×
Środa, 24.04.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk

18-latek potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Jechał bez uprawnień na motocyklu niedopuszczonym do ruchu

  • 8.02.2019, 12:58 (aktualizacja 08.02.2019 13:01)
  • redakcja
18-latek potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Jechał bez uprawnień na motocyklu niedopuszczonym do ruchu
Podziel się:
Oceń:
Policjanci z Kalisk zatrzymali 18-letniego mieszkańca powiatu starogardzkiego, który na niedopuszczonym do ruchu motocyklu potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety. Do zdarzenia doszło na początku lutego br. w miejscowości Czarna Woda. Piesze doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala. Mężczyzna usłyszał już zarzuty dotyczące spowodowania wypadku drogowego, a prokuratura zastosowała wobec niego dozór policyjny.

Na początku lutego br. dyżurny starogardzkiej komendy otrzymał informację o wypadku drogowym jaki wydarzył się na drodze krajowej nr 22 w miejscowości Czarna Woda. Jak wynikało ze zgłoszenia, jadący w kierunku Zblewa motocyklista potrącił na przejściu dla pieszych dwie kobiety.
Interweniujący na miejscu funkcjonariusze ustalili świadków oraz wstępne okoliczności wypadku. Technik kryminalistyki wykonał dokumentację fotograficzną, sporządził szkic sytuacyjny oraz zabezpieczył ślady mogące pomóc w ustaleniu dokładnego przebiegu tego zdarzenia. Jak ustalili śledczy, 18-latek nie posiadał wymaganej kategorii prawa jazdy, a  motocykl, którym kierował nie był dopuszczony do ruchu. W wyniku potrącenia 23 i 54-latka doznały obrażeń ciała i trafiły do szpitala.

Podejrzewany o spowodowanie tego wypadku mężczyzna został zatrzymany i doprowadzony do komendy. Mundurowi z Kalisk przedstawili mu zarzuty dotyczące spowodowania wypadku drogowego oraz zatrzymali prawo jazdy. Na wniosek funkcjonariuszy, miejscowa prokuratura zastosowała wobec motocyklisty dozór policyjny.

 

