Firma deweloperska Szymichowski buduje Pruszcz Park

  • 24.02.2021, 09:45
  • Źródło: Artykuł sponsorowany
Firma deweloperska Szymichowski buduje Pruszcz Park

Podziel się:

Oceń:

Szymichowski to znana i doceniona firma deweloperska, która realizuje na Pomorzu inwestycje budowlane. Specjalizuje się właśnie w wielkich inwestycjach budowlanych czego najlepszym przykładem są dwie inwestycje mieszkaniowe w Pruszczu Gdańskim: oddane już do użytku Osiedle Olszewskiego, jak i powstający obecnie Pruszcz Park. Oba osiedla charakteryzują się ekskluzywnością. Co dokładnie zaoferuje nam Pruszcz Park? Dowiemy się w niniejszym artykule.

Jak już wspomnieliśmy – poprzednią inwestycją mieszkaniową zrealizowaną przez firmę deweloperską Szymichowski w Pruszczu Gdańskim było właśnie Osiedle Olszewskiego. Zlokalizowane przy ulicy Zygmunta Wróblewskiego, składa się obecnie z czterech budynków, terenów wspólnych między nimi, oraz parkingu. Jest ono bardzo ekskluzywne: dla przykładu jego mieszkańcy korzystać mogą z własnego klubu fitness, sauny i strefy relaksu. Zupełnie niedaleko od Osiedla Olszewskiego – powstaje teraz nowa inwestycja firmy deweloperskiej Szymichowski – Pruszcz Park.

Źródło: szymichowski.pl

Pruszcz Park – najnowsza inwestycja PB Szymichowski

Równie elitarnym osiedlem, jak Olszewskiego – będzie powstający niedaleko Pruszcz Park. W planach składać ma się on z sześciu budynków, które zaoferować nam mają łącznie 650 mieszkań. W niedalekiej okolicy znajduje się ponadto rozwinięta infrastruktura usługowa, obejmująca obiekty handlowe, usługowe i oświatowe. Są to sklepy, szkoły, przedszkola, placówki medyczne, jak również infrastruktura oferująca usługi rozrywkowe i z zakresu kultury.

Lokalizacja Pruszcz Parku

Innymi słowy Pruszcz Park posiada dogodne położenie – świetnie skomunikowany jest zarówno z Gdańskiem Głównym – do którego dojazd samochodem zajmie nam jedynie piętnaście minut – jak i z Centrum Pruszcza. Posiada łatwy dostęp do obwodnicy Gdańsk Południe oraz do autostrady. Ponadto przystanek autobusowy znajduje się minutę drogi piechotą od osiedla. Spacer do dworca PKP zajmie nam natomiast niecałe dwadzieścia minut.

Co zaoferuje nam Pruszcz Park?

Jak sama nazwa wskazuje Pruszcz Park tonąć ma w zieleni. Deweloper obiecuje przyszłym mieszkańcom możliwość z korzystania z bogato wyposażonych, osiedlowych parków ze zróżnicowaną roślinnością. Mają być one ponadto odpowiednio podświetlone i stanowić wizytówkę tego miejsca.

Co do samej architektury osiedla - to charakteryzować się ona będą niepowtarzalnym, eleganckim stylem. Wnętrze klatek schodowych ozdobione ma być elementami kamiennymi, drewnianymi, jak i naturalną roślinnością.

Źródło: szymichowski.pl

Co zaoferują nam mieszkania w Pruszcz Parku?

Same mieszkania w Pruszcz Parku reprezentować będą szczególną jakość. Będą one jedno, dwu, trzy i czteropokojowe. Do tego oczywiście łazienka, przedpokój i aneks kuchenny, z możliwością wydzielenia oddzielnej kuchni. Każde lokum wyposażone będzie także w odrębne pomieszczenie, które można będzie wykorzystać jako garderobę, pomieszczenie gospodarcze lub kolejną, drugą toaletę. Metraż mieszkania posiadać będzie rozpiętość między 30, a 90. Warto tu też podkreślić, że mieszkania znajdujące się na pierwszym piętrze posiadać będą prywatny taras, na powyższych zaś – duże balkony.

Ceny mieszkań w Pruszcz Parku

Metr kwadratowy mieszkania kosztować tu będzie pomiędzy 6, a 7,5 tysiącami złotych. Z okazji piętnastolecia swojej firmy deweloper Szymichowski zaoferował także zniżki na piętnaście mieszkań. Zniżki wynoszą nawet do 586 zł za m².

Podsumowanie

Trzeba więc przyznać, że projekt Pruszcz Park prezentuje się niezwykle kusząco. Komfort zamieszkania i względnie niska cena mieszkań – to dwa wielkie plusy dla przyszłych mieszkańców. Trzeba więc przyznać, że – dla swej konkurencji – firma deweloperska Szymichowski umieściła poprzeczkę wyjątkowo wysoko.

Źródło: Artykuł sponsorowany

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe