Policjanci zatrzymali 43-latka poszukiwanego listem gończym

  • 11.08.2019, 13:05
  • redakcja
Policjanci zatrzymali 43-latka poszukiwanego listem gończym

Podziel się:

Oceń:

Policjanci z Kalisk zatrzymali 43-latka, który był poszukiwany listem gończym. Mężczyzna wpadł podczas kontroli drogowej. Po sprawdzeniu w policyjnych kartotekach okazało się, że kierowca jest poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Malborku w celu odbycia kary pozbawienia wolności.

Policjanci, którzy patrolowali drogę krajową nr 22 w miejscowości Czarna Woda, zatrzymali do kontroli bmw na belgijskich tablicach rejestracyjnych. Autem kierował 43-letni mieszkaniec powiatu malborskiego.

Gdy funkcjonariusze sprawdzili personalia kierowcy w policyjnych kartotekach okazało się, że wylegitymowany mężczyzna jest poszukiwany listem gończym przez Sąd Rejonowy w Malborku w celu odbycia kary 6 miesięcy pozbawienia wolności.

Mundurowi udaremnili ściganemu przez wymiar sprawiedliwości kierowcy możliwość kontynuowania dalszej jazdy. Mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do starogardzkiej komendy, gdzie spędził noc w pomieszczeniu dla osób zatrzymanych. Samochód, którym poruszał się poszukiwany mężczyzna, został odholowany na parking strzeżony. Jeszcze dzisiaj 43-latek zostanie przekonwojowany do placówki penitencjarnej, w której odbywać będzie wyrok orzeczony przez sąd.


 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe