Umowa na remont Lubichowskiej podpisana!

  • 01.07.2020, 17:05
  • redakcja
 Umowa na remont Lubichowskiej podpisana!

Podziel się:

Oceń:

Dobra wiadomość dla wszystkich kierowców i mieszkańców ul. Lubichowskiej. We wtorek Zarząd Powiatu Starogardzkiego podpisał umowę z wykonawcą remontu ulicy Lubichowskiej.

Inwestycję z ramienia Powiatu nadzoruje Powiatowy Zarząd Dróg.
- Przebudową prawie kilometrowego odcinka od ronda Łupaszki do wjazdu do Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Star-Wik zajmie się Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. ze Starogardu Gdańskiego – poinformowali przedstawiciele Starostwa Powiatowego.

Wartość robót wynosi ponad 7,5 mln zł. Powiat Starogardzki otrzymał na ten cel 50-procentowe dofinansowanie ze środków zewnętrznych. Prawie 3,8 mln zł pochodzi z Funduszu Dróg Samorządowych. Dodatkowo inwestycję dofinansowała też kwotą 1,3 mln zł Gmina Miejska Starogard, (650 tys. zł w tym roku i 650 tys. zł w przyszłym).

Prace mają się zakończyć w czerwcu 2021 r. Jednak już teraz trzeba liczyć się z tym, że podczas remontu wprowadzone zostaną objazdy.
- Mamy nadzieję, że wszyscy kierowcy wykażą się zrozumieniem – czytamy w komunikacie Starostwa Powiatowego.

 

_redakcja

Komentarze (28)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kaśka
Kaśka 21.07.2020, 17:39
Zrobią tak jak dalszy odcinek co trzeba znowu naprawić. Studzienki pozapadane i koleiny. Ale tak się robi aby wydać nasze podatki na poprawki. Są układy i układziki. Nic nie można zrobić raz i porządnie. Kasa i tylko kasa się liczy i układy.
wirus
wirus 17.07.2020, 13:07
ale dziadostwo , a robić nie ma komu , ważne , że fotę sobie zrobili puste dzbany !!!
Gizmo
Gizmo 09.07.2020, 23:20
Etatowe czlonki zarzadu :)
Gość
Gość 12.07.2020, 16:09
Kosztowne darmozjady.
1234
1234 04.07.2020, 22:05
Ello a kiedy ul B.krasickiego miala byc remontowa
Kalol
Kalol 06.07.2020, 11:55
Spytaj w mieście w Techniczno Inwestycyjnym.
Gość
Gość 04.07.2020, 09:34
Jest weryfikacja komentarzy.
Krytyczne usuwane.
Mozna wnioskować,ze skoro starostwo wykupuje za publiczne pieniadze w gazecie artykuły to krytyczne komentarze dot.niektórych osób z tej instutucji są usuwane.
Pytanie pozostaje czy etat w zarzadzie dla Konkolewskiej jest potrzebny?
I czym sie zasłuzyła,ze koniecznie musi byc "etatową" za bardzo wysokie wynagrodzenie ?Czy starostwo nie będzie funkcjonowało bez dodatkowego etatu w zarzadzie?
Czy to jest etyczne ,ze całą gromadą chodzą na spotkania,pożegnania itd?




To ja
To ja 04.07.2020, 11:17
Nie ma weryfikacji komentarzy, inaczej nie szalałby tu pewien troll pod tysiącem nicków
danfans
danfans 06.07.2020, 11:56
Danielek się uaktywnił?
nocny struś
nocny struś 04.07.2020, 02:52
Brak jakiegokolwiek nadzoru, firma wiadomo - bez przetargu po znajomości, ale imprezka pewnie juz byla, zdjecie -CYK uśmieszki glupkowate są, wynagrodzenie ok 7000K za nic jest, pewnie pare rzeczy na lewo też. Gabryjel coś za często się tej obrączki łapie. Ma coś na sumieniu ? I chyła co już nawet nie bede pisał jak wygląda...
drogowiec
drogowiec 03.07.2020, 15:54
ci "fachowcy" z pzd już nadzorowali remonty ul lubichowskiej i wielkie gó.wno z tego wyszło , teraz ma być powtórka z rozrywki wśród kolesiów ???
gal anonim
gal anonim 02.07.2020, 19:52
kolesie...
Ja
Ja 02.07.2020, 17:54
fiodor, alkomat, k3, termosik z... i onyx to ten sam człowiek. Troll gadający sam ze sobą.
josef wisarionowicz
josef wisarionowicz 02.07.2020, 19:54
ja i mój , to psi ...
Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili
Iosif Wissarionowicz Dżugaszwili 02.07.2020, 21:09
nie przekręcaj mi imienia nieuku!
walery
walery 03.07.2020, 09:16
czerwona partyjna menelska gnida...
walery
walery 03.07.2020, 10:17
dobra , dość trollowania , wracam do kolejki po zasiłek dla biedaków , bo mi nie dadzą !!!
inka
inka 03.07.2020, 10:44
ot popaprana swołocz , a gdzie ryży uj ???
alkomat
alkomat 02.07.2020, 15:57
a gdzie maseczki , gdzie odległości , was to nie dotyczy ?
fiodor
fiodor 02.07.2020, 12:59
aj waj , co za samozachwyt , odebrali już nagrody za "ciężką pracę " ?????
K2
K2 02.07.2020, 11:39
Dziekuje Gabryjel
k3
k3 02.07.2020, 12:02
za co dziękujesz , za nieróbstwo i ***two ?
termosik z ...
termosik z ... 02.07.2020, 09:19
z czego ta nieuzasadniona radość , był już szwedzki stół z dodatkami ??
onyx
onyx 02.07.2020, 07:28
jaki nadzór taka jakość wykonania , pzd ???????? , ważne , że ważniaki zrobili sobie foty...
acer
acer 02.07.2020, 07:04
Czy ktoś wie z jaką firmą podpisali umowę?
starogardzianin
starogardzianin 01.07.2020, 18:02
Świetnie. Czas juz na ten remont. Ciekaw jestem czy będzie mała korekta oświetlenia. Kiedyś ktoś stawiał latarnie jak lekko podchmielony pijaczek:) Czy będą lewo lub prawo skręty ułatwiające i upłynniające ruch?. A może tanio i ciasno. Czas pokaże.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 02.07.2020, 08:29
Kpina lewo i prawo skręty Zieleń i tylko Zieleń mam nadzieję że będzie pełno drzew aby takie łosie z aut trawnika nie niszczyli bo jak nie to zdjęcia zrobię i do SM
starogardzianin
starogardzianin 27.07.2020, 14:10
Drogi kolego. Lewo i prawo skręty nie przeszkadzają posadzeniu drzew i krzewów. Kwestia właściwego zaprojektowania. Ale jak ktoś prześpi na studiach wykłady z małej architektury. No to mamy takie nędzne oblicze.

Pozostałe