MAPKA: Lotto Triathlon Energy – dojazd do ul. Gdańskiej

  • 08.06.2019, 08:55
  • redakcja
MAPKA: Lotto Triathlon Energy – dojazd do ul. Gdańskiej

Podziel się:

Oceń:

W niedzielę 9 czerwca ulicami naszego miasta będą biegli i jechali zawodnicy Lotto Triathlon Energy. W związku z tym wystąpią czasowe utrudnienia w ruchu drogowym.

Dojazd do ul. Gdańskiej dla mieszkańców Łapiszewa i Żabna będzie możliwy poprzez ul. Kalinowskiego, dalej przez Żabno do Okola i następnie drogą powiatową w kierunku Kokoszkowych. Na skrzyżowaniu ul. Transportowców i ul. Skarszewskiej obecni będą funkcjonariusze policji, którzy w miarę możliwości będą przepuszczali samochody na drugą stronę, w kierunku Kokoszkowych i dalej do Starogardu Gdańskiego poprzez ul. Gdańską.

_redakcja

Zdjęcia (1)

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

mieszkaniec
mieszkaniec 10.06.2019, 14:33
Paraliż miasta był do przewidzenia. jak można na tyle czasu zablokować główne arterie miasta. Mam nadzieje ze przez ten czas nic niikomu z gminy Skarszew sie nie stalo, bo oni nie mieli przez cały dzień jak dojechać do miasta/szpitala.
alanek
alanek 09.06.2019, 16:34
Wstyd i porażka naszych urzędników . Paraliż miasta. Torami albo ścieżkami rowerowymi i chodnikami nie ulicami. Brak rozumu ludzi co wyrazili zgodę na te zawody. Płacę podatki i nie mogę z cmentarza wrócić do domu.A inni do Krakowa bo polami nie pojadą. Wstyd Panie Prezydencie na cały Kraj.
And
And 09.06.2019, 17:14
Zgadzam sie.A Żabno i Łapiszewo kompletna blokada i paraliż. Nieprawdziwe informacje na slupach na ks.bp Dominika ze Skarszewską bedzie przejezd od 13.30. Bzdura -nie byla. Starogard bez obwodnicy i z przekopaną drogą na Gdansk w ogole nie powinien być miejscem dla takich imprez. Najpierw odpowiednie warunki a potem imprezy. No ale prezio chcial blysnac... tyle ze skutek odwrotny .
Lokator
Lokator 10.06.2019, 13:10
Jak było przez Lubichowską, było jeszcze gorzej. Zablokowali CAŁE miasteczko. Stała cała południowa część. A północna tez, bo nie było jak przejechać przez berlinkę. Bardzo wygodnie nam się tu żyje z taką władzą
mieszkanka
mieszkanka 10.06.2019, 15:48
Ale stado owiec zaraz powie żebyście nie marudzili przecież się coś dzieje. Tylko ja pytam do diaska co? Gdzie są nowe zakłady i nowe miejsca pracy? Gdzie obwodnica? Gdzie infrastruktura? Gdzie park? Co to za betonowy rynek? Gdzie pomysł na piekiełki? Gdzie spełnienie tych wszystkich obietnic wyborczych? No ale są placyki, festyniki i tym podobne rzeczy, a więc są igrzyska ale co z chlebem? Zacznijmy starogardzianie myśleć i żądać wypełniania obietnic!
pastuch
pastuch 11.06.2019, 09:57
Rynek? Świetna sprawa. Kiedy palił sie dom na Chojnickiej, korek stał od baszty gdańskiej. I nie mozna było nic zrobic, bo jakiś geniusz postawił na Rynku metalowe słupki, skutecznie blokując mozliwość objazdu. Nie wystarczy znak drogowy? Trzeba bydłu zagrodzić drogę łańcuchem?

Pozostałe