Pierwsi medycy z Kociewskiego Centrum Zdrowia zaszczepieni na Covid-19

  • 05.01.2021, 12:25
  • redakcja
Pierwsi medycy z Kociewskiego Centrum Zdrowia zaszczepieni na Covid-19

Podziel się:

Oceń:

Dziś rozpoczęły się w Kociewskim Centrum Zdrowia szczepienia COVID-19 dla pracowników sektora ochrony zdrowia, czyli tzw. etap 0.

Kociewskie Centrum Zdrowia zostało ujęte przez Ministerstwo Zdrowia w wykazie szpitali węzłowych, w których odbywają się szczepienia przeciw zakażeniu SARS-CoV-2. Do KCZ dotarło na razie 90 szczepionek, dziś zostały zaszczepione pierwsze osoby.

_redakcja

Zdjęcia (6)

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sz
sz 06.01.2021, 12:57
ja poprosze chip z IOS bo rozdaja iphone do szczepienia
Jprd
Jprd 06.01.2021, 10:09
Panie "o" ja się nie będę szczepił ponieważ nie ma takiej potrzeby .
Ciężkie czasy nadchodza .
Bez kolejki prawda to byłem ale u twojej
Daniel
Daniel 06.01.2021, 08:37
Na początku dla chętnych, a potem kto się nie zaszczepi to go do pracy nie przyjmą albo zwolnią, do hotelu nie wejdzie, na wakacje nie pojedzie, będziesz nosić certyfikat zaszczepieńca przy sobie.To samo z płatnością bezgotówkową najpierw darmowe terminale, bonusiki dla płacących a potem dowalą podatek że z podziwu nie wyjdziecie.Najgorszymi wirusami są rządzący światem oraz ci bez organu myślenia którzy im wierzą i myślą,że wszystko co robią to dla ich dobra.Jak to mówią Pan Każe Sługa Musi !.
adamek
adamek 06.01.2021, 09:10
Prawda. Pracodawca nas zmusi do zaszczepienia.A podobno nie obowiązkowe. Powie tylko że nie mam wstępu bo mogę zarażać i po sprawie. Taki oto będziemy mieli wybór.
Norris
Norris 06.01.2021, 02:33
Ja przeszedłem covida. Chorowałem dość poważnie przez tydzień. Miałem duszności i mocny kaszel. Ale przeszło. Czy miałbym się teraz szczepić ? - Na pewno nie.
Dlaczego się ludziom nie proponuje amantadyny ?
adamek
adamek 05.01.2021, 19:42
A ja jestem ciekawy czy też nie było przekrętu. Czy jakiś nasz celebryta też się zaszczepił?
o
o 05.01.2021, 23:45
Podobno niejaki Jprd się wkręcił bez kolejki.
Jprd
Jprd 05.01.2021, 17:34
Brawo pierwsi pierdo......ci w powiecie

Pozostałe