TYLKO U NAS: Prezydent ANDRZEJ DUDA odwiedzi jutro Starogard Gdański!

  • 28.06.2020, 21:02 (aktualizacja 28.06.2020, 21:22)
  • redakcja
TYLKO U NAS: Prezydent ANDRZEJ DUDA odwiedzi jutro Starogard Gdański!

Podziel się:

Oceń:

Prezydent Andrzej Duda odwiedzi jutro Starogard Gdański - dowiedzieli się nasi dziennikarze od przedstawicieli Klubu Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim.

Głowa państwa przybędzie jutro na Rynek. Spotkanie zaplanowano na godzinę 16.30.

- Prezydent Andrzej Duda przybędzie do stolicy Kociewia na nasze zaproszenie - poinformował Sebastian Kucharczyk z Klubu Gazety Polskiej w Starogardzie Gdańskim.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (87)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Henio
Henio 30.06.2020, 10:10
Co tutaj za nagonka się odbywa na ludzi z rodzin chłopskich i robotniczych.Moi rodzice mają podstawowe i to niepełne a jakoś wypracowali emerytury, i wychowali za komuny 3 dzieci, które pracują i mają rodziny.Za czasów moich rodziców i dziadków nie pracowałeś a miałeś rodzinę to była hańba i wstyd a teraz wmawiają że to normalne,nie pracuj zajmij sie wychowaniem dzieci i wychowują, dzieci patrzą jak tatuś i mamusia sączą piwka na spacerkach rzucając łaciną.Moja żona ma średnie, a ja zawodowe wykształcenie, oboje pracujemy na umowę i jestem z tego dumny bo nikt nas nie utrzymuje, obiboki, nieroby do pracy się wezcie.
realistka
realistka 30.06.2020, 12:17
Brawo Henio ! To jest najważniejszy przekaz, kiedyś nic nie dawano a ludzie mieli dzieci i pracowali. Wychowali te dzieci i dawali im dobry przykład. A teraz promuje się rozdawnictwo i nieróbstwo. 500+ fajna sprawa ale pod warunkiem, że przynajmniej jeden z rodziców pracuje a nie oboje siedzą na *** w domu.
Jerzy
Jerzy 30.06.2020, 12:13
Masz Henio racje.Kto będzie najgłośniej krzyczał żeby nie zabierać socjalu?, oczywiście osoby dla których jest on jedynym zródłem dochodu,ludzie związani z partią tzw działacze lokalni, oraz ci którzy dzięki programom socjalnym mają prace przyjmują wnioski itp.Pracownicy Mopsów już narzekają na przeciążenia pracą ze względu na ilość podopiecznych i pewni trzeb przyjmować kolejnych na etat.Żeby pracownik socjalny zamiast pomagać ludziom starszym, schorowanym i samotnym robił zakupy nałogom którzy zamieniają jedzenie na alkohol to nawet żal komentować.Mój sąsiad staruszek sam robi sobie zakupy a ma już słuszny wiek i jakoś sobie radzi może takim lepiej pomagać.jeszcze trochę to panie z Mopsów będą zabierały swoich podopiecznych do sklepu z alkoholami, żeby sobie wybrali bo i tak leczyć na siłę ich nie można to niech piją na zdrowie.500 plus i 13 emerytura to tylko wierzchołek tego, co specjalisci od wyciągania socjalu mogą wyciągnąć od państwa.
kokol
kokol 30.06.2020, 09:46
Duda dla ciemnoty miasteczek jak ST. GD obiecał 1000zł + z kaczką na nominale zamiast orła. Ciemnoto głosuj jak za komuny głosowałaś na Gierka. On też rozdawał- kto pamięta wyjazdy po pralki do Gdańska
Maria
Maria 30.06.2020, 08:31
Tylu ludzi na rynku w tym mieszkańców spółdzielni. A gdzie przedstawiciele naszego starogardu? Gdzie byli prezydenci miasta? Pani Doroto razem z Panem Krzysztofem, Sebastianem, Mateuszem odbijcie spółdzielnię z ich rąk żeby ponownie było normalnie, a następnie już tylko marsz po władzę w mieście!
Homorabiej
Homorabiej 29.06.2020, 21:24
Każdy, komu bliskie pojęcia: tradycja, Polska, rodzina, bezpieczeństwo- głosuje na Prezydenta Dudę. A kto woli LGBT, niemiecką dominację i warszawskie szambo odda głos na Trzaskowskiego...
starogardzianin
starogardzianin 29.06.2020, 23:00
Ja na Trzaskowskiego:)
Ano
Ano 29.06.2020, 21:21
Zapamiętajcie! W czasie burzy lepiej żeby dudniło niż trzaskało.
Kumpel z Wietnamu
Kumpel z Wietnamu 29.06.2020, 20:15
W sumie to nie chciałem, aby wygrał Trzaskowski, ale jeszcze bardziej nie chcę, żeby wygrał Duda. Mam nadzieję, że w czasie podróży do Starogardu zaginie mu tablet w ostrym cieniu mgły i się po raz kolejny skompromituje.

