UWAGA mieszkańcy miasta! W niedziele czekają nas duże utrudnienia

  • 11.09.2020, 10:26 (aktualizacja 16.09.2020, 09:42)
  • redakcja
UWAGA mieszkańcy miasta! W niedziele czekają nas duże utrudnienia

Podziel się:

Oceń:

W związku z organizacją zawodów LOTTO Triathlon Energy w niedzielę 13 września na trasie ze Skarszew do Starogardu oraz na terenie naszego miasta wystąpią utrudnienia w ruchu drogowym. W godzinach od 9 do 14:30 nie będą też kursować autobusy miejskie.

Na czas trwania zawodów Lotto Triatlon Energy w godzinach 9:00 – 14:30 nastąpi przerwa w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej. Nie będą kursować autobusy linii: 12, 14, 16, 17, 19.

Również w godzinach 9:00 – 14:30 na terenie Starogardu Gdańskiego – całkowicie z ruchu wyłączone zostaną ulice: Skarszewska – Derdowskiego – Gdańska (ruch wahadłowy na wiadukcie) – Skorupki – Traugutta – Dmowskiego – Zielona – rondo Bractwa Kurkowego – Norwida – Tczewska – Kanałowa.

Na okoliczność trasy biegowej wyłączone z ruchu zostaną ulice: Kanałowa – Podgórna – Rynek – Chojnicka – 2 Pułku Szwoleżerów Rokitniańskich – Chojnicka – rondo Lubichowska – Kościuszki – Pelplińska – Kościuszki – rondo Lubichowska – Chojnicka – Rynek – Podgórna – Kanałowa.

W imieniu organizatorów bardzo przepraszamy za wszystkie niedogodności i utrudnienia. Jednocześnie prosimy dla własnego bezpieczeństwa i osób startujących w zawodach o ograniczenie do koniecznego minimum potrzeb korzystania z samochodów w trakcie sportowej rywalizacji.

_redakcja

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 14.09.2020, 22:40
Nawet w sporcie TVP Gdańsk nie było ani słowa...
starogardzianin
starogardzianin 14.09.2020, 12:48
oni nam to robią, bo chca w ten sposób dowartościować Starogard. Taka pseudo nobilitacja dla maluczkich. Że niby tutaj dzieje sie cos ciekawego, że cała Polska o tym mówi z wypiekami na twarzy. To stwarzanie sobie wrażenia że Starogard to jedna liga co najmniej z Paryżem. Tak jak Deyna jest według nich starogardzkim piłkarzem (a jest warszawski, jest idolem kiboli warszawskich), a Grubba pochodzi ze Starogardu (a ze Starogardem miał tyle wspólnego, że niecały rok dojezdżał tu na treningi). A kiedy jedna pani zdobyła medal olimpijski, to przedstawiali ja jako starogardziankę. Mimo że Starogard z jej sukcesem nie miał nic wspólnego, ale sie tutaj urodziła
Xx
Xx 13.09.2020, 08:14
Ustalając te trasy mogliby brać pod uwagę że niektórzy muszą dojechać do pracy a jeśli pół miasta bedzie zamkniete to powodzenia..
Swoja drogą to i tak lepiej niz tydzień temu w Malborku. Chcieliśmy sobie z rodziną pojechac do Krynicy i google pokierowało nas o wiele krótsza trasa przez Malbork. Jedziemy a tu zonk - trasa zamknięta . No to inna trasa obrzeżami Malborka . Tez zamknięte. Cofnelismy sie trasa 22 parę km przed Malborkiem jest droga do Nowgo Dworu Gdańskiego. Jedziemy kilka km i znowu - trasa zamknięta. Musieliśmy sie cofnąć do swarożyna i autostada i nadrobić 50 km bo traitlon. I nie byloby w tym nic złego gdyby nie blokowali niemalże całych miast .no i najlepsze. Starogard poinformowal wszystkich. Na wszystkich ulicach informacja ze dnia tego i tego bedą utrudniania. Na drogach wjazdowych do miasta również. Jadąc w kierunku malborka żadnej takiej tablicy nie było a znak ze jest zakaz wjazdu bo bieg byl aż 5 metrów przed zakmnietą drogą- i jadąc 10 km nigdzie nie bylo informacji o zawodach ani o tym ze za 10 km dojedziesz do drogi zamkniętej . STAROGARD -BRAWO... MALBORK-BRAK SŁÓW.
Kaśka
Kaśka 13.09.2020, 07:31
Trzeba tak ustalić trasę jak wybudowaliście ścieżki rowerowe. A do biegania są chodniki a nie ulice. Ktoś ustalił że połowa miasta jest zamknięta od 9 do 14,30. To jest chore.
Kris
Kris 12.09.2020, 22:07
Macie jad bo ktoś chce pojezdździć dajcie luz ja też stałem przez ta imprezę i nie beczę *** w aucie jest git ale chcą pojechać sobie zgnojić dziwny naród tolerajnca kierowcy
Zenek
Zenek 13.09.2020, 00:18
1 Listopada też są ogromne korki w mieście i jakoś afery nie robicie.
Wkur.....
Wkur..... 12.09.2020, 18:45
Zablokować miasto to potrafią, ciekawe czy będą umieli posprzątać te wszystkie taśmy i inne śmieci na trasie tego triathlonu. Chcą jeździć itd, niech jeżdżą, ale czemu komplikują życie całej reszcie mieszkańców?
Kasztan
Kasztan 12.09.2020, 17:46
Mam tylko nadzieję, że ktoś wziął pod uwagę fakt, że choroby i wypadki nie wybierają.... Karetka, straż jakoś dojechać musi....
mhmm
mhmm 12.09.2020, 17:37
Jak czytam te komentarze, zadaję sobie pytanie: skad tyle jadu w ludziach?
Ciągle się coś nie podoba. Cokolwiek jest organizowane w tym mieście to wiecznie wtedy jest narzekanie.
Robią coś to źle, nie robią też źle.
Ludzie, zamiast się cieszyć każdym dniem, ziejecie jadem, jeden na drugiego.

