Piątek, 22.02.2019
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena
Metro Ergo Arena

Polpharma bez sponsora tytularnego?! Wielki koncern rozważa taką możliwość

  • 10.02.2019, 08:20
  • redakcja
Polpharma bez sponsora tytularnego?!  Wielki koncern rozważa taką możliwość
Podziel się:
Oceń:
Nad starogardzką drużyną koszykówki pojawiły się czarne chmury. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że Zakład Farmaceutyczny Polpharma może wkrótce wycofać się ze sponsorowania klubu. – W tej chwili rozmowy uwzględniają różne opcje – komentuje rzecznik Polpharmy.

Polpharma Starogard to klub doskonale znany w Starogardzie. Od dawien dawna klub kojarzy się z Zakładami Farmaceutycznymi Polpharma, które są jego sponsorem tytularnym.
Jak wiadomo, sport to tylko gra, a w każdej grze jest zwycięzca i przegrany. Koszykarze Polpharmy obecnego sezonu nie mogą zaliczyć do najbardziej udanych, ale nie jest on też najgorszy.

Koszykarze bez wsparcia giganta?
1 lutego odbyło się zebranie Rady Nadzorczej klubu SKS Sportowa S.A.
Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że gigantyczny koncern farmaceutyczny Polpharma S.A. zamierza wycofać się ze sponsorowania starogardzkich koszykarzy.
W tej sprawie skontaktowaliśmy się z przedstawicielami ZF Polpharma, jednak nikt oficjalnie nie potwierdza naszych doniesień.
- Prowadzimy w tej chwili rozmowy uwzględniające różne opcje. Żadne decyzje nie zostały jeszcze podjęte – powiedziała nam Magdalena Rzeszotalska, dyrektor ds. komunikacji korporacyjnej i CSR w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma w Starogardzie Gdańskim.


