Barometr lokalny Gazety Kociewskiej

  • 15.01.2021, 00:54 (aktualizacja 15.01.2021, 12:41)
  • redakcja
Barometr lokalny Gazety Kociewskiej

Podziel się:

Oceń:

Serdecznie zapraszamy nasze Czytelniczki i Czytelników do wypełnienia ankiety służącej badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w gminach powiatu starogardzkiego

Badanie to pozwoli wskazać inwestycje, które Waszym zdaniem są ważne dla rozwoju Waszej gminy i powinny być realizowane przy wsparciu środków unijnych, w szczególności Funduszu Spójności.

kliknij tutaj → ankieta służąca badaniu poziomu zadowolenia z warunków życia w Starogardzie Gdańskim

Ankieta ta jest realizowana w ramach projektu „InForMe 2.0 – działania informacyjne w zakresie promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych”. Projekt realizowany jest przy wsparciu finansowym Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Troll
Troll 26.01.2021, 07:54
Większość komentarzy pochodzi od jednego trolla występującego pod wieloma nazwami. Nawet sam sobie odpowiada.
myślący pozytywnie
myślący pozytywnie 19.01.2021, 16:28
wypędzić redemptorystów z Polski, tak jak niemcy ich przepędzili ze swojego kraju !!! , ponadto wypowiedzięć konkordat i watykan nie będzie nas doił !!!!!!
adamski
adamski 19.01.2021, 16:11
znowu redemptorysta rydzyk dostał od państwa nienależne mu pieniądze 900000 zł , osoby odpowiedzialne powinny zostać przykładowo ukarane , a szmal do zwrotu - skandal kolejny z udziałem tego szarlatana !!!!!!!
Wyborca
Wyborca 19.01.2021, 13:28
A wieza na sw.Katarzynie wyremontowana?
Może ktoś wie,gdzie można znaleźć rozliczenie inwestycji,bo sporo pieniędzy na ten cel pochodziło ze środków publicznych.
Czy to prawda,ze starosta Chyła jest pierwszym zwolennikiem proboszcza,chętnie wspomaga wszelkie sakralne remonty ?
A to nie jest bez znaczenia w kampanii wyborczej ?
anzelm
anzelm 18.01.2021, 19:44
jak narciarze emilewicze , nadal dzięki kolesiom pisiorom są bezkarni ??? , ich ból jest większy niż nasz ??? , gdzie tu prawo i sprawiedliwość ???
Stg.
Stg. 18.01.2021, 17:56
Grabież Polski przez Kościół
Ziemie warte miliony za grosze trafiają do Kościoła i tak jest w całej Polsce. Nie starcza im że Polacy muszą ich utrzymywać, muszą nas jeszcze łupić z każdej strony.
vernel
vernel 18.01.2021, 19:39
złodziejskie i pedofilne szarlatany z kk , tylko kasiora liczy się dla tych zboków !!!
Stg.
Stg. 17.01.2021, 21:42
Rajmund Kaczyński o swoich synach
Moim dzieciom nie wolno dawać władzy. Zniszczą każdego, kto jest od nich lepszy, bo są złośliwi- mówił o Lechu i Jarosławie Kaczyńskim, wspominała Hanna Stadnik, sanitariuszka "Hanka" w TVN. Boże, uchroń Polskę przed moimi synami narwańcami- miał z kolei powiedzieć rok przed śmiercią Rajmund Kaczyński.
*****debilów
*****debilów 18.01.2021, 12:48
Jesteś zwykły debil i tyle!
adamek
adamek 15.01.2021, 23:04
Barometr Lokalny stwierdził. Że Gazeta Kociewska i ten Portal to dno. Bo jak to określić delikatnie?
o
o 16.01.2021, 09:33
Nie przesadzaj. W końcu tu w komentarzach możesz wyrzygać swoje frustracje.
Stg.
Stg. 15.01.2021, 15:48
Ci politycy którzy finansowali z publicznych pieniędzy tego czarnego oszusta Rydzyka i KK powinni z własnej kieszeni zwrócić do budżetu te pieniądze !!!! i odebrać tym politykom dożywotnio prawa obywatelskie!.
kociewiak2
kociewiak2 15.01.2021, 08:21
ponoć w naszym kraju wszyscy są równi wobec prawa , tak czy nie ?????
Roman
Roman 15.01.2021, 13:33
Wszyscy są równi Ale są RÓWNIEJSI !!!.
kociewiak
kociewiak 15.01.2021, 08:18
ciekawe co dalej z emilewicz i jej synkami , kiedy policja i sanepid nałożą surowe kary , przecież nie ma świętych krów powiedział jarosław zawsze dziewica kłamczyński , poczekamy - zobaczymy czy i kiedy nadejdzie prawo i sprawiedliwość...
*****Debilów
*****Debilów 18.01.2021, 12:50
Jestes zwykły debil,obojętnie jak się p[odpisujesz!
kajmak
kajmak 18.01.2021, 19:42
kościelny świrze i świntuchu , nawet debilna modlitwa ci już nie pomoże...
lsd
lsd 19.01.2021, 18:42
Lecz się pajacu....sfiksowany jesteś na tle kościoła popaprańcu!!!!!
dsl
dsl 19.01.2021, 19:13
kościelny świrze - a kyszszsz...

Pozostałe