Pukali do mieszkania osoby poszukiwanej, wyczuli u sąsiadów zapach marihuany

  • 04.06.2021, 13:28
  • Źródło: KPP Starogard
Pukali do mieszkania osoby poszukiwanej, wyczuli u sąsiadów zapach marihuany…

Podziel się:

Oceń:

Prawie 250 gramów amfetaminy i marihuany zabezpieczyli policjanci ze Starogardu Gdańskiego. Mundurowi zatrzymali również dwóch mężczyzn podejrzewanych o posiadanie narkotyków. Mieszkańcy Kociewia wpadli na gorącym uczynku, gdy funkcjonariusze, którzy sprawdzali adres osoby poszukiwanej, wyczuli na klatce schodowej wydobywający się z mieszkania sąsiadów wyraźny zapach marihuany.

Kara do 3 lat pozbawienia wolności grozi dwóm mieszkańcom Kociewia, przy których policjanci znaleźli narkotyki. 21 i 25-latek wpadli na gorącym uczynku wczoraj po południu w jednym ze starogardzkich mieszkań. Interweniujący w tej sprawie funkcjonariusze najpierw udali się do drzwi mieszkania, w którym według ich informacji miała przebywać osoba poszukiwana. W pewnej chwili, stojący na klatce schodowej mundurowi, wyczuli dobiegający z sąsiedniego mieszkania wyraźny zapach marihuany.

Policjanci zapukali do drzwi, które otworzył jeden z domowników. Wówczas zapach stał się jeszcze bardziej intensywny. Jak się okazało, w mieszkaniu przebywało dwóch mężczyzn. Przy jednym z nich funkcjonariusze zabezpieczyli kilka zawiniątek folii aluminiowej z suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało, że była marihuana. Mundurowi znaleźli również narkotyki ukryte w lodówce oraz sypialni. Łącznie zabezpieczono prawie 250 gramów zabronionych w Polsce środków odurzających, w tym marihuanę i amfetaminę. Obaj mężczyźni zostali zatrzymani. Funkcjonariusze doprowadzili ich do swojej komendy, gdzie spędzili noc w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych. Dzisiaj śledczy przedstawią w tej sprawie zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Obecnie mundurowi wyjaśniają bliższe okoliczności tej sprawy.

Źródło: KPP Starogard

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Co to ma teraz być ?!
Co to ma teraz być ?! 07.06.2021, 02:47
Skandal to co teraz przeczytałam. I tak już mamy inwigilację, o której pisano kiedyś jako teorie spiskowe, ale żeby na podstawie ZAPACHU móc sobie wejść do czyjegoś mieszkania ?
A może jutro sobie policjancik wejdzie do mnie od tak, bo taki ma kaprys i znajdzie zabytkową aparaturę do pędzenia bimbru na własny użytek, która zgodnie z pseudo prawem jest u nas NIELEGALNA i będę miała problemy ?
Dlatego proszę pamiętać - nigdy nikogo nie wpuszczać do swojego domu/mieszkania!
aismen
aismen 07.06.2021, 00:52
policja bedze chodzic po klatkach
i bedze" niuchac " skutecznosc : 100/100
didi
didi 05.06.2021, 02:37
trzymajcie się chłopaki. nikomu krzywdy nie zrobiliście a jesteście traktowani gorzej niż kryminaliści / m0rdercy.
Dziab dziab
Dziab dziab 04.06.2021, 22:02
Psow sie nie wpuszcza do domu i tyle.1.3.1.2
Najwyższy wymiar kary
Najwyższy wymiar kary 04.06.2021, 13:58
Kary za posiadanie narkotyków są zdecydowanie zbyt łagodne
Tomek
Tomek 04.06.2021, 21:07
Kary za posiadanie, handel, jazdę po pijaku, z sądowymi zakazami są bardzo łagodne.Pewnie wpadły jakieś płotki.Niech powiedzą skąd mają i wtedy efekt domina.
Jp100%
Jp100% 06.06.2021, 22:42
Ta twoj niech powie z kad Ma
Karol
Karol 06.06.2021, 22:51
Nie każdy musi czerpać radość z życia ćpając!. Potem chodzą przygłupy i co drugie słowo ryją ze śmiechu jak głupi do sera.Najpierw trawa a potem coś twardego a na końcu kocborowo lub rynsztok.

Pozostałe