Koronawirus w starostwie. Zarażony urzędnik uczestniczył w weselu na Podlasiu

  • 03.07.2020, 13:36
  • redakcja
Koronawirus w starostwie. Zarażony urzędnik uczestniczył w weselu na Podlasiu

Podziel się:

Oceń:

Jak udało nam się dowiedzieć, testy wykazały obecność koronawirusa u jednego z pracowników Starostwa Powiatowego.

Mężczyzna został objęty kwarantanną. Obecnie jego stan jest dobry.

Pracownik, z którym zakażony dzielił biuro, również został przebadany. Testy wykluczyły w jego organizmie obecność wirusa.

Władze starostwa uspokajają, że nie ma żadnego zagrożenia dla pracowników oraz petentów.


Nieoficjalnie udało nam się dowiedzieć, że wśród osób zarażonych jest także starogardzka dentystka.
Stan kobiety jest poważny. Przebywa ona w szpitalu na oddziale zakaźnym.
Nie mamy jednak wiedzy, z iloma pacjentami mogła mieć kontakt.


Jak udało nam się ustalić, osoby te uczestniczyły w weselu na Podlasiu, gdzie potwierdzono ognisko koronawirusa.

 

_redakcja

Komentarze (45)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

game over
game over 10.07.2020, 10:20
w starostwie , podobnie jak w urzędzie miasta też były wypłacane pieniądze w związku z koronawirusem ???
log in
log in 10.07.2020, 10:47
I po co kłamiesz. Jakie niby pieniądze były wypłacane w urzędzie miasta w związku z koronawirusem?
abdullah
abdullah 10.07.2020, 10:55
no tak , ciebie niedoszły szafarzu pomineli ...
in log
in log 10.07.2020, 10:49
przestań palić głupa urzędasie
krystian
krystian 09.07.2020, 15:23
nie płacić pensji dziadostwu , to skandal , żeby w ciągu pracy bawić się i uprawiać politykę !!!!!
mieszkanka
mieszkanka 09.07.2020, 09:16
Dlaczego szefostwo ze starostwa i pani radna ze spółdzielni mieszkaniowej w trakcie pracy chodzą z gazetkami i ulotkami wyborczymi jedni Trzaskowskiego a druga Dudy? Czy tak można w godzinach pracy, czy mają ***opy? Jak to jest panie starosto i panie prezesie SM?
członek sm kociewie
członek sm kociewie 09.07.2020, 19:16
winnych powinni ukarać dyscyplinarnie !!!
ramzes
ramzes 10.07.2020, 15:38
zwolnić dyscyplinarnie tych bydlaków , ciekawe , że nikt ich nie pilnuje w pracy , nie mają przełożonych , s***.syństwo do potęgi !!!!!
łysy
łysy 10.07.2020, 16:01
do wyborów chyba zdążą zwolnić tych nieodpowiedzialnych pracowników , czas najwyższy...
kociewiak
kociewiak 09.07.2020, 19:21
a my członkowie sm płacimy ciężki szmal na utrzymanie tych nierobów i leserów , na ich pensje i bardzo wysokie premie !!!!!!!!!!!!
krzyś
krzyś 09.07.2020, 11:39
Trzeba by to skontrolować. Pani Wrzesiński i Sierocki do boju.
spółdzielca
spółdzielca 10.07.2020, 16:08
nie będę płacił czynszu do sm , jak nie rozliczycie tych drani i nie poniosą zasłużonej kary !
mieszkaniec
mieszkaniec 10.07.2020, 10:22
jak to dziadostwo chce się bawić w politykę , to powinni wziąć ***opy z pracy , ciekawe jaką karę poniosą ???
anna
anna 08.07.2020, 19:33
stop takiemu dziadostwu , nigdy więcej takich kolesiów i aferzystów , o pijaństwie nie wspomnę...
hanna
hanna 09.07.2020, 08:35
Piłaś z nimi, że wiesz?
Gość
Gość 09.07.2020, 09:49
To trzeba z nimi pić,zeby wiedzieć?
Gość
Gość 04.07.2020, 06:25
Dlaczego Starostwo nadal przyjmuje petentów. Nie rozumiem.
mk
mk 08.07.2020, 09:28
Dlatego, bo od tego jest urząd aby przyjmować petentów.
gosc
gosc 06.07.2020, 08:59
Dlatego żebyś nie marudził, że jest zamknięte a np. Biedronki są otwarte.
re
re 06.07.2020, 19:50
łysy matole , kupuj dalej w ***u portugalskim ...
wściekły podatnik
wściekły podatnik 03.07.2020, 23:47
dziadostwo powiatowe. "szefostwo" do wymiany +70% pracowników i bezużytecznych wydziałów.
Pracuję obok starostwa i jak widzę urzędasów co sobie wychodzą do galerii Neptun na zakupki I do biedronki ok. godziny 10 to mnie krew zalewa.
kegot
kegot 06.07.2020, 09:01
To zgłoś to. A ty pewnie na ***czki obcinasz i ci to pasuje.
Sylwia
Sylwia 05.07.2020, 17:31
Najwięcej nas kosztują Politycy,Urzędnicy,Więżniowie oraz Patologi żyjąca wyłącznie z socjalu.Jest ich po prostu za dużo a każdy pracujący dokłada się do ich utrzymania.
Magdalena
