sobota, 12 lipca 2025 18:57
Reklama

PILNE: Zaginęła 79-letnia Maria Freitag. Policja prosi o pomoc

Policjanci poszukują 79-letnią Marię Freitag, mieszkankę Starogardu Gdańskiego. Kobieta zaginęła w połowie listopada 2019 roku i do chwili obecnej nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.
PILNE: Zaginęła 79-letnia Maria Freitag. Policja prosi o pomoc

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim poszukują Marię Freitag, która zaginęła 16 listopada 2019 roku. 79-letnIa mieszkanka Starogardu Gdańskiego wyszła z domu i do chwili obecnie nie nawiązała żadnego kontaktu z rodziną.  

Reklama

 

Rysopis: wiek z wyglądu ok. 73 lata, wzrost 150 cm; średniej budowy ciała; włosy siwe, oczy niebieskie, nos mały. W chwili zaginięcia kobieta ubrana była w kurtkę koloru jasno brązowego oraz beret koloru bordowego. Zaginiona pomimo podeszłego wieku jest samodzielna i energiczna oraz zdolna do samodzielnej egzystencji.

 

Osoby mogące pomóc w ustaleniu miejsca pobytu w/w proszone są o kontakt z Wydziałem Kryminalnym KPP w Starogardzie Gdańskim, pod nr tel. /58/ 737-03-55, dyżurnym starogardzkiej komendy /58/ 737-02-22 lub z najbliższą jednostką Policji telefon alarmowy 112.

 


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Jak miło przeczytać o historii tego regionu! Moi przodkowie w XIX mieszkali w okolicy Skórcza i czuję do tej ziemi sentyment...Data dodania komentarza: 11.02.2025, 00:31Źródło komentarza: Dziś Światowy Dzień Kociewia!
Reklama
Reklama
Reklama