Piątek, 19.07.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew

Dachowanie w Linowcu! Kierowca został zakleszczony w pojeździe.

  • 24.06.2019, 10:37
  • redakcja
Dachowanie w Linowcu! Kierowca został zakleszczony w pojeździe.
Podziel się:
Oceń:
Do niebezpiecznego wypadku doszło dzisiaj około godziny 10 w Linowcu.


- Dostaliśmy zgłoszenie, że w Linowcu  dachował samochód osobowy.  W wyniku wypadku jedna osoba była zakleszczona w pojeździe. Do jej wydobycia trzeba było użyć specjalistycznych narzędzi hydraulicznych. Ewakuowano poszkodowanego z pojazdu i udzielono pierwszej pomocy. Później kierowcą zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego – mówi kpt. Karina Stankowska, rzecznik starogardzkiej straży.

Droga już przejezdna.

 

_redakcja

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

yeti
yeti 26.06.2019, 09:11
to podobny artysta , jak ten motocyklista z derdowskiego , ułani psia krew !!!
Kocykiewicz
Kocykiewicz 26.06.2019, 19:25
Hahaha dobre 😀
kk
kk 26.06.2019, 16:03
za nim cos napiszesz zastanow sie i to dwa razy. dobrze radze. wyraok wydac latwo szkoda tylko ze bez wiedzy co tak naprawde sie stalo.
janek
janek 24.06.2019, 21:29
Trasa Starogard-Skarszewy ,Skarszewy-Starogard , na która wyjeżdżają razem z normalnymi kierowcami ograniczeni umysłowo obojga płci.Co tam się wyprawia, a szczególnie w lesie miedzy Skarszewami a Linowcem to woła o pomstę do nieba.Tacy to nie wstają wcześniej ale gniją w tych swoich barłogach jak najdłużej a potem gnają na łeb na szyje.Tutaj nie wiemy jak było , dachować można jadąc prawidłowo, jak ci ktoś pójdzie na czołówkę i próbujesz uciec.
Tomek
Tomek 24.06.2019, 22:30
Jak szybko byś tam nie jechał, zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie cię chciał wyprzedzić.Kobieta czy facet za kółkiem nie ma to znaczenia.
kaszlak
kaszlak 25.06.2019, 09:12
jak ktos sie wlecze i przed kazdym zakretem zwalnia na trasie do 50 to naprawde chce sie takiego wyprzedzic, a na tej trasie nie ma za dużo miejsc aby moc to zrobic bezpiecznie. jest grono kierowców, którzy nie potrafią na tej trasie jezdzić i jada 50 przez las a w linowcu przyspieszają do 70.
jan
jan 25.06.2019, 21:08
Masz dostosować prędkość do panujących warunków na drodze.Do tego jest znak o możliwości pojawienia się dzikich zwierząt, które w d,, mają przepisy ruchu drogowego.Jak były zimowe fatalne warunki śnieg a pod spodem lód , a droga wyglądała jak poorane pole, sam jechałęm tam 60km/h i znalazł się debil wyprzedzający mnie którego zarzucało w czasie manewru i prawie w rowie wylądował.To pewnie moja wina bo bezpieczną jazdą sprowokowałem jego manewr.
tt
tt 25.06.2019, 11:48
Ograniczenia prędkości są z jakiegoś powodu , a nie jak większośc tępaków myśli że po to by policja miała co robić . Ta trasa jest tak zła że jak ktoś ma wyobraźnię to wie że za szybko nie da się nią jechać bo można doprowadzić do takich zdarzeń. TYLKO TRZEBA MIEĆ WYOBRAŹNIĘ !!!!!!!!
Lalabibi
Lalabibi 24.06.2019, 19:38
Ja pierdziele na takiej drodze dachować to trza mieć talent
Emil
Emil 24.06.2019, 17:53
Kolejny wypadek ok godz. 14 na drodze do Semlina.... Co się dzieje z kierowcami dzisiaj ????
kociewiak
kociewiak 24.06.2019, 11:39
,,Ewakuowano poszkodowanego z pojazdu i udzielono pierwszej pomocy. Później osoba kierowcą zajął się Zespół Ratownictwa Medycznego''.

Ani ładu ani składu w tych dwóch zdaniach
Xxx
Xxx 24.06.2019, 13:20
Ewakuowali i udzielili kpp strażacy a potem przekazali poszkodowanego zrm..co w tym takiego ciężkiego do zrozumienia!?pani rzecznik powiedziała tak jak powinno przekazywać się informacje..a jak nie rozumiesz to idź do szkoły!
Chrabonżdż
Chrabonżdż 24.06.2019, 11:13