Najlepiej by było gdyby rządził Stachowicz. Oj tak, tego ludziom brakuje. Wtedy mało co sie działo w tym mieście.

Czekam na hejt 3,2,1....
bobo i żabka
bobo i żabka 12.09.2020, 17:07
dno , dna , kolarzyki niech szaleją w lesie , tam gdzie trenują , a ulice powinny być wolne od takiego motłochu
ehh..
ehh.. 12.09.2020, 15:11
Trzeba narzekać ile wlizie, to nasz kociewski szyk. To nic, że będzie to w niedzielę i w czasie, kiedy to, co najwyżej do kościoła trzeba. Tym razem można pieszo- dla zdrowia, będzie ładny dzionek... a cóż...warczeć i mruczeć to specjalność mieszkańców. Szczerze mówiąc , kiedy czytam te napastliwe komentarze, mam mdłości. Jak wy ludzie żyjecie na co dzień? Nic wam nie pasuje. Wątroba was nie boli od tej ciągłej złości?
*****PO
*****PO 12.09.2020, 15:28
Kiedy czytam twoje komentarze,to robi mi się niedobrze.Może dla zdrowotności "ciasnomajtkowcy"ścigali by się po lasach ,których w bród wokół miasta,a nie utrudniali i tak już sparaliżowanych ulic.Piechotką to ty sobie do udrządku chodź,będziesz miał mniejszy beboch.
ehh..
ehh.. 12.09.2020, 16:03
Uderz w stół, a nożyce się odezwą :))) no brawo!!
tt
tt 12.09.2020, 16:43
ehh może przestań już wychwalać wszystko co robicie kierując miastem z ulicy Gdańskiej . Może lepiej napisz gdzie te wasze obietnice wyborcze np. estakada nad parkiem, inwestorzy i nowe dobre miejsca pracy, co tam jeszcze obiecywaliście ? Przypomnij mi proszę bo sporo tego było a nic nie ma !
ehh...
ehh... 12.09.2020, 20:44
Niepotrzebne inwestycje nie są wykonywane, ale to moje zdanie. Poza tym nie wiem o jakich "waszych" mówisz. Nikomu niczego takiego nie obiecałam. Żyje w tym mieście od urodzenia, nigdy mnie żadne partie nie obchodziły, tyrałam w porządnej firmie, a nie na stołku urzędowym i od paru lat jestem na emeryturze. I wiesz co ci powiem - w nosie mam takie pisowskie kwasy. Miasto jest coraz ładniejsze
*****PO
*****PO 14.09.2020, 14:23
Akurat!Chyba do okulisty pora.
Wkurzony
Wkurzony 12.09.2020, 03:49
W zeszlym roku prawie 2 godziny stalismy w korku zeby dojechac do domu. I zas to samo bedzie. Katastrofa 🤨🤨🤨
masakra
masakra 12.09.2020, 00:04
Kiedy się w końcu skończy ten coroczny horror !!!! Jak długo jeszcze będzie blokowane miasto ? Kto podpisał jakieś zobowiązania ,na ile lat ? Czy to MUSI BYĆ W NASZYM MIEŚCIE ? Wiele osób będzie zaskoczonych tą TOTALNYM paraliżem ruchu drogowego ! Nie ma tu jeszcze OBWODNICY i nie alternatywnej drog i ulic by to ominąć !!!
Mieszkaniec
Mieszkaniec 11.09.2020, 10:55
Co roku to samo . A Stankowiak obiecał że zrobią wszystko żeby nie utrudniać życia mieszkańcom. Jak widać dla niego nie liczą się zwykli obywatele którzy mają gdzieś ta całą imprezę a chcą mieć swobodny dojazd i wyjazd ze swojego miejsca zamieszkania. Czas już podziękować temu panu za prawie 7 lat niszczenia i zadłużania na potęgę tego miasta w imię swojej zajebistosci i pijaru. Kolejna sprawa to Straż miejska jak zwykle gdy sytuacja wymaga wyjaśnienia to Prezydent chowa się za swoją pani rzecznik. Widzieliście go kiedyś jak się wypowiada w ważnych sprawach? Bo ja nie . Na każdej uroczystości Duka coś z kartki nawet koń by mógł być takim prezydentem . Czas podziękować ekipie Naszego Starogardu z Januszem na czele .
szok
szok 12.09.2020, 15:14
musisz poczekać niestety na stołek dla kogoś co ci pasuje.:))
mieszkaniec
mieszkaniec 11.09.2020, 10:45
Super jak zwykle w tym miasteczku nikt się nie liczy z mieszkańcami tego miasta. w każdy dzień miasto to jedno utrudnienie . A teraz jeszcze w niedzielę trzeba utrudnić mieszkańcom życie . Brawo Panie Prezydent - Brawo !!!!!!
uhmm..
uhmm.. 12.09.2020, 15:15
zanim wygrzebiesz się z betów, będzie po wszystkim

Pozostałe