Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców. Ich dom spłonął najprawdopodobniej od uderzenia pioruna

  • 29.08.2019, 11:45 (aktualizacja 29.08.2019, 14:03)
  • redakcja
 Ruszyła zbiórka pieniędzy dla pogorzelców. Ich dom spłonął najprawdopodobniej od uderzenia pioruna

Podziel się:

Oceń:

Wczoraj przez powiat przetoczyła się ogromna nawałnica z silnymi burzami z gradem i intensywnymi opadami. Ucierpiało wiele osób i przedsiębiorstw, ale największe straty poniosła jedna z rodzin, której dom doszczętnie spłonął najprawdopodobniej od uderzenia pioruna.

- Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Na miejscu pracowało 7 jednostek. Na miejsce wezwano inspektora nadzoru budowlanego oraz poinformowano prezydenta miasta. W chwili zdarzenia dwie osoby przebywały w budynku, ale zdążyły ewakuować się przez przyjazdem straży – przypomina kpt. Karina Stankowska.

Z decyzji inspektora nadzoru budowlanego wynika, że obiekt nie nadaje się do użytku.

W tej sprawie uruchomiono specjalną zbiórkę pieniędzy. Pogorzelców można wesprzeć poprzez stronę Pomagam, klikając TUTAJ.

 

_redakcja

Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

pzu - duży może więcej
pzu - duży może więcej 02.09.2019, 18:05
wszyscy powinni się ubezpieczać , trzeba zrezygnować z wódy , wina , piwa i prochów , a starczy nawet na spore ubezpieczenie...
ja
ja 31.08.2019, 20:03
Ubezpieczenie domu na 400tys kosztuje niecale 400zl na rok.czyli niecale 40zl miesiecznie. Ile to piw?
laki luck
laki luck 30.08.2019, 07:21
trzeba się ubezpieczyć - jak wszyscy , mniej chlać , to starczy na ratę ubezpieczenia i do roboty...
Sasiad
Sasiad 29.08.2019, 20:13
Kto to jest ten Fil ktory tak pisze,ty ***u to jest biedna rodzina najlepiej zeby ciebie ***nol ten piorun ty pedale jeden
pitupitu
pitupitu 29.08.2019, 20:09
Bardzo,ale to bardzo współczuję pogorzelcom,a tym mądralom od ubezpieczń,ech nie będę przeklinać.Czasami komuś trudno zrozumieć,że na chleb nie starcz,a co dopiero na ubezpieczenie.
Fil
Fil 29.08.2019, 13:50
Trzeba się było ubezpieczyć , jak kogoś stać na dom to powinno go także stać na 150 pln na ubezpieczenie budynku w pzu all risk
Sąsiad dalszy
Sąsiad dalszy 31.08.2019, 11:45
To idź i sprawdź ile ubezpieczenie domu kosztuje
Próbowałem 450 Zeta mieś i drobnym makiem napisane potem by się okazało że to i tak twoja wina że ci przy w dom
gość
gość 29.08.2019, 20:43
150? Ja zz auto płacę 1500. daj mi firmę, która ubezpieczy dom za 150 zł. (chyba, że miesięcznie). Też nie wykupuję z żoną, bo to nie na nasze kieszenie......
Pegaz
Pegaz 29.08.2019, 17:58
Ja pierd...znalazł się mądrala😠
...
... 29.08.2019, 15:44
Smieszny jestes.
Sąsiad
Sąsiad 29.08.2019, 13:35
Okropna tragedia dla rodzin,stracić dach nad głową.
Pomoc jest potrzebna.Poroponuje,zeby radni powiatu łącznie z przewodniczacym rady przeznaczyli 60 procent swojej bardzo wysokiej diety dla pogorzelców.Ponadto mogą bez problemów i uszczerbku dla Obywatelu zlikwidować niepotrzebny etat w zarzadzie powiatu i pieniadze przeznaczyć na pomoc losową poszkodowanych rodzin.
Propozycja dotyczy tez miasta ,zlikwidować etat wiceprezydenta emeryta i srodki pienięzne lepiej zagospodarować.
Zobaczymy jak radni sie zachowają i czy choć w częsci zachowają się tak jak głosili w kampanii wyborczej ,ze idą tylko po to zeby służyć ludziom.....
A moze tylko po kasę?
Ala
Ala 29.08.2019, 20:01
Zgadza się, zlikwidować etat wiceprezydenta emeryta, pobiera wysoką emeryturę i jeszcze pensję, i rodzinka sobie żyje w luksusie...
Gosć
Gosć 29.08.2019, 21:11
Czy pomoc z powiatu nadejdzie? Są dostępne srodki ,które mozna przeznaczyć poszkodowanym.
Zlikwidować etat członka zarzadu powiatu.
To przechowalnia dla "swoich" za zacną pensje (ministra) z pieniędzy.podatników.
Jaki zakres ma ta etatowa osoba,chodzić.za starostą i wicestarostą ?
Neumann krytykuje PIS a niech lepiej rzetelnie spojrzy na koalicję powiatową ,którą stworzył ! O tym "kołtunie"cicho ,sza.
Moim zdaniem gorszej nie moze być !
A radni PiS spią i udają,ze jest ok ?


szarik
szarik 30.08.2019, 07:38
ci radni od kiliana gówno robią , tylko pozorują i biorą duże diety , mam nadzieję , że wyborcy ich rozliczą
Fil
Fil 29.08.2019, 13:51
Masz dom to także go SAM ubezpieczasz a nie żebrzesz o kasę
polockta
polockta 29.08.2019, 13:49
A jaki procent swojej pensji ty przeznaczysz dla pogorzelców?I czemu tylko 60% a nie 100?
Sąsiad
Sąsiad 29.08.2019, 14:26
Guzik ciebie obchodzi ile ja dam.
Ci co chodzili od domu do domu w kampanii wyborczej to niech pokażą na czym im naprawdę zalezało.!
Uchwalili sobie wysokie diety, brak skromnosci i pokory.
wiem, ale
wiem, ale 29.08.2019, 12:25
Redakcjo - popraw, bo dziwnie się to czyta. Powinno być "klikając" nie klękając

Pozostałe