Wspólna akcja kryminalnych i grupy SPEED

  • 20.03.2020, 10:00
  • redakcja
Wspólna akcja kryminalnych i grupy SPEED

Podziel się:

Oceń:

Ponad 2 kilogramy marihuany zabezpieczyli policjanci z grupy SPEED starogardzkiej drogówki podczas wspólnej akcji z miejscowymi kryminalnymi. Funkcjonariusze zatrzymali również 2 mieszkańców Kociewia, którzy przewozili autem torbę z zakazanym w Polsce suszem roślinnym.

W minioną niedzielę policjanci z grupy „SPEED” starogardzkiej drogówki w miejscowości Zblewo, wspólnie z funkcjonariuszami wydziału kryminalnego zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki audi.
- Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców powiatu starogardzkiego w wieku 17 i 21 lat. Z informacji jakie posiadali mundurowi wynikało, że osoby te mogą przewozić środki odurzające – mówi asp. sztab. Marcin Kunka, oficer prasowy starogardzkiej policji. - Podczas interwencji policjanci przeszukali torbę leżącą na tylnym siedzeniu. Wewnątrz znajdowało się 28 worków foliowych z suszem roślinnym. Badanie testerem wykazało, że była to marihuana. Funkcjonariusze zabezpieczyli ponad 2 kilogramy tego środka odurzającego oraz zatrzymali mężczyzn, którzy przewozili autem ten narkotyk – dodaje asp. sztab. Marcin Kunka.
W niedzielę podejrzani usłyszeli zarzuty. Obecnie funkcjonariusze ustalają źródło, z jakiego pochodziła zabezpieczona marihuana. Teraz śledczy za pośrednictwem prokuratury będą wnioskować do sądu o zastosowanie wobec zatrzymanych osób tymczasowego aresztu.
Za posiadanie znacznej ilości środków odurzających grozi kara od roku do 10 lat pozbawienia wolności.

 

_redakcja

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Zdelegalizować wszystko
Zdelegalizować wszystko 21.03.2020, 06:42
Katy za posiadanie narkotyków są zbyt łagodne
dziab dziab
dziab dziab 21.03.2020, 03:55
Ja jestem byłem i będę za legalizacją trawki!
Jaka mafia steruje światem, że coś co leczy:było nielegalne!?!?!?

marihuana może być stosowana w leczeniu wielu schorzeń:
stwardnienie rozsiane - marihuana łagodzi ból i napięcie mięśni. Po rozpoczęciu leczenia pacjenci odzyskują częściową sprawność;

nowotwory - marihuana stosowana w czasie chemioterapii łagodzi mdłości, nudności i wymioty, które najczęściej towarzyszą tej metodzie leczenia raka;

jaskra - marihuana obniża ciśnienie w oku, dzięki czemu poprawia się ostrość widzenia. Łagodzi ona również ból związany z chorobą;

glejak - ten najbardziej złośliwy nowotwór mózgu łagodnieje po wstrzyknięciu w niego aktywnych składników marihuany;

epilepsja - marihuana łagodzi objawy i ataki padaczkowe;
miażdżyca - marihuana obniża ryzyko odkładania się złogów w naczyniach krwionośnych;

atopowe zapalenie skóry - marihuana stosowana jest w postaci kremów, które łagodzą i normalizują zmienioną chorobowo skórę;

nowotwory i AIDS - osobom chorym stosującym marihuanę wraca apetyt;

wrzodziejące zapalenie jelita grubego, choroba Leśniowskiego-Crohna - mniej przypadków zaostrzeń choroby o łagodniejszym przebiegu.

Skopiowane z pierwszej lepszej strony, a tego jest multum.

I standardowo zapytam.
Jak to jest, że ALKOHOL dużo bardziej uzależnia i dużo bardziej szkodzi - jest legalny
TYTOŃ dużo bardziej uzależnia i dużo bardziej szkodzi - jest legalny.

Ps: szkoda odpisywać niektórym głupkom tutaj co mają zero pojęcia o temacie konopi.

A co do tematu.
Łuki ja podobnie uważam, że policja powinna uganiać się za pedofilami, bandziorami, złodziejami cudzego mienia, piratami drogowymi, oszustami, damskimi bokserami, pijakami co dzieci biją, "twardzielami" co znęcają się nad zwierzętami.

Pozdrawiam !
.
. 20.03.2020, 22:46
Ciekawe kiedy szczury wyżrą to z magazynu
Albo po prostu dalej w handel
Kwch
Kwch 20.03.2020, 19:05
Nie jestem za tym syfem mimo, że próbowałem się przekonać ładne parę razy. Ale po legalizacji tego nie było by tych chłopaczków z towarem. Budżet by się odciążył. Nie wiem jak służba zdrowia.
Nie kumam tez jechania po psach za to. Egzekwują prawo. Niedoskonałe ale prawo.
Pro
Pro 20.03.2020, 17:50
W komentarzu niespełniona pala co go *** w rogi wy***a
ŁukiMen
ŁukiMen 20.03.2020, 14:22
Brawo jestem dumny z naszej nieudolnej policji, która zamiast menelami niszczącymi mienie publiczne, niejednokrotnie biją żony w domach, a nawet dzieci (wszystko przez ALKOHOL) to zajmują się młodzikami z konopiami.
Ja młody nie jestem bo już 39 wiosenek, ale jak czasem jechaliśmy z kolegami z pracy do Amsterdamu to tylko do Coffee Shopu po jointa i było mega wesoło (zero agresji wśród ludzi, a w środku każdy przedział wiekowy od młodzików po dużo starsze osoby). Dlatego dziwi mnie to, że mamy 2020 rok i za roślinkę są kary od 1 roku DO 10 LAT.
Parę dni temu bydło wyłudzało pieniądze chyba ponad 140 lub 160 tys. kara jak im grozi to od 6 miesięcy do 8 lat.
I to jest "prawo".
Całe szczęście, że nie poszedłem na policjanta, bo dzisiaj nie miałbym honoru spojrzeć w lustro.
Endriu
Endriu 20.03.2020, 14:15
Ależ spektakularna akcja policji normalnie czuję się bezpieczniej przez tą akcję.... HWDP
hempgru
hempgru 20.03.2020, 13:19
I babcia ziółek nie zaparzy...wprowadzić legalizacje marihuany z wysoką zawartością THC,
Państwo zarobi choćby na walkę z pandemią i kryzysem ekonomicznym. A cwaniaki z audi przestaną się bogacić na nielegalnym procederze.
Komendant starogardzkiej policji
Komendant starogardzkiej policji 24.03.2020, 12:08
Popieram.
tt
tt 20.03.2020, 11:41
Brawo takich informacji więcej ! Tępić zwłaszcza takich hurtowników !!!!!
?
? 20.03.2020, 13:09
A co oni ci takiegi robią?
tt
tt 20.03.2020, 15:19
mi nic nie robią bo ja mam swoje lata , ale młodych wciągają w nałogi , i nie wmawiaj mi że marycha to nie wciąga bo tu się mylisz od marychy się zaczyna a potem potrafią nawet babcię zabić by mieć na prochy !
yy
yy 20.03.2020, 17:08
mocne xD
Czipa
Czipa 20.03.2020, 11:15
Bezpieczeństwo w mieście wzrosło o pierdyliard procent ?

Pozostałe