Polski Bon Turystyczny - infolinia

  • 06.08.2020, 10:01
  • Źródło: PUW Gdańsk
Polski Bon Turystyczny - infolinia

Podziel się:

Oceń:

Bon turystyczny to forma wsparcia dla rodzin. Wynosi jednorazowo 500 zł na każde dziecko do 18 r. życia oraz dodatkowe dla dzieci z orzeczeniem o niepełnosprawności. Przypominamy, że z bonu można skorzystać do końca marca 2022 r. Informacje związane z tym jak aktywować bon, wysłać oświadczenia, zapłacić za pomocą bonu itp. można uzyskać od konsultantów ZUS pod nr infolinii 22 11 22 111 (całodobowa). Działa także specjalny e-mail: [email protected]

W związku z próbami odsprzedaży PBT - Polska Organizacja Turystyczna uruchomiła specjalny adres mailowy [email protected]
Zgłoszenia, które będą dotyczyć sprzedaży bonów, POT kierować będzie do organów ścigania.

 

Źródło: PUW Gdańsk

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kalina
kalina 18.08.2020, 07:14
kociewiak już dawno zszedł na psy , uznają tylko swoich kolesiów , reszta wypowiedzi jest blokowana , szkoda tu zaglądać...
Weronika
Weronika 06.08.2020, 10:22
Te bony przypominają mi poprzedni ustrój, wtedy też dostawałeś talon na wczasy, a teraz tylko dzieci czyli przyszli wyborcy.Zdaję sobie sprawę, że wielu osobom to odpowiada,ale dla mnie to normalne nie jest, że pracuje i dokładam się do programów socjalnych i wakacji kogoś dzieci.
kiker
kiker 07.08.2020, 21:03
Księżniczko dostajesz 500plus i bon tak samo jak inni....zakładam, że masz dzieci. Ja nie mając dzieci a zarabiając około 11 tysięcy miesięcznie rzeczywiście sponsoruje nierobom i zasiłkowiczom skrzynkę wódki miesięcznie!!! Takie programy powinny motywować do pracy, u nas demotywują.
aldona z helu
aldona z helu 06.08.2020, 12:04
skandal , pisiory tylko rozdają i nie swoje pieniądze , kradną ludziom pracy , a dają na zmarnowanie pijackim menelom i nierobom !!!
kocio
kocio 06.08.2020, 14:19
Aldona,nie jedź do szwabii ,albo do Szwecji ,tam dopiero rozdają pieniądze ciapatym i takim jak ty.
gg
gg 06.08.2020, 16:39
kocio, może porównaj gospodarkę tej jak to nazywasz szwabii i szwecji oraz naszą i dopiero później porównaj rozdawnictwo. W czasie wojny u nas została wybita inteligencja, zostalo chłopstwo robotnicy, no i mieliśmy 50 lat socjalizmu. Zamiast teraz solidarnie zabrać się do roboty, to znowu ci co pracują muszą zarabiać na 500 + i inne rozdawnictwa
srocio
srocio 06.08.2020, 15:14
niedojdo , ile razy byłeś po zapomogi , do pracy lewusie
k
k 07.08.2020, 15:16
Nie muszę brać żadnych zapomóg,w odróżnieniu od ciebie jestem na własnym rozrachunku,debilu.
k2
k2 07.08.2020, 15:45
niedojdo i miernoto , nie wciskaj kitu menelu
k
k 07.08.2020, 16:13
Spójrz w lustro, tam Menela zobaczysz.
Roman
Roman 06.08.2020, 16:33
Coraz więcej osób nie potrafi podjąć merytorycznej rozmowy.Napiszę prostym językiem Nie pracujesz to nie jesz.Skoro rodzice nie potrafią zapewnić podstaw bytowych swoim dzieciom to te powinny trafiać do rodzin zastępczych.Tragiczne jest to, że często kobiety graja na emocjach, bo partner pije,jest agresywny, a okazuje się, że mamuśka potrafi niezle dać sobie w palnik i przepija całą kasę a potem z siebie robi ofiare.
normalny
normalny 06.08.2020, 18:42
tak rodzi się katolicka patologia , gnojom nie chce się pracować tylko płodzą dzieci i chleją , ta banda powinna trafić w kamieniołomy , albo do obozu pracy przymusowej...
kocio
kocio 07.08.2020, 15:15
Taki zupełnie normalny to ty nie jesteś.

Pozostałe