Czwartek, 24.10.2019
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend
Designer Outlet Gdańsk Szalony weekend

Spotkanie z Kacprem Płażyńskim w Starogardzie

  • 18.09.2019, 10:57 (aktualizacja 18.09.2019, 11:03)
  • redakcja
Spotkanie z Kacprem Płażyńskim w Starogardzie
Podziel się:
Oceń:
Dziś o godzinie 18.00 w Starogardzkim Centrum Kultury odbędzie się spotkanie przedwyborcze z kandydatem Prawa i Sprawiedliwości do Sejmu – Kacprem Płażyńskim.

Mieszkańcy będą mieli okazję porozmawiać z kandydatem o nurtujących sprawach, dowiedzieć się, jakie plany na rozwój regionu ma kandydat oraz poznać wyborczy program Prawa i sprawiedliwości.

– Serdecznie zapraszam wszystkich mieszkańców na spotkanie. Warto przyjść i dowiedzieć się, co kandydat Prawa i Sprawiedliwości ma do zaoferowania mieszkańcom – mówi radny Sebastian Kucharczyk, zapraszając mieszkańców.

 

 

_redakcja

Komentarze (138)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

agata
agata 03.10.2019, 20:38
neumann - STOP , nigdy więcej nie głosujemy na tego skorumpowanego politykiera
angelika
angelika 29.09.2019, 08:23
NIGDY WIĘCEJ NEUMANNA - kłamstwa , korupcja , nepotyzm , złodziejstwo , żenada !!!
jędrek
jędrek 25.09.2019, 21:47
nigdy więcej na kiliana i neumanna , bay , bay lenie , kombinatorzy i nieudacznicy !!! , WON na zawsze z polityki...
Antypis
Antypis 25.09.2019, 12:52
Warto zwrócić uwagę jak pisiory określają rząd. Dla nich to rząd prawa i sprawiedliwości a nie rząd R. P. Zgodnie z tym w R. P. nie ma rządu. Morawiecki nie jest premierem, Ziobro, Gowin i, reszta nie są ministrami. To tylko marionetki poruszane łapami stetryczalego kurdupla.
Wy...pis
Wy...pis 24.09.2019, 18:59
Czego oczekujesz od Kacperka?. Marionetki nie myślą bo są pozbawione mózgu. One są poruszane sznurka i w łapach właściciela.
anty politykom
anty politykom 24.09.2019, 16:11
Kacperku co sądzisz o Banasiu?
teklamotan
teklamotan 24.09.2019, 14:46
Posadzić Brejże,mojmana,kierwińskiego, tuska ,Gawłowskiego i innych złodzieii z PO
konig
konig 24.09.2019, 14:55
Ha ha ha ha ha ha 4lata ich już wsadzają te pisowskie niedorajdy i co? Jajco! Żaden nie siedzi hi hi
luiza 2
luiza 2 24.09.2019, 10:54
mam nadzieję , że udupią burdel-papę maryjana , wszyscy w Krakowie od lat znali ten układ mafijny maryjana ze stręczycielami i mafiozami , a wielu w koloratkach i politruków z niego korzystało...
janko
janko 24.09.2019, 14:48
Mam nadzieję,że posadzą tych bandytów z Platformy,sprawiedliwość tego wymaga.
konig
konig 24.09.2019, 14:56
Pewnie pewnie. Janko ile godzinka u ciebie?
janko
janko 24.09.2019, 15:40
Tyle samo brejzików co u ciebie.
konig
konig 24.09.2019, 16:13
To szykuj kakso janko za godzinę będę. Ale bez faktury jak zawsze ok?
temida
temida 24.09.2019, 13:55
opublikować ich nazwiska , zostali w tym burdelu nagrani , a teraz są po..srani ze strachu , niech się społeczeństwo dowie kto to i co to , zdziwko będzie ogromne ...
luiza
luiza 23.09.2019, 21:03
banaś - zniknij , wstydu oszczędz , wszyscy w pisie liczą na twój aut...
zwykły obywatel
zwykły obywatel 24.09.2019, 10:42
Luiza ty sobie jaja robisz. Cały pis już się głowi jak go wybielić. Myślę, że przekaz będzie taki: "dziennikarz ukrytej opcji niemieckiej czyli TVN pan Kittel oczernia jednego z najbardziej prawych i sprawiedliwych czyli PANA Banasia" a przekażą to wTVP Klarendach i Pereira po komunikacie rzecznika Mullera. Tak to widzę ha ha ha
