Cyrk Zalewski wystąpi w Starogardzie Gdańskim. Po raz pierwszy od wybuchu pandemii [MAMY DLA WAS ZAPROSZENIA]

 • 09.06.2021, 13:16
 • redakcja
Cyrk Zalewski wystąpi w Starogardzie Gdańskim. Po raz pierwszy od wybuchu…

Podziel się:

Oceń:

Po 8 miesięcznej przerwie Cyrk Zalewski powrócił na trasę ze swoim najnowszym programem! W Starogardzie wystąpi już 14 czerwca. Przed mieszkańcami miasta spektakl, podczas którego widzowie zobaczą: mrożące krew w żyłach motory w kuli śmierci, niesamowity pokaz wielkiej iluzji, „żelaznego” strong mana, czy znany ze słynnego Cirque du Soleil numer gimnastyczny na bungee! Najmłodsi widzowie mogą liczyć na bliskie spotkanie ze swoimi bohaterami: Shimmer i Shine, Spidermanem i najprawdziwszym dinozaurem...

Najstarsza cyrkowa rodzina w Polsce powraca do polskich miast i miasteczek z wyjątkowym show zaadresowanym dla widzów od 3 do 103 lat. W poniedziałek 14 czerwca, przy ul. Derdowskiego (róg Podmiejskiej) odbędzie się w Starogardzie jedyny, blisko dwugodzinny spektakl. Program przedstawienia został skonstruowany tak, aby świetne bawiły się nim trzy pokolenia widzów: dzieci, rodzice i dziadkowie.

- Tęskniliśmy za naszymi widzami. Biorąc pod uwagę naszą dotychczasową aktywność, 8 miesięcy przerwy to bardzo długi czas. Nie zmarnowaliśmy go - nowa perspektywa spojrzenia na naszą sztukę, godziny prób, wiele przygotowań – wszystko po to, aby znów bawić i zachwycać goszczących pod naszym namiotem Polaków. Dziękujemy, że wciąż jesteście z namimówi Kamil Zalewski, reżyser i jedna z gwiazd najnowszego spektaklu Cyrku Zalewski.

Jak zapewnia, spektakl zachwyci nawet najbardziej wymagających widzów. Cyrkowi akrobaci i sztukmistrze udowodnią w nim, że ograniczenia ludzkiego ciała nie istnieją, a iluzjonistyczne pokazy zatrą granicę między magią a rzeczywistością.... Widzów podczas całego spektaklu będzie zabawiał - znany z polskich i międzynarodowych aren, nagradzany na prestiżowych festiwalach cyrkowych - klaun RiCO. Blisko dwugodzinne show to niewiarygodne numery, akrobacje na granicy ludzkich możliwości, mrożące krew w żyłach pokazy i najprawdziwsza magia. Pod namiotem Cyrku Zalewski wystąpią artyści z Łotwy, Polski, Ukrainy, Chile, Argentyny, Brazylii. Zalewscy od wielu lat bardzo mocno wspierają także młode pokolenie polskich artystów cyrkowych, w tym roku pod kopułą swojego namiotu ponownie będą prezentować artystów - absolwentów Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku.

Kiedy: 14 czerwca (poniedziałek) , godz. 17.30
Gdzie:  ul. Derdowskiego/Podmiejska

UWAGA! Ze względu na ogromne zainteresowanie, organizator poinformował nas o dodatkowym występie, który odbędzie się o godzinie 15.00

W programie:

 • Duża iluzja - Kamil Zalewski
 • Pokaz hula hop pod kopułą cyrku - Ernita - Łotwa
 • Strongman - Denis Ilchenko - Ukraina (NOWOŚĆ)
 • Gimnastyka na Bungee (NOWOŚĆ) (absolwenci Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku) 3 osoby
 • Clown RiCO - Polska
 • Kula Śmierci - Alison Riders - Brazylia, Argentyna, Chile
 • Żonglerka nogami - Dominika Krystel - Polska - (absolwentka Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Gimnastyka na sztrabatach - Maciej Najmowicz - Polska (absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Ekwilibrystyka na krzesłach - Maciej Sokołowski - Polska(absolwent Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku)
 • Napowietrzny pokaz gimnastyki na kole
 • Napowietrzny pokaz gimnastyki na siatce w duecie Jagoda Stanasiuk i Monika Kamińska (absolwentki Szkoły Sztuki Cyrkowej w Julinku),a także goście specjalni, ulubieńcy najmłodszych:
 • Dinozaur
 • Shimmer i Shine
 • Minecraf
 • Spiderman

Odwiedź też wydarzenie na Facebooku: TUTAJ


Z tej okazji, razem z Cyrkiem Zalewskim przygotowaliśmy dla Was kilka darmowych biletów (osoba dorosła + dziecko do 15 roku życia).  Co zrobić, aby je wygrać? Wystarczy zadzwonić do naszej Redakcji (tel. 515 198 735) w piątek (11.06.21) o godz. 12.00 i odpowiedzieć na pytanie: Po jakim czasie Cyrk Zalewski wraca na estradę? Wygrywa osoba, która jako pierwsza dodzwoni się i dobrze odpowie na pytanie konkursowe.
Konieeeecznieeeee zajrzyjcie na nasz Facebookowy profil, tam również mamy dla Was darmowe wejściówki (szczegóły na:  www.facebook.com/kociewiak/)

 

 

_redakcja

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Moniks
Moniks 09.06.2021, 16:02
Witam. Jaka cena biletów normalnych oraz ulgowych? Gdzie mozna kupić? Nie moge nigdzie znaleść informacji na temat.
:)
:) 10.06.2021, 00:57
Niedługo powinny być. :)

Pozostałe