BTW - wiecie, dlaczego na teledysku czytał z tabletu? Bo jakby mu dali tekst na kartce, to by podpisał ;)
das
das 29.06.2020, 19:37
Piękne było to spotkanie sądząc po materiałach, które przejrzałem. Stawił się typowy wyborca pis, menel albo robol po 4 klasach. Niestety to tylko Starogard i wynik tej marionetki też nie dziwi.
Bogna
Bogna 29.06.2020, 23:07
A ile ty masz klas mniejszościa jesteś jak byś miał 3 klasy to byś wiedział co to jest demokracja i znał się na matematyce że 40 to więcej niż 10 czy 30 porostu dureń jesteś
kokol
kokol 30.06.2020, 09:36
Starogard Gd= biedota intelektualna = głosowanie na Gierka/ Dudę
das
das 29.06.2020, 23:18
Bogna, nie wiem co wykształcenie ma do bycia mniejszością. Zresztą, nie wiem, jaką mniejszością bo nie napisałaś. Miło, że znasz już cyferki, w tym liczby dziesiętne i wiesz, która większa, a która mniejsza. Nie wiem czy każdy dziesięciolatek wie, czy jest demokracja po 3 latach. Wiem natomiast, że ty nie wiesz co to jest interpunkcja:) Późno już, zatem połóż się spać, a karta w fabryce żarcia dla psów sama się podbije:)
glutex
glutex 29.06.2020, 19:00
andrzej , już wygrałeś , trzaskowski utopił się w warszawskich ściekach !!!
gumka
gumka 29.06.2020, 18:55
a pedzio rabiej , wicek z warszawy nie ratuje gównianego miasta przed wodą ???
zdziwiony
zdziwiony 29.06.2020, 18:12
Krytykować mogą tylko tacy jak ja - nie otrzymuję 500+ ani innych .. Śmiać mi się chce z osób które biorą 500 a krytykują rękę która ich żywi ! Jesteście żałośni- a znam takich kasę biorą a są anty-pisowi .Może wraz z krytyka oddalibyście kasę np. na dzieci które potrzebują leczenia ??
normals
normals 30.06.2020, 08:35
Ty nie jesteś zdziwiony tylko ciemny. Ot co. Kwota wolna od podatku jak u pOsłów i będzie gitara. Żadne 500+ już się nie przyda. No tak ale tym się nie będzie można chwalić, oj oj oj.
Ktosik
Ktosik 29.06.2020, 20:26
Wystarczy pomyśleć.. może oddają po 5tys.. a "dostają" 500zl? Serio myślisz, że to prezydent/rząd daje te pieniądze?
moczydło
moczydło 29.06.2020, 18:45
pisiory już nawet sami sikać nie mogą , bez pomocy +++
zniesmaczony
zniesmaczony 29.06.2020, 17:23
Jak można głosować na partie oszustów???? Za mało was oszukali i za mało gardzą zwykłym człowiekiem?????
Pelasia
Pelasia 29.06.2020, 17:21
Ciemny lud go kupi, bo glupi.
kokol
kokol 29.06.2020, 17:42
masz rację, ciemne miasto co sciągnęło chłopstwo okoliczne do pracy w czasie komuny i tak im się udziela teraz jak dudus rozdaje . tak samo jak za komuny. Ciemnota = głupota
zniesmaczony
zniesmaczony 29.06.2020, 17:29
a ty jesteś jaśnie oświecona??? i taka mądra, że nadal głosujesz na partię oszustów?????
kokol
kokol 29.06.2020, 17:41
Nie głosuje bo najpierw trzeba zmienić ustrój Kraju. Jak wiesz co to jest chłopie? jak reszta 89% chłopstwa w mieście. Twój wpis dowodzi ,że posiadasz IQ na poziomie 50 pkt. czyli.... inteligencję szympansa.
potozło
potozło 30.06.2020, 12:14
A ty ,chyba ani tyle nie masz skoro wypisujesz takie bzdety,Człeku marny nie widzisz,że przerżneliście kolejny raz?
