Zimowe wyprzedaże rocznika 2020 w salonach HADM Gramatowski!

  • 18.01.2021, 14:36
  • art. spons.
Zimowe wyprzedaże rocznika 2020 w salonach HADM Gramatowski!

Podziel się:

Rok 2020 dobiegł końca. Dla salonów KIA i Skoda był to niepowtarzalny rok i nie mamy tu wcale na myśli panującej pandemii. Salon KIA HADM Gramatowski obchodził swoje 20-lecie, a Skoda jako marka obchodziła 125 lat swojego istnienia.

Ten rok zaczynamy w dobrym stylu od WIELKICH zimowych WYPRZEDAŻY modeli ROCZNIKA 2020.

Wyprzedażowa oferta Skody obejmuje wszystkie modele z roku 2020, które znajdują się na placu i są dostępne od ręki, co jest atutem dla wielu Klientów. Zapewniamy, że jest czym się zainteresować, ponieważ aktualne rabaty w salonie Skody sięgają aż 17 tys. zł*. Oferta obejmuje najbardziej pożądane modele, jakimi są oczywiście Skoda Superb oraz Kodiaq.

Zważywszy na obecne warunki atmosferyczne, możemy zapewnić, że SUV Skoda Kodiaq idealnie sprawdzi się w starciu z kopnym śniegiem czy śliską nawierzchnią, dzięki napędowi 4x4. A o superlatywach Skody Superb chyba nikogo przekonywać nie trzeba..


Marka Kia również postanowiła miło przywitać Klientów w Nowym Roku wprowadzając WYPRZEDAŻE. Korzyści sięgają aż do 14 tys. złotych* i obejmują modele wyprodukowane w roku 2020.  Teraz nawet najnowszy SUV, czyli Sorento nabyć można w atrakcyjnej cenie! Warto również wspomnieć, że dla Klientów zainteresowanych zakupem auta elektrycznego lub z napędem PHEV, posiadających instalację fotowoltaiczną przewidziane dodatkowe upusty. 

„NOWY ROK, NOWA JA”, to chyba myśl przewodnia dla marki KIA, która w styczniu opublikowała nowy logotyp, który został zaprezentowany podczas pokazu pirotechnicznego nad miastem Incheon w Korei. 303 drony wystrzeliły setki fajerwerków podczas synchronicznego pokazu, który zapoczątkował nową erę marki. Przy okazji został ustanowiony nowy rekord Guinnessa w kategorii „Liczby dronów, wykorzystanych do pokazu fajerwerków”. Pokaz można zobaczyć na oficjalnym kanale marki Kia na YouTubie:

 

Prognozy specjalistów w dziedzinie motoryzacji są jednoznaczne, ceny aut pójdą w górę, chociażby ze względu na fakt utrudnionej dostępności i przerw w produkcji spowodowanych COVID-19. Dlatego dla osób zainteresowanych nabyciem nowego auta może być to najlepszy moment na zakup i otrzymanie auta szybko i w najlepszej cenie.


* szczegóły ofert dostępne w salonach HADM Gramatowski

 

Zapraszamy do salonów oraz na jazdy testowe.

HADM Gramatowski

Skoda i Kia

Rokocin 4G, 83-200 Starogard Gdański

tel. 58 560 94 80

Skoda i Citroen

82-300 Elbląg, ul. Warszawska 87

tel. 55 235 24 57

art. spons.

Komentarze (0)


Pozostałe