Już dziś Samochodowe Kino Letnie Starogardzkiego Centrum Kultury

  • 24.07.2020, 12:55
  • redakcja
Już dziś Samochodowe Kino Letnie Starogardzkiego Centrum Kultury

Podziel się:

Oceń:

Starogardzkie Centrum Kultury zaprasza na kolejny seans organizowany w ramach Samochodowego Kina Letniego. W piątek 24 lipca o godzinie 21:45 na parkingu byłego marketu Tesco przy ul. Zblewskiej. Wjazd na teren kina od godz. 21:20. 

Uwaga!
Obowiązują obostrzenia.

Ilość miejsc ograniczona do 60 samochodów osobowych.
Ważne: w każdym samochodzie osobowym mogą znajdować się tylko 2 osoby.
Wjazd na parking od ul. Zblewskiej - wjazd na teren kina od godziny 21:20.
Wyjazd na ulicę Kociewską.
Prosimy o przestrzeganie tych zasad poruszania się na terenie kina.

"Szybcy i wściekli" to dynamiczna historia osadzona w Los Angeles, w realiach bezwzględnego świata nielegalnych wyścigów samochodowych, w których zwycięstwo oznacza klucz do władzy. Paul Walker wciela się w postać nie doświadczonego policjanta infiltrującego otoczenie przywódcy największego gangu samochodowego (Vin Diesel). Policjant musi się mieć na baczności, bo niektórzy członkowie gangu mają go już na oku. Zbliża się moment, w którym będzie musiał podjąć decyzję, komu pozostaje lojalny. Zapnij pasy i przygotuj się na porządną dawkę adrenaliny zaserwowaną przez gorącą ekipę Hollywood.


Zwiastun:
https://www.youtube.com/watch?v=VioJ9NaVjLc

 
 

Podczas seansu będzie możliwość zamówienia jedzenia z Restauracji "Centrum". Na wjeździe otrzymasz ulotkę z podanym nr oraz MENU. Będziemy mieli czas do 22:15 by złożyć zamówienie. Jedzenie zostanie dostarczone do Twojego auta!


REGULAMIN IMPREZY pn. "Samochodowe Kino Letnie"

1. Miejsce: parking przy ul. Zblewskiej przed budynkiem po byłym TESCO.
2. Termin realizacji: od 05.06.2020 r do 28.08.2020 r.
3. Ilość stanowisk parkingowych przygotowanych dla widowni kina: 60 stanowisk.
4. Do uczestnictwa w pokazie filmu dopuszczone będą tylko samochody osobowe.
5. Dopuszczalna liczba osób w samochodzie: dwie osoby.
6. Widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres, w którym będą mieli uchylone okno w pojeździe oraz podczas przebywania poza pojazdem – posiadanie środków ochrony będzie sprawdzane na etapie wjazdu na teren kina samochodowego/plenerowego, a w przypadku ich braku organizator odmówi wjazdu na teren kina.
7. Wszystkie osoby przebywające w samochodzie nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia nosa i ust w czasie przebywania w samochodzie.
8. Każdy uczestnik pokazu przy wjeździe na teren kina samochodowego (za zgodą) zostanie poddany bezdotykowemu mierzeniu temperatury zgodnie z regulaminem imprezy. Pomiar temperatury dokona obsługa kina. W przypadku stwierdzenia u któregoś z uczestników pokazu temperatury powyżej 37 stopni Celsjusza, osoba taka wraz ze współpasażerem nie zostanie
wpuszczona na teren kina.
9. Organizator dopuszcza na terenie kina usługi gastronomiczne, które będą bezpośrednio dostarczane do pojazdu przez obsługę, z zachowaniem stosownych przepisów. Podmiot, który będzie obsługiwał gastronomię musi uzyskać stosowne pozwolenie.
10. Wszyscy uczestnicy muszą stosować się do poleceń osób reprezentujących organizatora oraz przestrzegać postanowień regulaminu.
11. Organizator kina samochodowego/plenerowego wydzieli teren w sposób uniemożliwiający zachowanie w/w zasad.
12. Wstęp na kino samochodowe jest bezpłatny. Liczy się kolejność wjazdu na teren kina.


24 lipca 2020 r.
Wjazd na teren kina od godz. 21:20
Parking przy byłym "Tesco", ul. Zblewska w Starogardzie Gd.
Uwaga! Tylko 60 pierwszych aut - w środku tylko do dwóch osób.

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tutam
tutam 26.07.2020, 23:28
Dlaczego robi się tajemnicę z systemu przekazywania dźwięku w kinie samochodowym? Czyżby strażnicy praw autorskich tak się bali, że ktoś we własnym mieszkaniu we własnym radiu usłyszy ścieżkę dźwiękową jakiegoś amerykańskiego knota?
olo
olo 25.07.2020, 15:37
Dziś miał być erotyk, ale uchwałą rady powiatu się nie zgodzili :( Szkoda. Radni z PISu powiedzieli że ***e... I Seks. nie będzie a ci z PO powiedzieli, że ***e... Oralne.. nie będzie obok kościoła. Wspólnie w końcu mieli rację się zgodzili i zapraszamy na kolejny nudny seans bez Happy Endu :(
dziab dziab
dziab dziab 24.07.2020, 20:40
Brawo. Bardzo mądre.
"6. Widzowie zobowiązani są do zakrycia ust i nosa maseczką lub przyłbicą ochronną przez cały okres"

"7. Wszystkie osoby przebywające w samochodzie nie zamieszkujące wspólnie, zobowiązane są do zakrycia nosa i ust w czasie przebywania w samochodzie." - czyli np koledzy.

To w jaki sposób w maseczce mamy zjeść posiłek zamówiony specjalnie od Restauracji "Centrum" ?
Przez kroplówkę ?

Pozostałe