Poseł Kacper Płażyński ma nowego asystenta

  • 19.01.2020, 15:20
  • redakcja
Poseł Kacper Płażyński ma nowego asystenta

Podziel się:

Oceń:

Mateusz Glanert został asystentem Posła na Sejm RP Kacpra Płażyńskiego.

- To dla mnie wyjątkowe wyróżnienie oraz misja, którą chciałbym wypełnić wspólnie z nowym parlamentarzystą z Pomorza – powiedział nam Mateusz Glanert. - Kacper Płażyński uzyskał znakomity wynik wyborczy. Mieszkańcy Gdańska, Kociewia, Żuław, Powiśla, obdarzyli Go ogromnym mandatem zaufania. Zostałem powołany do drużyny Posła Kacpra Płażyńskiego i dołożę wszelkich starań, aby godnie go reprezentować i wspierać w działaniach dla dobra mieszkańców naszego regionu.
 

 

_redakcja

Komentarze (20)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kajko
kajko 23.01.2020, 10:37
dziecinada i żenada , ważne że ksiądz pokropi i będzie co łaska w szarej strefie...
Darek
Darek 21.01.2020, 19:48
Mateuszu, przecież Pan robi znakomite zdjęcia, to pewnie pasja, po co pchać się w tą politykę?.
Tomek
Tomek 21.01.2020, 17:52
W Skarszewach jak ludzie wracają późnym wieczorem lub nocą i zostaną zatrzymani do kontroli, to zdziwienie u Panów Mundurowych wywołuje kiedy oznajmiasz, że z pracy wracasz.Tak tak nie tylko złodzieje pracują nocą, uczciwi ludzie także, poza tym to pracodawcy ustalają godziny pracy.Potem widzisz na bocznych parkingach młodzież w dobrych samochodach, wulgaryzmy, głośna łomocząca muzyka, palenie gumy, ciekawe czym oni się zajmują i ciekawe co mają w tych autach, może tam ktoś od czasu do czasu podjedzie i sprawdzi.W centrum na rynku jeden do zamkniętego sklepu chciał wjechać jakiś czas temu, a w ostatni weekend kolejny drifter nie wyrobił i zatrzymał się na schodach urzędu, dobrze że nikt chodnikiem nie szedł.
Czytelniczka
Czytelniczka 22.01.2020, 21:49
Zastanawiam się czy taka matka i ojciec nie widzi jak ich nastoletnia córka idzie z makijażem i ubrana nie powiem jak do gimnazjum?.Jak wracamy czasem z mężem od znajomych to można zobaczyć ile tej gimbazy kręci się po mieście, a już dawno powinna spać, no cóż makijaż dodaje lat.Można było usłyszeć anegdoty o starym klubie Koko w którym najwięcej bywalczyń było ze Skarszewskiego gimnazjum to jest bulwersujące, gdzie byli rodzice i selekcja?.Podobno w jednej ze szkół kilka lat temu nauczyciel na zebraniu klasowym ostrzegł rodziców, iż będzie kontrola plecaków na obecność narkotyków.Jeśli to prawda to nauczyciel powinien od razu być zawieszony.Niby nic takiego ale pozwalanie dzieciom na wszystko powoduje coraz większą bezczelność.