kasia
kasia 24.09.2019, 07:57
jak taki złodziej , sutener i koleś bandziorskiej mafii , może być szefem NIK-u , takie jaja tylko u pisuarów
tekla
tekla 23.09.2019, 14:42
Czy ktoś jeszcze tę gazetę pisze?czy liczycie tylko na komentarze .To skandal Od czterech dni żadnych wiadomości,to jest gazeta,czy forum?
Antypis
Antypis 27.09.2019, 10:58
GK nie jest gazeta (prasa) to jest pis-emko pisiorow. Dowodem wypociny Szubrawczyka, stała promocja zaspanego Kiljanka, nacjonalisty bawidamka Kucharczyk.
misia
misia 25.09.2019, 12:12
posłuchaj sobie radia : ma w ryja , jak ci za mało informacji , tam pedofile w koloratkach odpowiedzą na każde pytanie oprócz kk
janko
janko 24.09.2019, 15:41
Te gazetę jak i inne w Polsce piszą Niemcy.
Daria
Daria 24.09.2019, 09:39
Rozmawiałam już z kilkoma osobami , które pisały do gazety o poruszanie różnych tematów nurtujących zwykłych ludzi a oni nawet nie odpisali, ani nie poruszyli tego wątku na łamach gazety.Wy piszecie dla samych siebie czy dla ludzi Kociewiak?.
klaus
klaus 23.09.2019, 13:35
kiedy prezio zadzwoni i każe banasiowi zrezygnować z funkcji szefa NIK ? , bo sam nie ma honoru i ambicji , żeby zrezygnować...
j-23
j-23 23.09.2019, 09:08
żadnych immunitetów i kolesiowskiej ochrony , złodziei i bandytów należy karać bezwzględnie , nie ma znaczenia , z jakiej opcji politycznej są , przez to , że nie było prawa i sprawiedliwości , doprowadzono do absurdów !!!
bolek
bolek 23.09.2019, 07:17
pisuary , ilu takich "kryształowo czystych " , banasiów jeszcze macie w zamrażalce ??? , gdzie CBA , gdzie Prokuratura ???
zbychu
zbychu 23.09.2019, 08:42
kiedy dymisja banasia , taki skorumpowany typ nie może być szefem NIK , lech Kaczyński śp. w grobie się przewraca , jak on był szefem NIK , to takie g.. ówno sutenerskie dawno już by siedziało !!!
amadeusz.
amadeusz. 24.09.2019, 14:40
a kogo to obchodzi trollu,spadaj do Inowrocławia.
kociewiak
kociewiak 23.09.2019, 08:51
mam nadzieję , że sprawiedliwy Jarosław Kaczyński wymusi na Banasiu dymisję , nie wyobrażam sobie , że będzie inaczej !!! , a następnie szubrawcę spotka zasłużona kara...
Olek
Olek 23.09.2019, 08:35
Bolek a te sławne wypadki , których zapisu nie można odtworzyć?.
re
re 23.09.2019, 08:43
gdzie jest prawo i sprawiedliwość , jeśli ktoś zasłużył na karę , to musi być ona wymierzona...
lucky
lucky 24.09.2019, 14:41
To by cala PO musiała siedziec ,a nie siedzi.
wieczor
wieczor 24.09.2019, 16:15
I ty za głupotę lucky. Ale masz szczęście bo za to jeszcze niestety nie zamykają.
rano
rano 25.09.2019, 07:14
to znowu ty łysy eunuchu , kurduplu ??? , obrońco neumanna ???
też drogowiec
też drogowiec 01.10.2019, 18:48
ten łysy erotoman ma problem z fiutem , jak ci nie staje kurduplu to został ci tylko pawulon
pogoda
pogoda 23.09.2019, 14:43
o tak.
Ania
Ania 22.09.2019, 17:07
Dalej rozdawajcie kasę wszelkiego typu patologii i degeneratom.Zdrowa komórka społeczna jaką jest rodzina sobie poradzi jeśli nie będziecie zabierać ludziom kasy w olbrzymich podatkach.Mieszkam w kamienicy z taką patologią, od lat nieważne kto rządził chleją, awantury, wyzwiska , brak pracy, dzieci zaniedbane mające kłopoty z nauka, a z mieszkania smród.Zgłaszałam do Mopsu i co i nic, dalej to samo.Wstyd mi zaprosić znajomych, a dziecko strach z domu wypuścić bo nie wiadomo co deklom do głowy uderzy.To jest ta wasza dobra zmiana znieczulica na los zwykłego człowieka, ale to nie twój problem panie Kacperku, ani Mateuszka ani Prezesa ważne wam jest dobrze.Pracuje i mój mąż też żeby nie było że żyje z socjalu.
