Poniedziałek, 20.05.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Kradzież pieniędzy z konta rady rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Sprawę badają śledczy

  • 8.03.2019, 10:31 (aktualizacja 08.03.2019 11:08)
  • redakcja
Kradzież pieniędzy z konta rady rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3. Sprawę badają śledczy
Podziel się:
Oceń:
Około tysiąca złotych zniknęło w 2017 roku z konta rady rodziców Publicznej Szkoły Podstawowej nr 3 w Starogardzie Gd. Sprawa została zgłoszona do organów śledczych przed kilkoma dniami.

Za kradzież grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności. Jak jednak udało nam się ustalić, żadna z osób nie usłyszała zarzutów.

Wkrótce podamy więcej szczegółów w tej sprawie.

_redakcja

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gang Olsena
Gang Olsena 11.03.2019, 10:31
Ktoś kiedyś pisał, że jak już kraść to tylko miliony
rodzic
rodzic 9.03.2019, 21:49
Rodzice to wykryli, a co na to dyrekcja i organ prowadzący?
rodzic
rodzic 9.03.2019, 22:01
Organ to pod dywan zamiata problemy ...
Teresa
Teresa 9.03.2019, 21:58
Strach posyłać do takiej szkoły dzieci. Może CBA w tym bałaganie zrobi porządek.
rodzic
rodzic 9.03.2019, 22:03
Strach ze UM nie ma odwagi zrobić porządku w szkole, układy i układziki, jedyne co potrafią to obcinać kasę dla szkół kosztem dzieci
mama 3 dzieci
mama 3 dzieci 9.03.2019, 21:24
Rozliczenia finansowe rady rodziców od lat były dla rodziców niedostępne z wyjątkiem zeszłego roku, szkoła posiada również stowarzyszenie - a jego finanse?
yyy ??
yyy ?? 9.03.2019, 21:00
Około tysiąca złotych zniknęło w 2017.
HAAALOOO!! MAMY 2019 rok !
zszokowany
zszokowany 9.03.2019, 16:27
Strach pomyśleć na kogo wyrosną dzieci tych rodziców...
abc
abc 9.03.2019, 21:07
A kto powiedział ze to rodzic ukradł ? tak od razu po dzieciach jechać ? może kradł ktoś inny i znacznie więcej niż się doliczyli na chwile obecna?
Gos
Gos 8.03.2019, 22:22
Jak z konta Rady Rodziców, to jakis rodzic upowazniony do operowania kontem, ew. kradziez zewnętrzna.
adamek
adamek 8.03.2019, 15:37
Kasa sama wyparowała.Nie ma winnego.
Grzegorz
Grzegorz 8.03.2019, 15:55
Amber G też pieniądze wyparowały i nikt nie winien i nic nie wie.

Pozostałe