Uszyją 3 tysiące maseczek ochronnych. Firma meblarska ze Skarszew zaproponowała pomoc. Produkcja maseczek już ruszyła

  • 23.03.2020, 13:26 (aktualizacja 23.03.2020, 13:32)
  • redakcja
Uszyją 3 tysiące maseczek ochronnych. Firma meblarska ze Skarszew zaproponowała pomoc. Produkcja maseczek już ruszyła

Podziel się:

Oceń:

Skarszewska firma produkująca meble poinformowała, że uszyje dla Kociewskiego Centrum Zdrowia 3 tysiące sztuk maseczek ochronnych. Już wkrótce środki ochrony mają zostać przekazane starogardzkiemu szpitalowi.

Firma Feniks ze Skarszew poinformowała, że pracownicy przystąpili do szycia maseczek ochronnych dla personelu Kociewskiego Centrum Zdrowia.
– Łącznie przekażemy 3 tysiące sztuk – zapewniają władze firmy produkującej meble.

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Stg.
Stg. 24.03.2020, 12:32
Jak to jest, że ludzie i prywatne firmy dają kolejno Lewandowscy-1 milion eur. Kulczyk-20 mln Pln. Błaszczykowski- 400 tyś Pln, Agata 1mln zł. Lotos- 5mln. Orlen -6mln. Grupa Azoty- 3mln.Żabka- 4,50mln Pln, Drutex 1 mln Pln. Przeciętni Kowalscy pozbierali na kilku zbiórkach kilka dobrych parę milionów PLN. A gdzie jest nasz wrażliwy Kościół katolicki wraz Caritasem ,te instytucje drenujące co rok nasze kieszenie? W tej trudnej chwili gdzie mają obywateli tego kraju ?. Myślę że twarz i zachowanie Rydzyka pokazuje gdzie mają Polaków……?
seb
seb 24.03.2020, 16:07
Caritas cie okrada ? W jaki sposób ?
luiza
luiza 24.03.2020, 12:37
tym zbokom z kk ciągle jest mało szmalu , nienapasione byki , fuj - sodoma i gomora , a ludzi mają w du.pie !!!
Karolina
Karolina 24.03.2020, 10:01
Podziękowania dla inicjatorów tego projektu, jak również dla pracowników za wkład.Siedząc wygodnie w fotelu, można pisać co się chce, osobiscie cieszę sie, że ludzie mają prace,a nie żyją na socjalu.To komuś meble nie pasują,to maski, piszecie o jakichś zerowych normach, co jeszcze wymyślicie żeby oczernić?.Skoro ktoś to kupuje to znaczy, że odpowiada mu jakość.Przyznaje, że w Skarszewach u pracodawców z szacunkiem do pracownika bywa różnie sama sie o tym przekonałam.Monitoring, wiecznie nakręcony przełożony wszystko żeby właściciel był zadowolony, a człowiek sie nie liczy szczególnie jak pracujesz na niższym szczeblu.Teraz jest czas aby zastanowić sie na sensem istnienia, nie żyjesz tylko dla siebie ty który masz kilka kont bankowych, aut, nieruchomości a ciągle ci mało wpadłeś w obsesje posiadania, a pracowników masz w głębokiej du.....
Pracownik
Pracownik 24.03.2020, 09:32
Pracuje w tym zakładzie, szefowie kupili materiały, zatrudnione szwaczki dostają pensję za pracę nad maseczkami, nie pracują w czynie społecznym.Ozonują newralgiczne miejsca w zakładzie, pojawiły się płyny do dezynfekcji.Co na to mądrzy przedsiębiorcy stojący przy stanowiskach?Robio so reklama, Ozon nie zabija wirusów chco potruć, ludzie kompletnie nie łapiący realii w jakich się znaleźli.W takich czasach jakie nastały lepsze coś niż nic.Każdy kraj w europie ma problemy z maseczkami, no może oprócz Czechów.Może i mają reklamę, jednak w tej sytuacji to transakcja win/win wszyscy korzystają.aA wszystkim pracownikom feniksa polecam zrzutki siepomaga wrzuccie coś od siebie na szpitale i zobaczcie, że fajne uczucie komuś pomóc.
Alina
Alina 23.03.2020, 22:30
Ja nie czuję się bezpiecznie w kraju gdzie rządzi PiS.
A właściwie tylko kur***l z Żoliborza.
ramon
ramon 24.03.2020, 18:08
Zawsze możesz się wyprowadzić .Np.W Szwecji jest b.bezpiecznie,albo we Włoszech.Nikt tu cię na siłę nie trzyma.
Podpis
Podpis 24.03.2020, 08:29
Gdyby rzadzilo PO wirus pewnie by do nas nie dotarl i czila bys sie o niebo lepiej Po jakosci twojej wypowiedzi widac kto popiera opozycje
zulu gula
zulu gula 24.03.2020, 08:59
podpis , gdyby rządziło peło , już byś był martwy !!!
U
U 23.03.2020, 22:24
Idiotyzm.
Te maseczki spełniają jakiekolwiek normy?
Pewnie jak te meble.Zerowe.
kociewiak
kociewiak 23.03.2020, 22:22
Komenda dostaje z tygodniowym opóźnieniem listę osób, które są na kwarantannie. Kolega 6 dzień kwarantanny, żadnej wizyty i kontaktu. Brawo władza. Lot do domu - pasażer z Dominikany przylatuje 13 marca z 200 osobami- dzisiaj informacja , że jest zakażony. 200 osób rozjechało się po kraju. Ciekawe ile osób zainfekowany pasażer zaraził jeszcze w czasie drogi do domu w komunikacji publicznej. Państwo nie potrafi sprostać zadaniu to inicjatywa lokalnych firm takich jak Feniks powinna tylko cieszyć
obywatel
obywatel 23.03.2020, 18:53
Najśmieszniejsze jest to że ludzi oburza zachowanie seniorów którzy wychodzą na zakupy, ludzie dajcie spokój seniorom - oni nie są zarażeni co najwyżej mogą się zarazić. Zacznijcie się przejmować ludźmi którzy wrócili z zagranicy, takich jest sporo w Starogardzie. Nie przestrzegają kwarantanny i chodzą do sklepów.
Kokos
Kokos 24.03.2020, 09:57
To dla seniorów młodzi chowają się w domach.Młody przechodzi chorobę a starszych wywożą w trumnach we włoszech i hiszpanii.I powiedz mi co ma w głowie taki senior pchając się w publiczne miejsca, ci z kwarantanny też mają to robić ze względu na seniorów i ludzi z innymi chorobami.Cały wysiłek ludzi młodych idzie na marne bo jak tak będą robili seniorzy wkońcu złapią i umrą.
Znawca tematu
Znawca tematu 24.03.2020, 11:07
A ci co wrócili z zagranicy i nie przestrzegają kwarantanny ? To jest największe zagrożenie. Seniorzy dadzą radę i mi nie przeszkadzają to ich sprawa . Mi przeszkadza to że tych co przyjechali z zagranicy powinno się izolować już od dawna a nic takiego nie istnieje. Tylko się o tym mówi.
Lolo
Lolo 23.03.2020, 18:43
Brawo dla nich
Lolo
Lolo 23.03.2020, 18:34
Super
Medyk
Medyk 23.03.2020, 13:45
A kto wyda atest na te maseczki, kto zapewni , że posiadają odpowiednią klasę chronności?
hdu
hdu 24.03.2020, 07:48
to n8e sa maseczki do operacji a takie pierwszego uzycia wiec wyluzuj!maja tylko zaslaniac twarz.
Wirus
Wirus 23.03.2020, 14:26
A jakie to ma *** znaczenie w obliczu pandemii? Przeszkadza Ci brak atestu to nie zakladaj
tomo
tomo 23.03.2020, 13:54
nikt , sztuka dla sztuki , aby słupki drgnęły i sprawozdawczość się poprawiła...
celina
celina 23.03.2020, 13:57
lepiej takie niż żadne , ale to wszystko i tak jest spóźnione działanie
epidemia
epidemia 23.03.2020, 16:21
To przekonajcie teraz pracowników szpitala, że będą zabezpieczeni przez te maseczki, i że nie zarażą siebie ani swoich rodzin. Produkcja materiałów sanitarnych bez zachowania podstawowych norm.
xxxxcz
xxxxcz 24.03.2020, 17:57
Ty kretynie,maseczki mają chronić przed kaszlem i smarkaniem oraz pluciem,przed wirusem żadna maseczka nie obroni.Co za durny naród ci kociewiacy!

Pozostałe