arni
arni 22.09.2019, 12:32
Popaprańcy przyszykujcie się na tęgie baty już niedługo wyprawimy was tam gdzie wasze miejsce!
j-23
j-23 22.09.2019, 12:58
obyś miał rację , też na to czekam , ale póki co , żaden bandzior nie został skazany...
Iza
Iza 22.09.2019, 11:54
Nie ma czegoś takiego jak publiczne pieniądze.Jeżeli rząd mówi, że komuś coś "da" tzn.że zabierze tobie,bowiem rząd nie ma żadnych własnych pieniędzy.Margaret Thatcher zwana też Żelazną Damą.
Roman
Roman 22.09.2019, 12:06
O jakaś ty troskliwa o nasze pieniądze szkoda tylko,że nie troszczyłaś się jak te nasze pieniądze kradli złodzieje vatowscy!
Iza
Iza 22.09.2019, 12:36
Skazali kogoś , czy same płotki wpadły?.
abc
abc 22.09.2019, 12:46
Spokojnie doczekasz się tych,co kradli skazań jak zreformujemy do końca sądy nie reformowane od czasów komuny.
mk
mk 22.09.2019, 13:20
widać jak je reformujecie sędziowie hejterzy, zastepca rzecznika dyscypliny i członek krs uznany winnym prowadzenia przewlekle sprawy sądowej. kasta pisu to kasta zła
jontek
jontek 24.09.2019, 18:13
Już Unia się wypowiedziała gdzie ma PO sędziów.
wyborca
wyborca 22.09.2019, 10:38
pisuary mają kolejny problem , o którym było od lat wiadomo - pazerny marian , burdel-papa i kościelny przekręciarz wpadł , za to co robił , dawno powinien siedzieć , co na to jarosław - zawsze dziewica - kłamczyński ???
kirkut
kirkut 24.09.2019, 18:14
problem to masz ty a nie PIS,już niedługo.
obserwer
obserwer 22.09.2019, 10:49
jak teraz ma działać i działa NIK , skoro ma takiego szefa ? , w pis-du...
katolik
katolik 22.09.2019, 11:27
co na to wszystko bp pedofil z krakowa ???
polityk
polityk 22.09.2019, 09:46
p (ośle) neumann , wynoś się pan z życia politycznego na zawsze , bez żalu !!! , pała za całokształt działalności !!!
Piotr
Piotr 22.09.2019, 11:43
Słuchaj człowieku i tobie podobni skoro Pan Neumann jest winny to dlaczego go nie skażą, przecież rząd ma większość?.Można pisać że tego czy tamtego nie zrobił jako Poseł , Minister itp., ale oczernianie, posądzanie o przyjęcie korzyści to jest paragraf, a podobno każda osoba jest niewinna dopóki się jej nie udowodni winy.Dla mnie istnieją tylko dwie możliwości, albo za mało dowodów, albo każdy na każdego ma jakieś teczki.Osobiście nie jestem za żadną partią i piszcie sobie co chcecie o trollach itd, to tylko o was swiadczy.
jontek
jontek 24.09.2019, 14:52
Nie to świadczy o Twojej ślepocie.
temida
temida 22.09.2019, 13:11
neumann i jego kolesie , wcześniej , czy póżniej odpowiecie za wszystko , bo nikt was nie obroni...
Wojtek
Wojtek 22.09.2019, 09:29
Jak zobaczyłem reklamę Pracowniczych Planów Kapitałowych, to nieżle się uśmiałem.Przypomniały mi się reklamy które puszczała tv 20 lat temu zachęcające do wstąpienia do Funduszy Emerytalnych.Miała to być kasa nie do ruszenia, na twoją przyszłą emeryturę, którą mogła dziedziczyć żona lub ktoś uposażony.A jak się skończyło, jak zabrakło kasy to się przyjęło ustawe i można robić co się chce.Z PPK będzie podobnie i nie wciskajcie kitu, że będę mógł wziąć te pieniądze kiedy tylko chce nawet przed osiągnięciem wieku emerytalnego, takie ciemnoty to głupiemu na ucho.
jachim
jachim 22.09.2019, 16:42
To prawda,że takie głupoty to Platforma już wciskała.
tak tylko pytam
tak tylko pytam 21.09.2019, 17:03
Nie byłem, dużo straciłem?

Pozostałe