WRACAMY DO SPRAWY: Tak wygląda poszukiwany mężczyzna, który próbował uprowadzić dziecko

  • 13.05.2021, 12:23
  • redakcja
WRACAMY DO SPRAWY: Tak wygląda poszukiwany mężczyzna, który próbował uprowadzić…

Podziel się:

Oceń:

Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, do których doszło na terenie powiatu gdańskiego. Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę, którego wizerunek publikujemy i ma informacje o jego miejscu pobytu, proszony jest o kontakt z Policją.

-Policjanci poszukują mężczyzny, który może mieć związek z przestępstwami przeciwko życiu i zdrowiu, do których doszło 12 maja 2021r. na terenie powiatu gdańskiego - mówi st. asp. Karina Kamińska z Komendy Wojewódzkiej Policji w Gdańsku. Jak się dowiedzieliśmy, mężczyzna próbował w powiecie gdańskim porwać nastoletnią dziewczynę, a także zaatakować kobietę w powiecie malborskim. Obława trwała wczoraj do późnych godzin nocnych. W akcję zaangażowani byli policjanci z bronią długą, a nawet policyjny śmigłowiec z Warszawy.

Mężczyzna, którego wizerunek publikujemy ma 40 lat, krępą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy. Ubrany był w spodnie moro i podkoszulkę. Lewą rękę ma owiniętą bandażem.

Każdy, kto rozpoznaje mężczyznę ze zdjęcia i ma informacje o miejscu jego pobytu, proszony jest o kontakt z Policją pod numerem alarmowym 112.


CZEKA WYSOKA NAGRODA
Policjanci informują, że wyznaczona została nagroda pieniężna w kwocie 8 tys. złotych za pomoc w znalezieniu poszukiwanego mężczyzny, którego wizerunek  został opublikowany powyżej, a który może mieć związek z napadem na 12-letnią dziewczynkę.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe