środa, 9 lipca 2025 11:11
Reklama

Jechał pijany kradzionym rowerem. Nie potrafił powiedzieć do kogo należy jednoślad

16 października 2019 roku starogardzcy policjanci podczas interwencji z udziałem nietrzeźwego rowerzysty, zabezpieczyli rower górski marki Romet koloru czarno-niebieskiego z pomarańczowymi wstawkami. Mężczyzna, który się nim poruszał oświadczył, że rower pochodzi z kradzieży i nie potrafił wskazać jego właściciela.
Jechał pijany kradzionym rowerem. Nie potrafił powiedzieć do kogo należy jednoślad

Funkcjonariusze sprawdzili numery fabryczne jednośladu w policyjnej bazie danych, gdzie nie figuruje jako utracony. Obecnie śledczy ustalają do kogo należy zabezpieczony rower.

Reklama

Bliższych informacji można uzyskać u policjanta prowadzącego czynności w tej sprawie pod nr telefonu: /58/ 737-03-33 lub sekretariacie Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Powiatowej Policji w Starogardzie Gdańskim pod nr telefonu /58/ 737-02-Jechał pijany kradzionym rowerem. Nie potrafił powiedzieć do kogo należy jednoślad


Podziel się
Oceń

Napisz komentarz

Komentarze

gg 22.10.2019 10:00
ale news!

Reklama
Olek 22.10.2019 10:08
W Demlinie wczoraj był wypadek śmiertelny a tu cisza.

ania 22.10.2019 10:53
podaj szczegóły skoro pislam się nie kwapi

Janusz 21.10.2019 20:29
Miejski rower

Sławek EU07 21.10.2019 16:01
Miał za daleko do domu.

KOMENTARZE
Autor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Obwodnicy nie ma i nie będzie tak jak nie ma przejazdów pod torami i nowego wiaduktu w Starogardzie.Data dodania komentarza: 16.02.2025, 06:32Źródło komentarza: WAŻNE: Duże zainteresowanie budową obwodnicy Starogardu Gdańskiego. Wpłynęło 12 ofertAutor komentarza: Stanisław SierkoTreść komentarza: ... każda promocja pięknych miejsc Kociewia, a szczególnie miejsc NAJBLIŻSZYCH naszym sercom i najbliższych odległościowo jest CENNA ... brawo ... liczę na kontynuację ... pozdrawiam wszystkich aktualnie pracujących w Wydawnictwie Pomorskim ... Stanisław Sierko, były redaktor naczelny "Gazety Kociewsakiej" ...Data dodania komentarza: 14.02.2025, 20:42Źródło komentarza: Historia i dziedzictwo Borów Tucholskich – niezwykłe miejsca, które warto odwiedzićAutor komentarza: DjTreść komentarza: Szkoda, że f-sz czynni e służbie ten dzień obchodzą jak każdy inny. Każda formacja dostaje nagrody na swoje święto, ale to SW stan umysłuData dodania komentarza: 13.02.2025, 22:43Źródło komentarza: Święto Tradycji Służby Więziennej - spotkanie z emerytowanymi funkcjonariuszamiAutor komentarza: Duda AndriuTreść komentarza: Bla bla bla nudyData dodania komentarza: 11.02.2025, 22:11Źródło komentarza: O polityce, wyborach i haniebnej wypowiedzi minister Nowackiej. Felieton Piotra SzubarczykaAutor komentarza: KaśkaTreść komentarza: Same bzdety. Propaganda jak to jest dobrze za rządów PO. Ściema.Data dodania komentarza: 11.02.2025, 04:57Źródło komentarza: Inwestycje w gminach powiatu starogardzkiego (cz. 2)Autor komentarza: MagdaTreść komentarza: Jak miło przeczytać o historii tego regionu! Moi przodkowie w XIX mieszkali w okolicy Skórcza i czuję do tej ziemi sentyment...Data dodania komentarza: 11.02.2025, 00:31Źródło komentarza: Dziś Światowy Dzień Kociewia!
Reklama
Reklama
Reklama