WAŻNE: Jarosław Poziemski zrezygnował z funkcji prezesa klubu SKS Sportowa S.A.

  • 27.01.2020, 18:41
  • redakcja
WAŻNE: Jarosław Poziemski zrezygnował z funkcji prezesa klubu SKS Sportowa S.A.

Podziel się:

Oceń:

Jak udało nam się ustalić, prezes Jarosław Poziemski zrezygnował dziś z funkcji prezesa klubu SKS Sportowa S.A.

Informacje o rezygnacji potwierdził wiceprezydent miasta – Maciej Kalinowski, który zasiada w Radzie Nadzorczej SKS z ramienia Miasta Starogard Gd.

Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

_redakcja

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Franciszek
Franciszek 31.01.2020, 21:52
Kim on właściwie jest (był), że został prezesem tego klubu?
szczurek
szczurek 30.01.2020, 21:56
a myślałem że kapitan ostatni opuszcza tonący okręt
też kibicka
też kibicka 30.01.2020, 11:23
Czy to prawda, że pan ze zdjęcia dał przed odejściem ze stołka wszystkim zawodnikom tzw. listy czystości i teraz każdy z nich bez przeszkód może szukać nowego klubu jak to zrobił Prahl?
kryty
kryty 29.01.2020, 00:40
A co ma miasto do wspierania ? Miasto ma swoje wydatki, a nie klub. Jest pełno w Polsce klubów sportowych co ogłaszają upadłość ze względów finansowych..
kibic
kibic 29.01.2020, 08:39
Jakie wydatki? Na dni Starogardu ponoć 150 tysięcy czy na zakup certyfikatów z Oxfordu na 11 tysięcy czy na nowy samochód 250 tysięcy?
heh
heh 28.01.2020, 15:06
A wy jak dzieci. Myślicie, że coś mu udowodnią.
SKS
SKS 28.01.2020, 16:29
Myśle ze dużo osób które pracowało w klubie mogą powiedzieć dużo złego na temat Prezesa.
lola
lola 28.01.2020, 11:32
o co chodzi z tym prezesem ???
Wiesław
Wiesław 28.01.2020, 09:29
Teraz w całości odda się pracy w swoim sklepiku..
SKS
SKS 27.01.2020, 20:19
Dlaczego Jarosław d czy Michal B stracili prace w klubie??Po prostu za dużo wiedzieli a panu Poziemskiemu to się nie podobało i ich zwolinił.Teraz powinni dobrze prześwietlić finanse klubu a szczególności pana prezesa i księgowa
kibic
kibic 28.01.2020, 09:07
CBA i jedziemy!!!!
kibic
kibic 28.01.2020, 09:10
Ale to CBA to i do prezesa i do klubu i do miasta!
Kibic
Kibic 27.01.2020, 19:46
Teraz powinno się sprawdzić dobrze prawidłowości w klubie i przejrzystość finansowe
Kibic
Kibic 27.01.2020, 19:33
Jaka świetna wiadomość
Dość przy korekcie SKS NIGDY NIE ZGINIE
Lolo
Lolo 27.01.2020, 18:56
Teraz powinni byli pracownicy wyjaśnić cała prawdę o panu Jaroslawie P.
Yan
Yan 28.01.2020, 09:34
Nie jestem w temacie. Jaką prawdę? O co chodzi? Co się stało? Narozrabiał?

Pozostałe