_redakcja

Komentarze (66)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Hayabusa
Hayabusa 13.02.2019, 16:32
Kara powinna byc,program uwaga powinien przyjechac i to naglsnic,smark za pewny siebie byl!!!!!jezdzil jak deb.... I tyle.Prawko powinno byc na zawsze zabrane nawet karta rowerowa!!!!
spier...
spier... 14.02.2019, 08:49
a do Ciebie TRWAM powinno przyjechać razem z Rydzykiem...
Gość
Gość 13.02.2019, 22:37
Jak chcesz obrażać to wyjdź stad nie potrzebny tu żaden debil który jest mądry tam gdzie nie ma
...
... 12.02.2019, 18:09
Jakie Wasze życie jest nudne że cały czas tu siedzicie
Zmota
Zmota 13.02.2019, 16:34
A ty co tu robisz?!?
adamek
adamek 12.02.2019, 17:21
Jak widzę w sezonie zimowym asa na motorku to mnie szlak trafia. Zaraz taki powinien być zatrzymany i ukarany za głupotę jazdy zimą jednośladem. Darowałbym takiemu jakby miał na butach łyżwy lub narty.Siano w głowie ma ten co tak postępuje.
niedladebiliwCzW
niedladebiliwCzW 12.02.2019, 14:54
Ten gnojek był wcześniej widziany jak pop...lał i szalał po wiosce. Jeździł jak debil więc go nie brońcie... Debilizm trzeba zwalczać na wszelkie sposoby.
Gość
Gość 13.02.2019, 22:36
Wez się lepiej nie odzywaj
,
, 12.02.2019, 16:01
Debilem to ty jesteś
Gość
Gość 12.02.2019, 15:40
I pewnie ty go widziałeś
ormo
ormo 12.02.2019, 08:07
wina udowodniona , powinna być surowa kara !!!
...
... 12.02.2019, 20:43
Udowodnione to jest to , że jesteś walnięty
Gość
Gość 12.02.2019, 10:57
Ciekawe skąd wiesz że wina udowodniona jedynym jego błedem bylo to ze wsiadl na motor nie zarejestrowany
Gość
Gość 12.02.2019, 14:17
Dokładnie , jeden błąd ale niektórzy są tu tacy mądrzy ze wszystko wiedza lepiej i od razu ma dorzywocie do więzienia ... ludzka głupota nie zna granic
2222
2222 12.02.2019, 09:45
walnij się w łeb...
Gość
Gość 12.02.2019, 13:41
Kultura głęboko w polu zakopana ale wymądrzać sie umie
Krol
Krol 11.02.2019, 22:43
W wszyscy sie dajcie do kozborowa na leczenie ***y
Motocyklista CzW
Motocyklista CzW 11.02.2019, 22:12
Sa dwie strony medalu. Moze samo przejscie nie jest oswietlone ale latarnie sa. Mlody zawinil tym ze nie mial uprawnien. Ale to czesty ludzie przechodzacy przez pasy zachowuja sie jak swiete krowy i nie mysla ze auto czy motor potrzebuja kilkunastu metrow zeby sie zatrzymac z 50 km/h do zera. Podejrzewam ze tu bylo tak samo napewno kobiety widzialy i slyszaly motor.
.
. 12.02.2019, 05:32
Jeżeli się nie wie to lepiej nie podejrzewać bo akurat w tym przypadku jesteś w błędzie a wina leżała tylko i wyłącznie po stronie tego chłopaka ..
Gosc
Gosc 12.02.2019, 14:10
dobra już się tak nie wymądrzaj , nie cała wina leży po jego stronie , nie przeżyłeś\aś tego wiec gowno wiesz
.
. 12.02.2019, 09:47
..nie Ty wiesz najlepiej
...
... 12.02.2019, 07:07
Nie bądź taki pewny/a.
Byłeś/aś tam?
Lucyna
Lucyna 11.02.2019, 08:36
Droga Redakcjo, czy nie uważasz że większa część komentarzy powinna być usunięta??? Jest nie zgodna z regulaminem, zawiera treści wulgarne i obraźliwe. Dlaczego nic z tym nie robicie, macie z tego satysfakcję czy co???
Gość
Gość 10.02.2019, 15:01
Ja znam dwie strony bardzo mi żal dziewczyny bo jest bardzo poszkodowana... I wiem że nikt by nie chciał być na jej miejscu...
Ale też wiem że chłopak jest dobrym człowiekiem... I tego nie chciał poprostu nieszczęśliwy wypadek... Wiem że nie powinien poruszać się tym motorem bez uprawnień i nie pochwalam tego zachowania.... Ale nie nam oceniać.... Życzę zdrówka dla poszkodowanej...
A dla chłopaka wytrwałości... Bo wiem że też bardzo cierpi z tego powodu...
gość
gość 11.02.2019, 16:58
Doklanie tak nie przemyślał zanim wsiadł na ten moter ale to bardzo dobry,grzeczny i uczynny chłopak
,
, 11.02.2019, 18:27
Dobry , grzeczny i uczynny może tylko w domu ale nie po raz pierwszy wykazał się brakiem rozumu .. jak chciał się popisywać mógł to robić na własnym podwórku a nie stwarzać zagrożenie dla innych swoją głupotą i arogancją .. niech zapłaci za swoje i oby uraz w psychice został mu do końca życia to się czegoś może nauczy i zacznie myśleć
,
, 12.02.2019, 14:21
Uraz w psychice to ty już masz...
Gość
Gość 12.02.2019, 14:15
Odezwał się najmądrzejszy z wszystkich , dobrze ze ty go znasz widzisz codziennie i przebywasz kilka godzin , gówno wiesz jaki on jest wiec się lepiej nie odzywaj , tobie to by się przydało wolnać w głowę może byś zaczął myśleć zanim coś napisze , chociaż obstawiam ze bez dobrego lekarza nic Ci nie pomoże
,
, 12.02.2019, 07:02
Tobie też jest brak rozumu pisząc takie rzeczy na forum, zerooooooooo kultury...
