Środa, 22.05.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Papież Franciszek mianował nowego biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej

  • 13.02.2019, 11:18 (aktualizacja 13.02.2019 11:41)
  • redakcja
Papież Franciszek mianował nowego biskupa pomocniczego diecezji pelplińskiej Radio Głos
Podziel się:
Oceń:
Ojciec Święty Franciszek mianował ks. Arkadiusza Okroja, proboszcza parafii św. Michała Archanioła w Kiełpinie, biskupem pomocniczym diecezji pelplińskiej.

Święcenia biskupie ks. prał. Arkadiusza Okroja odbędą się w sobotę, 2 marca 2019 r. o godz. 11 w bazylice katedralnej w Pelplinie.

 

 

_redakcja

Komentarze (31)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

tatusiek
tatusiek 17.03.2019, 17:01
pomagero biskupa , zabierz się za księży pedofili i pedałów , wśród kolesiów księży ,oraz wszelkiej maści ***y i złodzieji z kk...
józef
józef 22.02.2019, 15:44
wszyscy molestowani przez księży,miejcie odwagę i zgłaszajcie te przestępstwa w prokuraturze i domagajcie się wysokich odszkodowań,niech te zboczone bydlaki odpowiedzą za swoje nikczemne czyny
katolik
katolik 22.02.2019, 14:07
wydrukujcie listę biskupów , którzy chronili i bronili pedofilów , niech katotaliban się dowie jakich ma przywódców !!!
już nie wierzący
już nie wierzący 22.02.2019, 13:18
kiedy wreszcie franek zrobi porządek ze swoimi pedofilami , pedrylami i pedałami w kk ?
Str.
Str. 21.02.2019, 18:29
Kiedy będą aresztowani biskupi ukrywający pedofilie wśród księży???
temida
temida 19.02.2019, 20:18
po co kolejny pomagero , skoro wcześniejszych nie rozliczono,co z aferami pedofilskimi,pedalskimi i pedrylskimi w kościele katolickim,sprawa dotyczy kardynałów,biskupów,prałatów,dziekanów i zwykłych księżulków...
magdalena
magdalena 18.02.2019, 11:30
kiedy zostanie wyjaśniona sprawa prałata , to skandal , ile to jeszcze może trwać , chyba , że zamietli te świństwa pod dywan ?
Mhm
Mhm 18.02.2019, 10:11
Jak ja czytam wpisy niektórych ludzi na tej stronie to aż się nie dobrze robi.
Ziejecie jadem ludzie oj ziejecie.
Kociewiak
Kociewiak 15.02.2019, 20:50
Ciekawe ile w Polsce jest księży kochających inaczej?. Czy wiecie że w Watykanie księży kochających inaczej jest według Włoskiego dziennikarza 80%.Dla mnie to szok ! bo my ich utrzymujemy a żyją sobie lepiej od mnie wciskając ludziom kit.
Fakt i Wyborcza to zło
Fakt i Wyborcza to zło 15.02.2019, 22:47
Ufaj faktowi to daleko zajdziesz XD
ministrant dzon
ministrant dzon 15.02.2019, 13:15
Czy był artykuł o tym, że skończyłem podstawówkę, i awansowałem na ministranta???NIE!!!
To dyskryminacja!!!
urwana sutanna
urwana sutanna 15.02.2019, 13:13
Jednego nie można odmówić, ma K.K. parcie na szkło.
dominik
dominik 15.02.2019, 07:31
wyrzucic to z Polskijak najszybciej kk
aaron
aaron 18.02.2019, 08:10
wypowiedzieć konkordat ,to dopiero złodziejskie dziadostwo !!!
janusz
janusz 15.02.2019, 15:45
tylko co potem ? islamisci ? zastanow sie anim cos napiszesz
dominik u góry to pedałek
dominik u góry to pedałek 15.02.2019, 10:42
Ciebie jako pierwszego wyrzucić.
Lepiej aby mecztety były nie jak we Francji co nie?
Wtedy Islamiści wszystkich by nas krótko trzymali.
jan
jan 18.02.2019, 13:09
wszystkie religie to czyste ZŁO czy to chrześcijaństwo czy islam obie zdelegalizować!!!!
ateista
ateista 14.02.2019, 21:43
Nie chciał zostać biskupem pomocniczym w Pelplinie chwali buksa Weiss,proboszcz parafii na ul.Lubichowskiej,przebiegły i cwany bizneswomen?.
Ehh
Ehh 15.02.2019, 12:39
Kolejny krytyk który nie zna człowieka
ministrant
ministrant 15.02.2019, 12:52
skąd się urwałeś , siedziałeś pod dupniastą sutanną ???
Zdrowomyślący
Zdrowomyślący 14.02.2019, 18:37
" Strzeżcie się uczonych w Piśmie, w powłóczystych szatach chodzą, pierwsze miejsca w kościołach zajmują"
wikary
wikary 14.02.2019, 18:35
No to jest njus!!! Spodziewam się, że teraz to Polakom to nawet ptasiego mleczka nie zabraknie od tego dobrobytu.
A tak na poważnie, CZY TO COŚ ZMIENIA W ŻYCIU PRZECIĘTNEGO CZŁOWIEKA??? Po co to nagłaśniać? dla chwały ich czy Jezusa.
Parafianie ze Swarożyna
Parafianie ze Swarożyna 14.02.2019, 16:06
Gratulacje. Być dobrym Księdzem to trudno w obecnych czasach . Ludzie widzą zło wokół siebie a nie w sobie. Księdzu życzymy wytrwałości .
były ministrant
były ministrant 14.02.2019, 09:36
mam nadzieję , że nowy pomocnik poradzi sobie z mało reformowalnym klerem i aferami pedofilsko-pedalskimi wśród kolesiów księżulków , powodzenia...
kościelny
kościelny 14.02.2019, 09:57
do tego dochodzi jeszcze pazerność, pijaństwo i *** kleru ,kiedy będzie lepiej...?
diakon
diakon 13.02.2019, 13:39
pytanie , czy Franciszek go dobrze prześwietlił i nie będzie z nim problemów ???
Tomi
Tomi 13.02.2019, 20:55
A Ciebie prześwietlili ?????? Nie nadajesz się ??? Ojjjjj... Jaka szkoda
lolek
lolek 14.02.2019, 07:25
wstąpiłeś już cieniasie do seminarium , jak jest,wygodnie i mokro ???
antykler
antykler 17.02.2019, 18:12
nie pochylaj się po mydło,bo zginiesz w seminarium...
tryk po seminarium
tryk po seminarium 22.02.2019, 07:41
nawet nie wiesz ilu pierdzi do dzisiaj , a grochówki na obiadek nie było - pedały
lodzia
lodzia 14.02.2019, 07:37
rydz go namaścił ?

Pozostałe