Uwaga! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

  • 29.04.2021, 12:37
  • redakcja
Uwaga! Tymczasowa zmiana organizacji ruchu

Podziel się:

Oceń:

Od 4 maja na ulicy Podgórnej obowiązywać będzie pierwszeństwo przejazdu. Tymczasowa zmiana organizacji ruchu jest następstwem przebudowy ul. Kanałowej na odcinku od skrzyżowania z ulicami Tczewską i Sobieskiego do wysokości parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji.

Tymczasowa zmiana organizacji ruchu dotyczy pierwszeństwa przejazdu. Ze względu na prowadzoną przebudowę ulicy Kanałowej i zamknięcie odcinka od skrzyżowania z ulicami Tczewską i Sobieskiego do wysokości parkingu przy Ośrodku Sportu i Rekreacji zmieni się pierwszeństwo przejazdu na skrzyżowaniu ulicy Kanałowej z ulica Podgórną. Od 4 maja br. na ulicy Podgórnej obowiązywać będzie pierwszeństwo przejazdu. Jadąc od strony Rynku nie będziemy musieli zatrzymywać się przy wjeździe z ulicy Podgórnej w ulicę Kałową i ustępować pierwszeństwa autom poruszającym się ulicą Kanałową. Jej prawa strona na czas przebudowy jest całkowicie wyłączona z ruchu.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szambonurek
Szambonurek 03.05.2021, 06:32
Już od 5 dni mamy w Starogardzie ulicę Kałową
43 lata prawo jazdy
43 lata prawo jazdy 02.05.2021, 09:36
No nie wiem czy to dobra decyzja. Większość kierowców w tym i ja jeżdzą na pamieć i już nie raz, czy dwa zastanawiałem się na tym skrzyżowaniu kto właściwie ma pierszeństwo ( tyle było zmian).Przed wjaz\dem w Kanałową powinien być pas rozdzielający kierunki jazdy na prawo i w lewo, bo często startują w lewo ze skrajnie prawej strony podgórnewj, a to myli.
kk
kk 02.05.2021, 15:20
Na pamięć to można brać lecytynę...a na drogach publicznych radzę patrzeć bezwzględnie na oznakowanie!!! Oznakowanie tam jest wyjątkowo czytelne.
Szukam działki przy ulicy Kałowej
Szukam działki przy ulicy Kałowej 01.05.2021, 08:41
Też chciałbym mieszkać przy ulicy Kałowej. Wpada w ucho, łatwo zapamiętać, ma ogromny potencjał marketingowy
Piotrek
Piotrek 01.05.2021, 13:30
Czasem zastanawiam się, kto szkaluje własne miasto zakładając fikcyjne konta na fejsie o tym co złe, o syfie czyżby to jakiś marny redaktorzyna którego nikt nie słucha i musi anonimowo wylewać swoje żale, może czas wziąć się do ciężkiej pracy fizycznej , budowa to najlepsze rozwiązanie.
Wiktor
Wiktor 01.05.2021, 18:27
Kto takiego wezmie do pracy, jeśli do żadnej się nie nadaje,tylko fejs daje mu możliwość bycia tzw. ważnym.Przykład YT, tam niejeden głąb wybił się na ponadprzeciętnej głupocie.Też wezmę aparat i będę świrował po mieście, tyle że nie mam ani czasu ani takiej mentalności żeby ośmieszać własne miasto.Chcialoby się zasiadać w urzędzie miasta na najwyższym stanowisku?, a może ktoś komu się sprzyja doceni pseudo redaktorka i będzie robił za podnóżek, cóż każdy ma podobno jakiś fetysz.
Make Poland Great Again
Make Poland Great Again 01.05.2021, 17:50
Może to dlatego, że wielu Polaków ma kompleksy i uważa, że jesteśmy słabi, biedni, beznadziejni i ogólnie, że "wszędzie dobrze, ale w domu najgorzej"
Tragedia
Tragedia 30.04.2021, 16:20
Co za redakcja, dalej pisze ulica Kałowa
rynkooblatywacz
rynkooblatywacz 30.04.2021, 12:32
to jeszcze słupki przy katarzynie i przy bibliotece powinni zdjąć
Lina
Lina 29.04.2021, 21:12
Dlaczego nie od 6 kwietnia?
Leszek
Leszek 29.04.2021, 20:19
Litości - napisano -ulica Kałowa !
tutam
tutam 01.05.2021, 21:09
Nie raz w lokalnych mediach było napisane "Stargard" zamiast "Starogard". Nawet "Gazecie Kociewskiej" się to zdarzało. To być może pokłosie starych wersji MS Word, które podkreślały nazwę naszego miasta jako błąd, uznając tylko Stargard Szczeciński.
obi
obi 29.04.2021, 17:28
tak było kiedyś i powinno tak być na zawsze.
ciekawa nazwa
ciekawa nazwa 29.04.2021, 14:53
Ulica "Kałowa".

Pozostałe