Seba
Seba 22.01.2020, 15:34
Policja w Skarszewach jest tylko na pokaz.Zero kontroli aut wieczorem ,nie chce im się nawet wysiadać,najlepiej pijaczka na rowerze zatrzymać.Dealerzy maja święty spokój mogą robić swój biznes.Obok radiowozu małolaty palą gumę a oni nic.Ciekawe kiedy dojdzie do tragedii.
Tomek
Tomek 22.01.2020, 18:25
Wieczorami też zatrzymują, wiem bo zdarza mi się wracać późno z pracy i można załapać się na kontrole, nie mam nic przeciwko, jednak te nocne spotkania rajdowców dają do myślenia.Czy tylko przyjeżdżają żeby pogadać, posłuchać głośnej muzyki i spalić gumę?, a może mają w tych niezłych furach jakieś środki zakazane, albo po prostu pilnują żeby kraść mógł ktoś.Ostatnio w okolicach ginęły Audice i jak kamień w wodę.Jeśli czują się na tyle pewnie i bezczelnie aby szaleć autami w centrum miasta choćby na rynku driftując, to co będzie dalej.Przyznam, że boję się o bliskich i uczulam żeby uważali nawet idąc chodnikiem.Skoro ktoś pali gumę przy radiowozie jak napisałeś to wnioski nasuwają się same.
mj
mj 21.01.2020, 14:06
Jakie ładne chłopaczki.
Stg
Stg 21.01.2020, 13:51
Przychodzi baba do lekarza: -A co pani Baba taka dziś smutna? -Bo księdzu po kolędzie pół emeryturki dałam. Zapomniałam, że u pana dochtóra mam prywatno wizyte, a nie na NFZ... -To co teraz pani Babo zrobimy? -Co pan dochtór zamiezo, nie wiem. Ja cuje pocebe, zeby te drugie pół jednak o.Tadeusowi wysłać!


Czytaj więcej na https://fakty.interia.pl/podka…
miki
miki 20.01.2020, 15:23
Lewą ręką się witają?
xxx
xxx 21.01.2020, 13:13
haha faktycznie
Karo
Karo 20.01.2020, 15:00
A czy pan poseł Maciej oddał do urzędu pracy pieniążki, które pobrał na rozpoczęcie swojego biznesu? Bo o ile mi wiadomo jak się bierze takie środki to firmę trzeba utrzymać min 2 lata. Jeśli nie oddał to znaczy, że prowadzi działalność a tym samym zrezygnował z pensji posła?
Obywatel
Obywatel 20.01.2020, 22:53
Daj spokój śp. Maciejowi.
Poseł Kacper to jego syn.
Najpierw sie upewnij a później komentuj.
mały
mały 20.01.2020, 13:03
Mierny ale wierny dla koryta zrobi wszystko.Wstyd dla Skarszew
Ala
Ala 20.01.2020, 15:45
Skoro Skarszewy zostały wywołane do tablicy, pozwolicie, że jako mieszkanka tej miejscowości się wypowiem.Lokalni działacze przed wyborami chodzili po Skarszewach, rozmawiali z mieszkańcami oraz robili zdjęcia zaniedbanych nie remontowanych od 40 lat klatek schodowych.Od tamtej porty nic się nie zmieniło,dalej ludzie muszą mieszkać w skandalicznych warunkach z elementem co nie płaci.W moim bloku jestem w mniejszości co pracuje, reszta żyje całymi rodzinami z socjalu.To jest ta wasza dobra zmiana?.uczciwie pracujących na dziady sprowadzić i zrównać z menelstwem który sponsorujemy jako podatnicy?.
Michal
Michal 21.01.2020, 13:11
ma pani rację tak było,ciepłe posadki dostali to o ludziach zapomnieli aż do następnych wyborów.Najlepsze jest to ze znowu ludzie dadzą sie nabrać.
Sąsiad
Sąsiad 20.01.2020, 12:57
Kolejny Misiewicz....
Heniek
Heniek 20.01.2020, 01:02
Starzy pracują, a młodzi leżą do góry kołami w domach płodząc dzieci.Duża frekwencja w wyborach dzięki emerytom, bezrobotnym i urzędnikom żyjącym na garnuszku podatnika.O tym na co element wydaje kase nie będę nawet wspominał.
Ugt
Ugt 19.01.2020, 22:28
Co oni mnie obchodzą niech Spierd
tak tylko
tak tylko 19.01.2020, 20:28
A oni tak tego...
Andrzej
Andrzej 19.01.2020, 17:51
A co mnie to obchodzi?, dla zwykłego zjadacza chleba płacącego podatki kolejna gęba do wykarmienia, chyba ,że działają społecznie ale w to szczerze wątpię.

Pozostałe