Toalety przenośne są bezpieczne dla środowiska. Dlatego pojawiają się w parkach i lasach

  • 09.11.2020, 15:55
  • Źródło: Artykuł partnera
Toalety przenośne są bezpieczne dla środowiska. Dlatego pojawiają się…

Podziel się:

Oceń:

Chyba każdy lubi korzystać z uroków terenów zielonych. Jednak w momencie, kiedy podczas joggingu albo romantycznego spaceru natyka się na widoczne śmieci albo kogoś, kto w krzakach załatwia potrzebę fizjologiczną, cały dobry nastrój rozwiewa się w mgnieniu oka. Rozwiązaniem tego problemy są toalety przenośne: zapewniają niezbędną dyskrecję, a przy okazji redukują ilość zanieczyszczeń – pod warunkiem, że na danym obszarze znajduje się ich wystarczająco dużo.

Nadleśnictwa i gminy coraz częściej sięgają po rozwiązania zwiększające komfort

 

Mobilne WC może średnio pasują do parków czy lasów pod względem estetycznym, ale to akurat najmniejszy problem. Kolorowe kabiny mocno wyróżniają się z tła, choć w pewnych szczególnych sytuacjach takie rozwiązanie ma sporą zaletę – z daleka widać, że można skorzystać z ustępu w cywilizowanych warunkach. Rozstawiane w terenie sanitariaty mogą zawierać znacznie bardziej rozbudowane wyposażenie, niż tylko szczelny zbiornik na nieczystości i papier toaletowy. Nierzadko zdarza się, że toaleta przenośna posiada również umywalkę, dozownik mydła, wewnętrzne oświetlenie czy udogodnienia niezbędne dla osób niepełnosprawnych. Oczywiście bez podłączenia do instalacji trzeba regularnie uzupełniać wodę w zbiorniku – podobnie jak pozostałe materiały eksploatacyjne. Aczkolwiek firmy, które dostarczają tego typu terenowe WC, są w stanie uporać się z tym zadaniem bez większych trudności.

Regularnie serwisowana toaleta przenośna zachowuje wszelkie normy sanitarne

Tym, co sprawia że kabiny sanitarne idealnie nadają się do stałego zastosowania w miejscach, gdzie nie ma całej infrastruktury, jest ich wyśrubowana jakość. Wykonane są z wyjątkowo trwałych materiałów, dzięki czemu cechują się bardzo wysoką odpornością na wszelkie uszkodzenia mechaniczne. Jak zapewniają przedstawiciele firmy Alfa Partner: ktoś musiałby się bardzo mocno postarać i użyć specjalnych narzędzi, by spowodować uszkodzenia skutkujące wyciekiem nieczystości do gleby czy wód gruntowych. Z kolei serwis toalet przenośnych przeprowadzają specjalnie przeszkoleni fachowcy, dysponujący zaawansowanymi środkami chemicznymi i pojazdami. Opróżnianie, czyszczenie czy płukanie zbiorników odbywa się w starannie kontrolowanych warunkach. Środowisko naturalne pozostaje w nienaruszonym stanie, a komfort podstawowych czynności życiowych ulega znacznej poprawie.

Źródło: Artykuł partnera

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe