Maturzyści! Czekamy na Wasze zgłoszenia do Plebiscytu Król i Królowa Studniówki!

  • 12.02.2020, 10:57
  • redakcja
Maturzyści! Czekamy na Wasze zgłoszenia do Plebiscytu Król i Królowa Studniówki!

Podziel się:

Oceń:

POWIAT. W ubiegłym tygodniu ogłosiliśmy start plebiscytu na Króla i Królową Studniówki 2020, skierowany do uczniów klas maturalnych z powiatu starogardzkiego. Chcielibyśmy, żeby czas przygotowań do egzaminu dojrzałości został zapamiętany w samych superlatywach, a nagrody ufundowane przez naszych sponsorów były motywacją do działania w tym kierunku. W związku z tym zachęcamy z całego serca do dokonywania zgłoszeń! Na Wasze zgłoszenia czekamy tylko do poniedziałku 17 lutego 2020, do godz. 10.00.

Jak dokonać zgłoszenia?
 

Żeby dokonać zgłoszenia*, należy wysłać na adres: [email protected] lub za pośrednictwem naszego fanpage'a facebook.com/kociewiak wiadomość, zawierającą:

  • zdjęcie/-a z tegorocznej studniówki wybranych ze swojej klasy przedstawicieli, czyli potencjalnego Króla i potencjalnej Królowej (mogą być oczywiście oddzielne, byleby w dobrej jakości),

  • dane osobowe, czyli: imiona i nazwiska zgłoszonych, ich numery telefonów do kontaktu z redakcją – w razie wygranej,

  • wskazanie klasy i nazwy szkoły zgłoszonych.
     

* Bylibyśmy wdzięczni, gdybyście w tytule/początku wiadomości wpisali: "ZGŁOSZENIE DO PLEBISCYTU KRÓL I KRÓLOWA STUDNIÓWKI" – ułatwi nam to wyławianie spośród maili Waszych zgłoszeń :)
 

UWAGA WAŻNE! Można zgłaszać również swoją kandydaturę indywidualnie, bez ustaleń grupowych, ale i tak z każdej klasy przyjmujemy tylko jedno zgłoszenie "pary", więc kto pierwszy, ten lepszy :)

 

Ważne informacje

Na zgłoszenia czekamy do poniedziałku 17 lutego, do godz. 10.00. Lista zakwalifikowanych uczestników wraz z nadanymi przez redakcję indywidualnymi numerami (do głosowania) zostanie opublikowania w środę 19 lutego na łamach Gazety Kociewskiej oraz na portalu i facebooku Kociewiak.pl. Tego samego dnia uruchomimy system SMS oraz wydrukujemy pierwsze kupony do głosowania. Ilość nieograniczona! :)

Kupony będziemy przyjmowali oczywiście w Redakcji Gazety Kociewskiej i portalu Kociewiak.pl, mieszczącej się przy ul. Browarowej 1/3 w Starogardzie Gdańskim. Jeśli nas nie zastaniecie – nic się nie stanie, ponieważ czeka na Was, na ścianie nasza skrzynka pocztowa, do której również można będzie wrzucać swoje głosy na oryginalnych kuponach papierowych.

Koszt jednego SMS-a będzie wynosił 2 zł + VAT (2,46 zł brutto), a jego wartość przeliczona zostanie na 1 pkt, który zostanie przypisany do wskazanej pary. Koszt gazety to standardowo 3,00 zł, a wartość kuponu papierowego wyniesie 2 pkt doliczane na konto faworytów. Gazety można nabyć w punktach sprzedaży prasy na terenie powiatu starogardzkiego. Większą ilość nabyć można będzie na specjalne zamówienie w siedzibie redakcji (tel. 515 198 735).

W każdą środę, na łamach Gazety Kociewskiej oraz Kociewiak.pl będziemy publikowali cotygodniowe podsumowanie puntów.

Zakończenie głosowania wyznaczamy na poniedziałek, 20 kwietnia 2020, o godz. 12:00. Ogłoszenie zwycięzców i tym samym zdobywców tytułu Króla i Królowej Studniówki w środę, 22 kwietnia br.

 

Nagrody

Sponsorami nagród głównych dla klasy, z której wywodzą się przyszli zwycięzcy, są: Pizzeria BOSCO oraz PIĘTRO – Centrum Rozrywki ze Starogardu Gdańskiego, którzy zagwarantowali: wynajem nowoczesnej sali VIP na małą imprezkę dla klasy (ok. 35 osób), w skład której wchodzą 2 mini strefy: pierwsza - ze stołami, przy których można swobodnie posiedzieć, zjeść czy porozmawiać i druga – z oświetlonym kolorowymi neonami parkietem oraz nagłośnieniem i konsolą do dyspozycji młodzieży na czas trwania zabawy (więc można zabawić się w DJ). Dodatkowo 6x pizza gigant dla klasy, woda z cytryną w dzbankach, gra w paintball laserowy oraz kręgle (4 tory na 2h). Na własny koszt, z możliwością wnoszenia na wynajętą salę będzie można zamawiać dodatkowe napoje czy jedzenie z karty.

Sponsorami fantastycznych nagród indywidualnych dla Króla oraz Królowej są: Zamek GNIEW oraz sklep Bonus MENS GARMENTS ze Skórcza, Pierwszy ze sponsorów zagwarantował dla każdego ze zwycięzców z osobna kolację dla dwojga z lampką wina, przygotowaną w romantycznym klimacie ekskluzywnej restauracji; podwójne, dwugodzinne wejście na basen, saunę i jacuzzi oraz pełny masaż dla dwojga w specjalnej sali dla par, a to wszystko w czterogwiazdkowym obiekcie! Drugi ze sponsorów zadeklarował voucher o wartości 200 zł dla każdego ze zwycięzców do wykorzystania na zakupy w sklepie mieszczącym się w odrestaurowanym, pięknym zabytkowym młynie.

UWAGA! Czymże byłaby zabawa bez nagrody dla Czytelnika Gazety Kociewskiej. A no właśnie!Właściciel sklepu Bonus MENS GARMENTS przygotuje również voucher o wartości 100 zł dla Czytelnika, którego wylosujemy spośród kuponów papierowych, dostarczonych do siedziby redakcji w okresie trwania głosowania.

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe