Poniedziałek, 19.08.2019
Dovista praca
Dovista praca
Dovista praca
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Rodzinna tragedia w Suminie! Brat zamordował brata nożem? Śledztwo prowadzi prokuratura

  • 15.07.2019, 09:47 (aktualizacja 15.07.2019, 10:24)
  • redakcja
Rodzinna tragedia w Suminie! Brat zamordował brata nożem? Śledztwo prowadzi prokuratura Stock photo
Podziel się:
Oceń:
Jak udało nam się ustalić, w sobotę 13 lipca w godzinach nocnych w miejscowości Sumin doszło do morderstwa. Ofiarą miał się stać 22-letni mieszkaniec wspomnianej miejscowości.

Podczas awantury rodzeństwa, starszy mężczyzna wyciągnął nóż i ugodził młodszego w klatkę piersiową. Poszkodowany niestety zmarł.

– Otrzymaliśmy informacje o takim zdarzeniu. Dalsze czynności w tej sprawie prowadzi prokuratura – potwierdza mł. asp.  Małgorzata Szweda p.o. rzecznika prasowego KPP Starogard Gdański.

Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

 

_redakcja

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Obcy
Obcy 24.07.2019, 00:13
A nikt nie pomyslal ze moze starszy sie bronil bo mlodszy to byl psychopata i alkoholik
lili
lili 24.07.2019, 07:48
jak tak możesz pisać nawet nie znając ich?! to jest przykre!! osobiści znałam ich i proszę Cię chociaż ze względu na śmierć Tomka lepiej ugryź się w język! Tomek był naprawdę bardzo sympatyczny i serdeczny
lola
lola 17.07.2019, 20:52
patologia do sześcianu !!!
Pegaz
Pegaz 17.07.2019, 19:04
Masakra jakim Trzeba być Skur...żeby zrobić coś tak okropnego własnemu bratu!!! Wspólczucia dla Rodziny
Edek
Edek 17.07.2019, 21:29
Zacytuję klasyka : "wódka jest dla mądrych ludzi... i piwo (...)" nie będę pisał ciągu dalszego, bo w sumie jest bardzo prawdziwy, ale nie pasuje do tej sytuacji. Pić po prostu trzeba umieć. Tylko do momentu w którym się nad sobą panuje i myśli co się robi.
Miodek
Miodek 17.07.2019, 10:27
"Ofiarą miał się stać 22-letni mieszkaniec". Jeśli "mial sie stac", to nie wiadomo czy się stał. A do zabójstwa jednak doszło.
Jeśli ktoś "miał sie uczyć" to nie znaczy że sie nauczył. W tym wypadku znaczenia wyrazów.
Szalony
Szalony 16.07.2019, 18:38
A niech sie zabijaja bynajmniej spojoj bedzie
bueno
bueno 18.07.2019, 23:29
bynajmniej =/= przynajmniej, idioto
zibi
zibi 16.07.2019, 17:08
Tragedia dla rodziny moje kondolencje , w domu oglądam z satelity miałem okazje oglądać podstawowy pakiet Tvp bo byłem na ***opie w Polsce przerażenie i okłamanie w informacjach 1 2 oni żyją w innym świecie .Tam nie ma podwyżek wszystkie dzieci dostały się do szkół .
bajka jeszcze 4 lata to Polska w ruinie .
zibi
zibi 16.07.2019, 16:32
Kaczorogia zaczyna działać
Karolina