Gość
Gość 11.02.2019, 18:50
A Ty taki madry z doswiadczenia wlasnego jestes i wiesz ze nie pierwszy raz sie tak zachowal jakos znam go od dziecka i nigdy nic takiego mu sie nie zdarzyło
,
, 12.02.2019, 05:35
Najwyraźniej nie wszystko o nim wiesz ...
Gość
Gość 12.02.2019, 10:54
Na pewno więcej niż Ty
.
. 12.02.2019, 07:00
W *** byłeś i gówno wiesz debilu
krata
krata 12.02.2019, 08:12
kropka , grzeczniej , bo pójdziesz do karceru w kocborowie
.
. 12.02.2019, 09:49
krata, wzajemnie...
Lucyna
Lucyna 10.02.2019, 11:01
Wszyscy którzy jesteście tacy mądrzy w tych komentarzach pamietajcie, że Was też może takie coś spotkać. Wiadomo że specjalnie tego nie zrobił i tego typu komentarze są naprawdę zbędne.
czarna.woda.gosc
czarna.woda.gosc 9.02.2019, 08:49
Potrącone Pani lub ich rodzinę czy osoby znające potrącone Panie bardzo proszę o kontakt [email protected]
Radziu
Radziu 8.02.2019, 21:25
O 18 jest ciemno jak w *** a to przejście jakoś super oświetlone nie jest no ale jego wina bo brak kwita moto niezarejestrowane (kupione chwilę prędzej) no i zderzenie na pasach czarna woda to miejsce gdzie co drugi na motocyklu nie ma lejców :) młody jest i już ładnie wtopil
.
. 8.02.2019, 20:46
Kaptur na tym łbie wyraźnie pokazuje zniewagę komendy policji ,w której wisi polskie godło.
To czyn karalny nie?
Gość
Gość 9.02.2019, 18:56
Jest takie coś jak RODO .
Celowo jest zakrycie głowy i twarzy.
Najpierw trzeba zajrzeć w przepisy dotyczące praw osobistych a wtedy dopiero się wypowiadać .
.
. 9.02.2019, 21:39
Kaptur nie jest wymieniony w ustawie o RODO debilu.
Gość
Gość 10.02.2019, 17:22
No chyba jakoś musieli zakryć jego osobowość ? Najpierw pomyśl , zanim coś napiszesz ... 🖕🖕🖕
.
. 16.02.2019, 18:37
Mi nie chodzi o to żeby pokazać jego wizerunek tylko o to że siedzi z kapturem na łbie.
Przecież fotka zrobiona od tyłu nie pokaże jego mordy.
Lucyna
Lucyna 17.02.2019, 13:43
Może ty pokaż swoją mordę cwaniaku
.
. 16.02.2019, 22:00
Mordę to masz Ty wieśniaku ...
Gizela
Gizela 8.02.2019, 23:45
Karany to Ty za chwilę możesz być za ten komentarz
Mr ozu
Mr ozu 8.02.2019, 19:41
Jeszcze gdy chodziłem do podstawówki, to był tam taki Kuba, i ja jechałem na rowerze, i go spotkałem, i potem jeszcze pojechałem do biedronki na lody, i po drodze do domu wtedy jeszcze, już do domu pojechałem
Gość
Gość 8.02.2019, 20:01
Ale Pan jest zabawny
Gość
Gość 8.02.2019, 19:49
Zmień lekarza, bo ten Cię oszukuje.
Lekarz
Lekarz 8.02.2019, 20:40
Nie prawda, nie oszykuję go.
Gość
Gość 8.02.2019, 18:25
Ludzie ogarnijcie się z tymi komentarzami. Każdy z Nas był lub jest młody i głupi. Jeśli Wy nigdy nie popełniliście żadnego błędu w życiu to bardzo gratuluje. Wiem jedno, specjalnie tego nigdy by nie zrobił. Bardzo mi przykro że jest w was tyle jadu, a to tylko człowiek. Jeśli zawinił to za to odpowie, nie nasza sprawa.
Bruce
Bruce 8.02.2019, 18:20
A ja bym pokazal jego mor.. I w ryj dal
Gość
Gość 9.02.2019, 18:57
W ryj to ty możesz się walnąć czyms i to porządnie
Bruce
Bruce 8.02.2019, 23:32
Mordę ma pies i Ty razem z nim, kulturą nie grzeszysz ...
JE
JE 8.02.2019, 21:34
Kozak w necie, *** w świecie :)
Gość
Gość 8.02.2019, 18:13
Nie jeden jeździ bez uprawnień i akurat na niego trafiło , na przejściu nie ma nawet widać ze pierwszy wchodzi na pasy.
Monika
Monika 8.02.2019, 23:53
Dokładnie, może w końcu przejście będzie oświetlone bo nie raz o tym mówiono na sesji i jeszcze podziękujecie chłopakowi
Gość
Gość 9.02.2019, 00:37
Podziękować za to że przejechał dwie osoby ? Serio ?? Czy musi dojść do wypadku żeby cokolwiek się zmieniło ? Głupota sięga zenitu a wy chcecie żeby dziękować komuś kto to ujawnił bo może cokolwiek zmieni ... gówniarz nic więcej takie pokolenie teraz się wychowuje i z każdym rokiem może być gorzej ... zanikają wartości , dobre wychowanie , moralność a w tym wszystkim gdy ktoś spowoduje wypadek potrafisz Monika napisać ze jeszcze mu podziękują wszyscy .. nie ma za co dziękować powinno się tępić takich ludzi bo jego głupota mogła zabić ludzi
Monika
Monika 9.02.2019, 05:43
... nie podziękować za to że przejechał dwie kobiety (jeśli tak można nazwać że przejechał) tylko za to że może w końcu będzie to przejście oświetlone. Czytanie ze zrozumieniem się kłania.
Gość
Gość 8.02.2019, 17:23
Mam nadzieję, że srogo za to odpowie...
i po co?
i po co? 8.02.2019, 15:20
No ładnie, szacun kolego. hehe
Dobrze, że nikogo nie zabiłeś.
gość
gość 8.02.2019, 13:59
A może temu panu to kaptur zdjąć i pokazać jak wygląda za to co zrobił...
Gość