06.2021, 17:40
Udział w targach turystycznych jak najbardziej na plus.Jednakże widok "zestarzałych panów o obrzmiałych twarzach" obsługujących stoisko promocyjne to porażka.Nie pomogły koszulki z motywem kociewskim w które się ubrali.Pojechali żeby "straszyć"?
Żeby promować nasz piękny region,projekt powinien być spójny.Młodzi ,fajni ,ludzie w sposób naturalny zainteresowaliby potencjalnych turystów...Niestety te zdjęcia ....tych twarzy odpychają.Żadna to promocja.
MINUS dla starosty ,nie wszystko przystoi i to za wszelką cenę.

ula
ula 06.07.2021, 15:22
ile pokazał alkomat ???
Lucyna
Lucyna 20.06.2021, 17:51
Pokazaliśmy to co mamy najlepsze na Kociewiu, skąd te pretensje?.
Gość
Gość 20.06.2021, 19:00
Lucyno masz niezłe poczucie humoru.CZY wg.Ciebie to co mamy najlepsze na Kociewiu to te "gęby" ?
Promocja,to promocja, bo jest co pokazać,ale nie tych osobników.Kto miał taki fatalny pomysł przebrać ich w koszulki i pokazać za stoiskiem promocyjnym ?
Fatalnie się na to patrzy !
Poczucie estetyki trzeba mieć.

Pozostałe