Kociewskie Centrum Zdrowia: Czy wynik testu będzie pozytywny? Do czasu potwierdzenia, 4 osoby odsunięto od pracy

  • 24.03.2020, 10:47
  • redakcja
Kociewskie Centrum Zdrowia: Czy wynik testu będzie pozytywny? Do czasu potwierdzenia, 4 osoby odsunięto od pracy

Podziel się:

Oceń:

W ostatnich dniach w Internecie pojawiły się informację, że do Kociewskiego Centrum Zdrowia trafił pacjent z podejrzeniem koronawirusa. Sprawdziliśmy te doniesienia. Jak sprawę komentuje szpital?

- Potwierdzamy przyjęcie do Kociewskiego Centrum Zdrowia pacjenta z objawami niewydolności oddechowej. Pacjentów z takimi przypadłościami jest w obecnym czasie wielu, jednak w związku ze wzmożoną czujnością personelu w obliczu epidemii u pacjenta zlecono badanie na obecność koronawirusa – mówi Ewa Macholla, rzecznik Kociewskiego Centrum Zdrowia. - Obecnie czekamy na wynik tego badania. 4 osoby, które miały styczność z pacjentem, do czasu otrzymania wyniku, zostały odsunięte od pracy. Pacjent przebywa  w szpitalu w Starogardzie Gd. – dodaje.

_redakcja

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Bez sensu...
Bez sensu... 25.03.2020, 12:58
Przechodnie odwołują wizyty, UM,ZUS,US czy UP tez powinny byc zamknięte...
semirr
semirr 26.03.2020, 11:06
Powiedz to tej pałce tt to cie zaraz zbluzga.
tt
tt 26.03.2020, 19:36
powiedz to tył nierobom z urzędów - którzy petentów tylko obrażają ! Kase wydają i nic nie robią ! a ludzi pracujących nie szanują !!!!! Ale po co to pisać jak każdy kto nie jest urzednikiem to wie ! I proszę urzędnicy dalej mnie obrażać i łapki w dół dawać - nic innego po was się nie spodziewam ! ! !
J
J 25.03.2020, 01:21
http://www.psse-starogard.pl/?…
J
J 25.03.2020, 01:18
Jeżeli juz ma zapalenie płuc to powinno się zrobić tomograf płuc rozszerza się diagnostykę bo przy zakażeniu kronawirusem sa już charakterystyczne dla tego COVID-19 zmiany w płucach !
Nie dowiedzieliśmy się skąd jest ten pacjent ? Czy już u niego w domu, pracy czy innym miejscu zalecono kwarantannę ?
Czy odkażono karetkę ?
Co z ratownikami ? itd...
Rzecznik prasowy to chyba jakiś niedorzecznik ?
ja
ja 24.03.2020, 20:07
jest zdrowy
ŁK
ŁK 24.03.2020, 18:27
Lekarzom zawsze wszystko uchodzi płazem.
Czytelnik
Czytelnik 24.03.2020, 12:00
KPINA!!!
W innych placówkach przy podejrzeniu kwarantanne przechodzą wszyscy pracownicy, którzy mieli kontakt z pacjentem i inni, którzy mieli kontakt z tymi osobami do czasu poznania wyników.
Kaśka ta co robi okna
Kaśka ta co robi okna 24.03.2020, 11:59
Wszystko to dziadostwo.Nikt nic nie wie i nie potrafi zrobić. Kolejna osoba przychodzi do pracy i mówi mogę być zarażona bo byłam w Tczewie w klubie fitness. Idzie pani do domu i głupia idzie do domu zamiast dzwonić do sanepidu. TO nic ale ten co puścił ją do domu dostał joby od swojego przełożonego czemu ją puścił? Miała być w pracy.A i wychodzi na to że miała pracować i zakażać ludzi w firmie?
Józek
Józek 24.03.2020, 12:28
Ludzie z grypą od zawsze przychodzili do pracy, rodzina na utrzymaniu, kredyty a pracodawca wręcz zmuszał takie osoby a jak ci nie odpowiada droga wolna.Teraz jak taka osoba przyjdzie do pracy i brakuje ludzi to normalnie będzie pracowała , a jak nie będzie wyjścia powiedzą idz do domu i wygrzej się tylko nie informuj nikogo bo zamkną firmę.Już są sygnały, że właściciele firm, prezesi,kierownicy i dyrektorzy albo wzieli pracę do domu albo pozamykali sie jak szczury aby tylko nie mieć kontaktu z pracownikami.Każdy przełożony który ma podejrzenie wirusa u swojego pracownika,dopuszcza go do pracy lub zataja taki fakt powinien odpowiadać karnie !!!.
Jakub
Jakub 25.03.2020, 11:38
Taka prawda wszyscy na stołkach pozamykali się jak szczury... I udają że pracują ... wszyscy bez wyjątku ... Przychodnie też się pozamykali ... Hallera wszystko odwołuje dodzwonić się nie da i jak jesteś chory nawet na inne schorzenie mają cię w d... WSZYSCY wielcy panowie i panie pozamykali się jak szczury a ekspedientki muszą się narażać szyja maseczki dla szpitali gdzie szpital tej maseczki bez atestów użyć nie może a dla tych co pracują tych ekspedientek nie szyja jak ja nie znoszę takiej poprawności i fałszu idą za trendem żeby zaistnieć i tak te pielęgniarki wam nie pomogą bo w obawie przed zarażeniem same się kryją i was odeślą nawet umierających rzeczywistość zweryfikuje wszystko sama gdy ta najgorsza fala zachorowań nadejdzie sami się przekonacie na własnych doświadczeniach
Take
Take 24.03.2020, 17:12
Ależ odpowiada. Trzeba to tylko zgłosić odpowiednim służbom zamiast się żalić na portalach internetowych.
Kaśka
Kaśka 26.03.2020, 05:18
Inne służby mają gdzieś informowanie. Ludzie powinni wiedzieć co się wyprawia a wyprawia. A co tam w Doviście?
tt
tt 24.03.2020, 17:07
Tak właśnie wygląda typowe polskie dziadostwo....
tt
tt 24.03.2020, 17:17
uprzejmie proszę się nie podpisywać jako tt - to jest moje pseudo od lat . Często komentuje pod tym nickiem.
zeus
zeus 26.03.2020, 10:03
Ty nie komentujesz tylko wypisujesz swoje bzdury tt!
Czytelnik
Czytelnik 24.03.2020, 11:38
Gdyby w Polsce była taka sytuacja jak we Włoszech, Francjii, Hiszpani, to nasi rodacy by tak tłumnie nie wracali.Przy granicach powinny być specjalne strefy, gdzie powracający dzieleni na tych z objawami i bez byli by poddawani kwarantannie.W praktyce wracają , wypełniają kartę pobytu i idą w Polske, kto mi da pewnośc,że takie osoby zanim nie dotrą na miejsce pobytu nie spotkamy w sklepach i innych miejscach?, kto mi da pewność , że osoby wracające z zagranicy nie zatrzymają sie u członka rodziny, który potem idzie do pracy i ma kontakt z innymi odpowiadam Nikt nie da takiej pewności!!.Także nie czepiajcie sie tak bardzo naszych seniorów na zakupach.

Pozostałe