Posiadał narkotyki i był poszukiwany za niezapłaconą grzywnę

  • 03.07.2020, 10:41
  • redakcja
Posiadał narkotyki i był poszukiwany za niezapłaconą grzywnę

Podziel się:

Oceń:

Policjanci ze Starogardu Gdańskiego zatrzymali poszukiwanego w celu odbycia kary mężczyznę, który posiadał przy sobie środki odurzające. Starogardzianin został doprowadzony do miejscowej komendy, skąd jeszcze dziś trafi za kratki aresztu śledczego.

Do zdarzenia doszło w środę 1 lipca br. Policjanci patrolujący ulice Starogardu Gdańskiego zauważyli mężczyznę, którego zachowanie wzbudziło podejrzenie funkcjonariuszy. Mieszkaniec Kociewia na widok radiowozu zaczął okazywać wyraźne oznaki niepokoju i nerwowo zaglądał do swojego plecaka. Mundurowi postanowili sprawdzić co jest powodem takiego zachowania. Wkrótce okazało się, że były to środki odurzające. Podczas sprawdzenia plecaka wyszło na jaw, że 48-latek posiadał przy sobie papierośnicę, wewnątrz której ukrył woreczek strunowy oraz papierowe zawiniątko z białym proszkiem. Badanie testerem wykazało, że była to amfetamina.

Dodatkowo po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że legitymowany przez policjantów mężczyzna jest poszukiwany przez miejscowy sąd w celu ustalenia aktualnego miejsca pobytu, a także ma do odsiadki 44 dni w zamian za niezapłaconą wcześniej grzywnę.

Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzany do starogardzkiej komendy. Jeszcze dziś śledczy przedstawią mu zarzuty dotyczące posiadania środków odurzających. Po wykonaniu czynności procesowych w tej sprawie mundurowi przekonwojują 48-latka do aresztu śledczego, w którym spędzi najbliższe 44 dni w zamian za nieuregulowaną wcześniej grzywnę.

_redakcja

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

09
09 04.07.2020, 00:18
ciekawi mnie jedno. u mnie na osiedlu jest kilku pijakow ktorzy calymi dniami siedzia kolo sklepu i chceja piwo. policja od dobrych 2 lat przyjezdza wypisuje im mandaty ktorych i tak nie placa i siedza dalej. pozniej zaczyna sie zebranie o pieniadze ale ida to robic pod biedronke bo na osiedlu juz kazdy ich gemby zna. zaden z 4 pijakow nie pracuje wiec ciekawe czemu z nich nikt jeszcze nie siedzi
SebA
SebA 07.07.2020, 16:54
Ciekawość to pierwszy stopień do piekła...
Andro
Andro 04.07.2020, 11:37
A chcesz opłacać ich pobyt w więzieniu?

Pozostałe