walka z systemem
walka z systemem 30.06.2020, 14:00
A już jest po wyborach panie potozło? Czy jeszcze druga tura? I nie pisz że tylko pPO jest złe bo wy w tym pisie jesteście tacy sami. Od lat jedna rączka drugą rączkę myje. Wałeczki są ale nikt za nie nie beka. Jak to możliwe? Ale bez obaw w następnych wyborach parlamentarnych zostanieci i jedni i drudzy zmieceni z powierzchni!
kokol
kokol 29.06.2020, 17:16
Starogard Gdański nie posiada inteligencji, przyjezdni lekarze trochę z Polfy inżynierów, a 89% miasta to fizyczni i rolnicy o niskim poczuciu wartości społecznych i niskim światopoglądzie. Ludzie co widzą swoje profity jakie dostali na miarę Gierka dla górników. Taką społecznością łatwo się manipuluje. Wiedzą to również tutejsi przedsiębiorcy, księża i klakierzy Dudy. Biedne miasto, bo ciemne.
potozło
potozło 30.06.2020, 12:16
Najlepiej się manipuluje debilami głosującymi na partię oszustów.Już nojman powiedział co o was sądzi ,a wy dalej ,że to deszcz pada.
olvi
olvi 29.06.2020, 23:06
Nie ma co się oburzać. Starogard to skupisko roboli i nie od dzisiaj o tym wiadomo. Jeśli chodzi o poziom kultury to w stosunku do Tczewa jesteśmy 100 lat za ...wiadomo kim:)
...
... 29.06.2020, 21:48
Znam was doskonale, inteligencjo o jedynie wspaniałym światopoglądzie i wysokim poczuciu czego tam tylko sobie chcecie. Jest w was tyle pogardy i nienawiści, że dyskusja z wami to strata czasu.
kokol
kokol 30.06.2020, 09:41
biednyś człowieku , boś głupi - nie myśl o pieniądzach - zresztą takich ciemniaków to myślenie boli
potozło
potozło 30.06.2020, 12:18
Intelektualista kokol,nie ma biedaczek z kim podyskutować to się wyżywa na forum kociewskiej,jak jestes taki inteligent,to chociaż do gazety wymiotnej pisz.
Tarra
Tarra 29.06.2020, 21:30
Chciałbym cię zobaczyć na żywo trollu. Jaka z ciebie inteligencja i co sobą reprezentujesz. Bo po wpisie trącisz kompleksem i słomą z butów. Może w domu była przemoc, alkohol, w szkole dostawałeś bęcki? Stąd to niedowartościowanie nadrabiasz w internecie. To się leczy. Są terapie i medykamenty. Nie wylewaj swoich demonów na innych.
kokol
kokol 30.06.2020, 09:42
sam mylisz inteligencję ze swoją rodziną , patologią . Przeczytaj co piszesz, opisujesz swoje środowisko. To dowód że masz zwężony światopogląd do ziarnka piasku
zniesmaczony
zniesmaczony 29.06.2020, 17:25
Wow ty nawet nie ogarniasz że my mamy juz Polpharmę. Taki to POpaprany nedzny trol!!!!
chemik
chemik 29.06.2020, 23:11
Polskia Fabryka Chemiczno-Farmaceutyczna "Polpharma" była znana już w 1935 r., więc się durniu po 3 klasach nie popisuj, że już, bo zaraz okazuję się, że znowu robolu.
kokol
kokol 29.06.2020, 17:44
Ciemniaku wiejski - to było nawiązanie do Was co tu mieszkacie i macie wspomnienia komunistyczne. Jednak miasto jełopów. Gierek wam dawał i Duduś też daje , ale nie z waszego bo wy tylko przy taśmie lub krowie potraficie stać.
potozło
potozło 30.06.2020, 12:20
ciekawe gdzie mieszka inteligent kokol,pewnie w starym polfarmowskim kołchoźniku na farmaceutów,albo w innym slamsie,bo ma całkiem dobre rozpoznanie menelowskie.
Jprd
Jprd 29.06.2020, 16:34
Maciej oczy pi....ą zarosle.Lewackie tępe pajace
kaz.
kaz. 29.06.2020, 15:57
menel + robi robotę.....
Iweta
Iweta 29.06.2020, 15:49
Jak możecie być tak ślepi i głosować jeszcze na KO. Czy nie widzicie wszyscy w tym zakichanym Starogardzie gdzie jest droga do dobrobytu, droga o dobro Polski, droga o dobro waszych dzieci i o wasza przyszłość??? Ile chcecie być jeszcze poniżani na arenie internacjonalnej? O co walczycie? O lgbt? Aby jako dziadkowie musieliście powiedzieć „mój wnuk jest pedziem lub moja wnuczka jest lesba”? Lub moja córka, wnuczka lub itd usunęła???? Lub muszę pracować do 67 roku życia? Lub nie dostaje dodatku 500+ lub nie dostaje 13 tki? Lub jako Matka więcej niż 4 dzieci nie dostaje nic??? I to są tylko przykłady z programu PIS!!! To o co wam w takim bądź razie chodzi!??????
Karolina
Karolina 30.06.2020, 08:41
Iweta ja to chcę od dudusia obietnicę internacjonalnych wczasów na San Escobar hahahahahahahahaha. A na emeryturze to chcę mieć godziwe pieniądze a nie grosze i raz do roku 800zł bym siedział cicho. A matka jak ma czwórkę dzieci to niech pogna chłopa do roboty a nie na państwowe daniny liczy, moja mama ma nas piątkę a nikt nigdy nic jej nie dał i jakoś sobie kobieta dała radę.
zofia
zofia 01.07.2020, 22:36
Trole POpaprańców masowo dyrdymały nienawistne wypisują ,chyba wynajął i Neummann
nene
nene 30.06.2020, 08:59
czy to ty mały hitlerku z przedziałkiem ze starostwa piszesz te brednie
Karolina
Karolina 30.06.2020, 09:39
Twojej żonie ten przedziałek się podoba więc będę go miał.
stefano
stefano 30.06.2020, 09:03
nie dała mu bozia wzrostu , nie dostał też rozumu
das
das 29.06.2020, 21:04
Dobrze gadasz Laweta. JAROzbaw, JAROzbaw, JAROzbaw!!!!
ja
ja 29.06.2020, 20:57
Weź sie do pracy . To będziesz miał, a nie liczysz na +500 zł z twoich podatków osle. Co ci wezmą w kwocie + 700 zł
Normalny
Normalny 29.06.2020, 21:22
Wzięli Ci coś więcej niż poprzednicy?
Czarny
Czarny 29.06.2020, 17:29
Nie pisze się " w takim bądź razie".. a i gratuluję światopoglądu iście z TVPis
PORAŻKA! !!!
kokol
kokol 29.06.2020, 17:17
powienieneś mieć zarzuty prokuratorskie za to co piszesz.
kinga
kinga 29.06.2020, 14:49
W pierwszej turze głosowałam na Hołownie a w drugiej zagłosuje na Trzaskowskiego!!!!!!!
wychował nas Stalin
wychował nas Stalin 29.06.2020, 14:24
Tylko czaskoski i karta LGBT+
asd
asd 29.06.2020, 14:02
Wy się tu łoicie na prawo i lewo a nie macie pojęcia, żeście dawno ograni i zaprzedani. Ten teatrzyk dalej się rozgrywa i każdego z was porywa.
Jery
Jery 29.06.2020, 13:33
Pani Eryko, nie zrozumiała Pani aluzji, którą skierowałem do Jprd. Bo co on z tym kijkiem niby by zrobił. Podrapał się chyba po pięcie. Gościu myśli, że jak napisze, że przyjdzie z bejsbolem, to wszyscy się przestraszą. Ma Pani racje, że każdy ma prawo do własnych poglądów.

Pozostałe