Piątek, 20.09.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Kolejna ważna informacja dla kierowców: Wkrótce rusza remont ronda Starogardzkich Strażaków

  • 10.07.2019, 14:13
  • redakcja
Kolejna ważna informacja dla kierowców: Wkrótce rusza remont ronda Starogardzkich Strażaków
Podziel się:
Oceń:
W związku z przebudową ronda Starogardzkich Strażaków stanowiącego ciąg drogi powiatowej nr 2711G ul. Lubichowskiej w Starogardzie Gdańskim od wtorku, 16 lipca br. zostanie wprowadzona tymczasowa organizacja ruchu drogowego.

Nastąpi zamknięcie wlotów na rondo od ul. Chojnickiej (od strony ul. Piłsudskiego), ul. Kościuszki i ul. Lubichowskiej. Przez cały okres przebudowy ronda możliwy będzie ruch pojazdów dla kierunku ul. Hallera – Rynek - ul. Chojnicka - ul. Lubichowska. W ciągu ul. Lubichowskiej od strony ul. Niepodległości (DW 222) ruch pojazdów możliwy będzie do parkingu sklepu Netto. Objazd do ul. Kościuszki przebiegać będzie ul. Pomorską i Al. Jana Pawła II, natomiast objazd do ul. Lubichowskiej przebiegać będzie analogiczną trasą, lecz w odwrotnym kierunku. Przystanki autobusowe z ul. Szwoleżerów przeniesione zostaną na ul. Niepodległości a z ul. Kościuszki na ul. Pomorską przy Galerii Neptun. Planowany termin przebudowy to 3 miesiące, tj. do połowy października.
Powiatowy Zarząd Dróg w Starogardzie Gdańskim przeprasza za powstałe utrudnienia i prosi kierowców o stosowanie się do wprowadzonych zmian w organizacji ruchu.

 

_redakcja

Zdjęcia (6)

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

iga
iga 16.07.2019, 17:54
dziadostwo !!!
Starogardzianin
Starogardzianin 16.07.2019, 13:55
Chyba mamy mocne przegięcie z dwoma remontami na raz,dziś pierwszy dzień i widzę to bardzo źle. Można chyba było po kolei remontować?. Nie było by miasto tak zakorkowane!!!!
Stg
Stg 16.07.2019, 10:45
Brawo starogard. Zamknęliscie rynek, Zamknęliscie rondo, i już się nie da przez starogard przejechać. Możecie być z siebie dumni. Organizacja na 6+
gość
gość 12.07.2019, 16:11
no wrzeszcie, plany projektowe juź 10 lat temu byly tylko ktoś d.....
dał
kiro
kiro 12.07.2019, 10:33
Kiedy w końcu zrobicie coś z tym wybebeszonym rynkiem bo jak dotąd to nic się tam nie dzieje a wygląda to tragicznie ,zakopać to w cholerę nasiać trawy i posadzić drzew przynajmniej byłoby trochę prawdziwej zieleni a nie w donicach.
tt
tt 20.07.2019, 11:13
Ale według obecnie panującej władzy w Starogardzie jest piękny rynek :) Otwarty z pompą przed wyborami ! Więc dopóki ta władza będzie rządziła Starogardem będzie tak nadal !!!!
stg
stg 11.07.2019, 13:10
A jakby komus bylo mało - to prosze bardzo: https://naszekociewie.pl/staro… Brawo starogard, z kazdej strony zamkniety. Moze łatwiej postawic mur, fose i zamknac sie.
Nuga
Nuga 11.07.2019, 07:40
Oho to się trzeba przygotować na mega korki. Nie no po prostu ***.
oni lubia korki
oni lubia korki 11.07.2019, 07:59
"Remontują" wszystko naraz. Im więcej korków tym lepiej.
Nie zdziwię sie, jeśli zorganizują nam dodatkowe imprezy dla fanatyków biegania po ulicach w krótkich majtkach dodatkowo uatrakcyjniłyby te wielkie, gorące i śmierdzące korki, które nas czekają.
I maratony rowerowe. Im więcej tym lepiej.
tutam
tutam 10.07.2019, 22:20
Nie wiem po jaką cholerę te wszystkie remonty w mieście. Starogard to nie Warszawa ani Gdańsk, że musi być miastem reprezentacyjnym. Skoro nie ma tu wieżowców i nigdy nie będzie, to i z ciągłymi rewitalizacjami ulic też bym sobie dał spokój. TO TYLKO STAROGARD! Dajcie do cholery wreszcie żyć w tym mieście, zamiast ciągle coś remontować i co chwila gdzieś zamykać ruch. PRECZ Z CIĄGŁYMI REMONTAMI!
Inz
Inz 20.07.2019, 09:55
Broker zaczyna budowe wiezowca.
Eeeee
Eeeee 11.07.2019, 15:12
A co? Lepiej po dziurawych ulicach chodzić? XD Śmieszne
tt
tt 20.07.2019, 11:15
do Eeeee ulice można poprawić w kilka dni a nie trwającymi latami remontami !
bob
bob 11.07.2019, 10:29
Wyprowadź się na wiochę zabitą dechami - będziesz miał spokój ;)
tutam
tutam 12.07.2019, 00:23
A Starogard to nie wiocha?
Hmm
Hmm 12.07.2019, 08:29
wioche to masz pewnie w domu. Starogard to nie wiocha :)
kaskader
kaskader 10.07.2019, 18:55
A co to takie tragiczne te rondo? I co to da? I tak dalej będą korki dopóki nie zrobią ronda na Lubichowskiej 200m od ronda. To powinno być jako pierwsze wykonane.
macho
macho 10.07.2019, 19:29
Masz rację, a zaraz potem duże rondo na Jagiełły przy McDonaldzie zamiast tego nieszczęsnego skrzyżowania.
Mieszkaniec Stg
Mieszkaniec Stg 10.07.2019, 18:33
Brawo. Fajnie ze starogard remontuje ale dlaczego w tyn samym okresie kilka ulic na raz jezeli sie myle to mnie poprawcie czy w tym samym terminie wjazd na rynek tez nie bedzie zamkniety z powodu remontu?
ZYTA
ZYTA 10.07.2019, 17:12
GAZETO KOCIEWSKA VEL BADZIEWSKA MOŻE ZADACIE SOBIE ODROBINĘ TRUDU ŻEBY WASI CZYTELNICY MOGLI ZAPOZNAĆ SIĘ Z TYMI RYSUNKAMI...? WIEM WIEM, ŻE NA WASZE SIŁY TO MOŻE BYĆ WYZWANIE. NIE MNIEJ JEDNAK JAK JUŻ WSTAWIACIE JAKIŚ ARTYKUŁ TO WYPADAŁOBY ZADBAĆ NIE TYLKO O PRAWIDŁOWĄ KONSTRUKCJĘ ZDAŃ LECZ TAKŻE O WYRAZISTOŚĆ I CZYTELNOŚĆ DODAWANYCH ZAŁĄCZNIKÓW.
stg
stg 10.07.2019, 16:43
przeciez nic nie widac na tych rysunkach
ikgfutr
ikgfutr 10.07.2019, 21:32
I o to im chodzi.
Zresztą ten remont wuja da.
Nic się nie zmieni na lepsze.
bong
bong 11.07.2019, 10:40
ja widzę. wystarczy otworzyć oczy
Jechałem
Jechałem 10.07.2019, 14:40
W mniejszej rozdzielczości nie dało się eksportować tych rysunków?

Pozostałe