Zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

  • 31.10.2019, 10:54
  • redakcja
Zmiany organizacji ruchu w rejonie cmentarzy

Podziel się:

Oceń:

W najbliższych dniach możemy spodziewać się zwiększonego ruchu na drogach dojazdowych do nekropolii oraz w pobliżu cmentarzy. Udając się na groby bliskich, z pewnością napotkamy policjantów, którzy w tym szczególnym okresie dbać będą o nasze bezpieczeństwo na drodze. Aby skrócić czas oczekiwania w korkach oraz bezpiecznie dojechać do celu warto już teraz zapoznać się z wprowadzonymi zmianami w oznakowaniu.

 
Wczoraj wprowadzone zostały zmiana organizacji ruchu drogowego w rejonie Cmentarza Komunalnego w Starogardzie Gdańskim. Podobnie jak w latach poprzednich na ulicy Skarszewskiej pomiędzy skrzyżowaniami z ul. Bp. Dominika i drogą powiatową Starogard - Krąg (ul. Transportowców), zostanie wprowadzone ograniczenie prędkości do 30 km/h. Dodatkowo na ulicy Skarszewskiej od wyjazdu z parkingu przy cmentarzu w kierunku skrzyżowania z ul. Transportowców ustawiony zostanie znak zakazujący zawracania.
Ponadto w Starogardzie Gdańskim na ulicy Skarszewskiej (naprzeciw destylarni) ustawiony zostanie tymczasowy przystanek autobusowy MZK.
Do użytku oddane zostało również Rondo Starogardzkich Strażaków. Oznacza to, że bez problemu przedostaniemy się ulicą Chojnicką w stronę tzw. Starego Cmentarza.
Wprowadzone zmiany czasowej organizacji ruchu przestaną obowiązywać 4 listopada 2019 roku w godzinach przedpołudniowych.

 

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe