Maturzyści! Zgłoście się do plebiscytu na Króla i Królową Sudniówki 2020! Czekają fantastyczne nagrody!

  • 05.02.2020, 12:55
  • redakcja
Maturzyści! Zgłoście się do plebiscytu na Króla i Królową Sudniówki 2020! Czekają fantastyczne nagrody!

Podziel się:

Oceń:

W imieniu Gazety Kociewskiej oraz portalu Kociewiak.pl zachęcamy Uczniów klas maturalnych ze szkół należących do powiatu starogardzkiego do wzięcia udziału w naszym nowym plebiscycie pn. Król i Królowa Studniówki. Chcielibyśmy, żebyście czas przygotowań do egzaminu dojrzałości zapamiętali w samych superlatywach, a nagrody ufundowane przez naszych sponsorów były ciekawą motywacją do działania w tym kierunku.

> Plebiscyt zakłada wybranie z każdej klasy maturalnej faworytów (jednej dziewczyny i jednego chłopaka – oczywiście za ich zgodą), którzy będą reprezentowali zarówno siebie, jak i klasę swoimi wizerunkami. Zgłoszenia przyjmujemy od 5 lutego do 17 lutego br. do godz. 10:00. Pamiętajcie, że udział w plebiscycie jest zabawą, ale również formą promocji szkoły, dlatego zachęcamy kadrę pedagogiczną do dopingowania młodych podczas trwania plebiscytu! :)

> > > Żeby zgłosić się do plebiscytu należy wysłać na adres: [email protected] zdjęcia wybranych ze swojej klasy przedstawicieli z tegorocznej studniówki (mogą być oczywiście oddzielne, byleby w dobrej jakości) – można też zgłaszać się samemu (z każdej klasy przyjmujemy natomiast tylko jedno zgłoszenie "pary", więc kto pierwszy, ten lepszy); ich imiona i nazwiska oraz nr telefonu (do kontaktu – w razie wygranej); podając dodatkowo klasę i nazwę szkoły.

> 19 lutego, na łamach Gazety Kociewskiej, portalu Kociewiak.pl oraz na naszym fanpage'u: facebook.com/kociewiak opublikujemy wizerunki zakwalifikowanych uczestników. Tego też dnia otworzymy system SMS oraz wydrukujemy pierwsze kupony papierowe do głosowania. Wygra para z największą sumą głosów – ale szczegóły techniczne podamy za tydzień w środę, 12 lutego 2020.

> Fantastyczne nagrody ufundują: Pizzeria BOSCO, Piętro – Centrum Rozrywki, Zamek GNIEW oraz BONUS Mens Garments. A w pakiecie nagród znajdą się m.in.: imprezka w sali VIP dla klasy, z której wywodzi się przyszła zwycięska para; pyszna pizza z pieca opalanego drewnem; romantyczna kolacja dla zwycięskiej pary i ich osób towarzyszących; vouchery i inne niespodzianki... A mamy ich jeszcze kilka w zanadrzu! :)

Więcej na ten temat przeczytacie w środę, 12 lutego 2020 w Gazecie Kociewskiej i na Kociewiak.pl

_redakcja

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

IVB
IVB 03.04.2020, 06:26
"Maturzyści! Zgłoście się do plebiscytu na Króla i Królową `Sudniówki` 2020! Czekają fantastyczne nagrody!" np:praca w redakcji

Pozostałe