Magdalena 07.07.2020, 08:48
Hmmm to ciekawe a podaj może ile to kosztują Ciebie w skali roku urzędnicy. Podaj kwotę skoro piszesz, że kosztują cię najwięcej.
AA
AA 07.07.2020, 15:42
To sobie policz i nie udawaj,ze nie wiesz ile podatników ta "pajęczyna " kosztuje.
Starosta ,wicestarosta,etatowy członek zarzadu ( zbędny etat ).
Wszyscy pobierają więcej niż ministrowie.
Do tego radni....
Rozbój w biały dzień.
Magdalena
Magdalena 08.07.2020, 09:36
No ciebie pytam bo ja te policzyć nie potrafię. I urzędniki to nie tylko starosta, prezydent, wicestarosta, wiceprezydent, etatowy tylko jeszcze pracownicy merytoryczni. I co wszystkich zaszufladkujesz i wrzucisz do jednego worka? A radni to czy w powiecie czy w gminie czy w mieście są niepotrzebni- nie ma z nich raczej pożytku, jeśli już muszą być to zmniejszyć ich ilość o połowę .
nie dla leni
nie dla leni 07.07.2020, 14:23
Sylwia pewnie siedzi w domu na 500+ i poucza ile to urzędniki nas kosztują.
Podatnik
Podatnik 07.07.2020, 15:45
Nie dla leni ?
Wg ciebie tylko tak społeczenstwo się dzieli? Albo zarozumiłe urzędasy,albo lenie ?
Spadaj !!!!
Leon
Leon 05.07.2020, 17:18
Ale wy ludzie jesteście naiwni, przecież takie cyrki dzieją się w każdym urzędzie, który sponsorują podatnicy.Idz i zapytaj o coś, to w irytujący sposób uzyskasz odpowiedz, że ona, on nie jest od udzielania informacji.Wychodzą w godzinach pracy, załatwiają prywatne sprawy, robią zakupy, no bo kiedy maja to zrobić,a przełożeni nie reagują bo tak samo robią.Wyjdz u prywaciarza z pracy to dostaniesz naganę za opuszczenie miejsca pracy.Potem narzekają na nadmiar obowiązków to trzeba do kolekcji zatrudnić jeszcze kilka koleżanek.Oj kiedy ty Polko i Polaku zrozumiesz, że urzędnicy nie są żeby tobie było lżej, ale żeby na nich pracować a potem i tak mają większą emeryturkę niż ty.W prywatnych firmach redukują zatrudnienie,a wprost proporcjonalnie przybywa nowych urzędników w urzedach coraz to nowego typu.
Sekretarz
Sekretarz 05.07.2020, 14:15
Prawda przoduje w tym pracownik Anna L. Zakupy to jej specjalnosc w godzinach pracy. Chyba jest przyzwolenie na to skoro tak sie dzieje...
be
be 07.07.2020, 16:42
Z jakiego wydziału?
gal
gal 03.07.2020, 21:51
może dlatego czekam już 2 tygodnie na rejestracje zasranego samochodu ....
anonim
anonim 07.07.2020, 14:28
"Już" dwa tygodnie? A ile czekasz u lekarza? A miałeś dobrze wypełnione papiery? Tych ale może być więcej......
Gość
Gość 03.07.2020, 21:43
Gdzie zniknęło zdjęcie z konkolową ?
Krytyka niedozwolona ?
czopek
czopek 06.07.2020, 10:13
jakie zdjecie?
Bas
Bas 03.07.2020, 14:01
Bardzo łatwo dojść do informacji z iloma i jakimi pacjentami miała konkt dentystka. Wizyty w gabinetach są zapisywane.
emma
emma 03.07.2020, 15:05
dokładnie, jej pacjenci już dawno mieliby kwarantannę, ale nic o tym nie piszą na stronie sanepidu, więc Kociewiaku.pl proszę nie siać paniki i podawać tylko sprawdzone , zweryfikowane informacje...
Dorota
Dorota 04.07.2020, 00:19
O co chodzi? Pacjenci mieli kwarantanne, oraz robione wyniki na obecnosc koronawirusa i to w blyskawicznym tempie, wiec prosze nie siac paniki, jesli nie ma sie sprawdzonych informacji a bazuje sie jedynie na informacjach z internetu!
Gość
Gość 05.07.2020, 09:57
Niestety nasz sanepid czasami działa z opóźnieniem. Gdyby inny sanepid sie nie zainteresował to pewnie nawet tej piątki by ni wykazali. Nie wiadomo czy to brak procedur czy aż taki natłok pracy. Ale żeby drugi test na COVID w trakcie kwarantanny robic 4 dni już po zakończeniu kwarantanny to tez spore niedociągnięcie.
duch puszczy
duch puszczy 03.07.2020, 13:57
Wesele na Podlasiu a ten co się nie odkaził? he he
tak tylko
tak tylko 03.07.2020, 13:55
To jest tak, jak się jeździ do Polski B.
Mmm
Mmm 03.07.2020, 13:54
Tydzien temu bylo juz to wiadomo i zamiecione pod dywan.
ola
ola 03.07.2020, 13:56
dziadostwo , wyżej sra.ją , jak du.py mają...
AA
AA 03.07.2020, 17:31
I do tego nie wolno pisać krytycznych komentarzy na temat tych pijaków i bufonów.
zgroza
zgroza 03.07.2020, 19:40
jedna wielka kolesiowsko-pijana sitwa...

Pozostałe