Pogrzeb śp. Zbigniewa Młyńskiego

  • 01.12.2020, 10:29
  • Jrok
Pogrzeb śp. Zbigniewa Młyńskiego Janusz Rokiciński ©

Podziel się:

Oceń:

We wtorek (1 grudnia) w kościele filialnym p.w. Michała Archanioła w Obozinie odbył się pogrzeb śp. Zbigniewa Młyńskiego.

Zbigniew Młyński w latach 1970-1975 był uczniem ZSR CKP w Bolesławowie. Od razu po jej zakończeniu poszedł na studia na Akademię Rolniczo – Techniczną w Olsztynie. Dokładnie 1 września 1993 roku rozpoczął pracę jako nauczyciel praktycznej nauki zawodu z zakresu rolnictwa w ZSR CKP w Bolesławowie, a od 1996 r. pełnił funkcję Kierownika Administracyjno - Gospodarczego. 
Więcej wspomnień o śp. Zbigniewie Młyńskim znajdziecie >TUTAJ<
 

 

 

Jrok

Zdjęcia (14)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stg.
Stg. 06.12.2020, 11:04
Zbyszku jesteś już tam gdzie wszyscy podążamy, nie potrzebujesz się wstydzić swego życia i swych dokonań. Spoczywaj w spokoju, byłeś dobrym człowiekiem.
Przyjaciel
Przyjaciel 01.12.2020, 23:43
Zbyszek był Przyjacielem ludzi, nie dzielił / jak obecnie/ na tych lepszy ,,zort,, i gorszy. Pomagał wszystkim. Najlepszym przykładem to ilość osób na jego pogrzebie i to z bliska i z daleka. Słowa księży w kościele wiele znaczą dla wierzących ale to jak przygotował pożegnanie Alfred Portee dyr. Szkoły najlepszej w północnej Polsce, a zapewne jednej z najlepszych w Kraju świadczy o tym jakim był Zbyszek. Mam dużo lat ale nigdy nie byłem na takim pogrzebie. Świetnie przygotowane pożegnanie od serca to wielki zaszczyt dla ŚP Zbyszka ale i dyrektora szkoły. Pięć lat w technikum w jednej ławce, potem studia i powrót do pracy RAZEM, tego się nie spotyka. Doskonały organizator
//z przedmiotów ścisłych od początku do końca 5+//.
Pracując w starostwie miałem ze względów zawodowych bliski i częsty kontakt z oboma Panami i wiem jak świetnie działali. Ponad 25-30 tys. ludzi na pokazie zwierząt hodowlanych to jeden z przykładów świetnej pracy i organizacji min. Zbyszka.
CZEŚĆ JEGO PAMĘCI.
Czytelniczka
Czytelniczka 28.11.2020, 22:37
Wyrazy współczucia dla rodziny.

Pozostałe