_redakcja

Komentarze (30)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piernik
Piernik 15.02.2019, 15:47
Ostatnio widziałem jak część zawodników po meczu paliła papierosy... zal.pl
bokser
bokser 13.02.2019, 13:43
do cholery z tą koszykówką i tym cienkim klubikiem , nikomu to jest niepotrzebne ,szkoda pieniędzy na to dziadostwo
kibic
kibic 13.02.2019, 15:20
O już chyba wiadomo, że nic nie załatwią u pana Staraka, to kazali trollom wpisywać głupoty o cienkim klubiku, o tym że szkoda kasy i tak dalej. Nie panowie i panie ten klub jest w tej mieścinie najważniejszą atrakcją i nic tego nie zmieni.
tamtam
tamtam 11.02.2019, 15:32
To sprawa innego klubu Starogardzkiego... Czaja się żeby dostać dotacje, te 500 tys Polpharmy która dostaje co roku od miasta a prezydencik głupa pali że się martwi ale to nie on trzęsie starogardem tylko jego przy ***s wice prezydent.... Krótko mówiąc kasa zamiast na kosza pójdzie na piłkę nożna!
dyki
dyki 12.02.2019, 08:23
No jeśli tak by się stało, to byłby koniec prezydenta. Tyle tyko, że skąd ty masz takie wieści?
Quiz
Quiz 11.02.2019, 15:25
Kto mi odpowie ile osób zatrudnia Polpharma? No proszę jacyś specjaliści?? I ile osób będzie zatrudniać w wyniku automatyzacji produkcji za 2-3 lata? No proszę może ktoś?? Ten zakład do Starogardu nie wnosi NIC oprócz smrodu i kilku osób na stołkach zasiedziałych z dobrą posadką. Ile w Polpharmie jest zatrudnionych pracowników? Czekamy na odpowiedź, quiz czas zacząć :)
kibic
kibic 11.02.2019, 13:23
Mimo tego że trują srodowisko są tu potrzebni, tam pracują ludzie zarabiaja ile zarabiaja ale rodziny utrzymuja, a tu zadnego zakladu pracy nie ma jak w Tczewie. Jesli sie wycofaja maja prawo ale szkoda bo to wielka rozrywka dla kibicow chodzic na hale co 2tyg. Zobaczymy co sie stanie, szkoda wielka bylaby stracic koszykówke w najwyzszej klasie
tutam
tutam 10.02.2019, 21:20
Jeżeli pytamy "kto za tym stoi" to sprawdźmy jaki klub może wejść do ekstraklasy w miejsce Polpharmy.
gosc
gosc 10.02.2019, 21:40
Jaki?
k
k 10.02.2019, 22:43
sraki
gosc
gosc 12.02.2019, 08:25
Błysnąłeś intelektem w tej odpowiedzi. Nie możesz normalnie odpowiedzieć?
tt
tt 10.02.2019, 21:17
Pamiętam szum po sprzedaży Polpharmy obecnym właścicielom . Podobno za cenę którą firma wypracowywała zyski w ciągu roku ! I teraz jeszcze jakieś warunki firma stawia ??? To chyba żart !!!
kiker
kiker 10.02.2019, 21:08
Dlaczego polpharma od wielu lat blokuje inwestycje w strefie ekonomicznej? Kto zorientowany to wie jakie były uzgodnienia! Dlaczego polfa nie wywiązała się ze swoich inwestycji w strefie do dzisiaj! Miasto jak zwykle podkula ogon i czeka.....
luk
luk 10.02.2019, 21:40
Jaki pan taki kram, co zrobisz
Pankracy
Pankracy 10.02.2019, 19:06
Powinno zostać sporządzone referendum dla mieszkańców miasta z dwoma pytaniem:
Czy chcą Polpharmę w Starogardzie? TAK lub NIE. Jestem pewny że 90% odpowie NIE NIE CHCEMY!!!!! To nie komuna ta firma nikomu nic nie daje i nie jest potrzebna w tym mieście. Tylko was truje a teraz jeszcze szantażuje że nie da kasy na kosza :) :) Żal.pl Co to za miasto? Kto tu rządzi? Miasto czy prywatna firma Polpharma? Skoro nic nie wnosi do miasta oprócz smrodu i chorób to odpowiedź jest jasna!! DZIĘKUJEMY proszę szukać nowej lokalizacji!!!
1.
1. 11.02.2019, 14:39
Widzę że znasz 90% mieszkańców niech jest jakaś rozrywka w mieście chyba że lubisz przesiadywać w galeriach:)
kracypan
kracypan 10.02.2019, 22:59
czy polpharma przyszła do miasta czy miasto podeszło do polpharmy ?
Co za problem
Co za problem 10.02.2019, 19:00
Nie widzę problemu. Polpharma daje zaledwie 1.000.000 zł na klub rocznie, miasto 500.000. Jeśli się wycofają to wystarczy podnieść im podatek gruntowy o 5.000.000 w górę i po sprawie. Do klubu z miasta 2.500.000 i zostanie jeszcze 3.000.000. Co daje temu miast polpharma?? Nic oprócz raka smrodu i chorób. Jak się nie podoba w mieście to wypier.... . Ile osób polpharma zatrudnia? 500?? 1000?? max to jest nic dla tego miasta. Panie Prezydencie!! to Pan powinien stawiać warunki a nie jakiś ledwo zipiący przemysł farmaceutyczny!!! Precz z polpharmą!!!!!!!!!!!!!
kingkong
kingkong 10.02.2019, 21:38
Ty masz coś z glacą? Prezydent ma stawiać warunki? A co on może? Gdzie on niby ty geniuszu te zaledwie 500 czy 1000 osób umieści, bo jak mnie pamięć nie myli to za jego panowania żaden zakład pracy tu nie powstał.
Co za problem
Co za problem 11.02.2019, 15:20
To nie komuna i pracodawca się ubiega o pracowników a nie pracownicy o pracodawcę. Praca jest wszędzie. No chyba że w polpharmie zatrudniają same dwu leworęczne osoby, które są ograniczone do pracy tylko w tym zakładzie... :) Twój wpis tylko pokazuje że dla kilku zasiedziałych pracowników polpharmy nie warto prowadzić ani klubu ani nic bo jesteście tam jak pączki w maśle a dla kilku pączków w maśle warto cały region truć? Warto? Ten zakład powinien przynosić miastu dochody a nie zasiedziałych leni jak ty.
kingkong
kingkong 12.02.2019, 09:08
No kulą w płot. Ja tam nie pracuję i napiszę co więcej nigdy nie pracowałem ani też nie zamierzam tam pracować. Nie odpowiedziałeś jednak na pytanie gdzie umieścić"zaledwie 500-1000 osób? Odpowiedź , że pracodawca ubiega się o pracownika jest słaba. I jeszcze jedno klub nie jest prowadzony dla kilku pracowników tylko dla kilku TYSIĘCY kibiców.
Alik
Alik 10.02.2019, 22:16
Jaki nick takie rozumowanie,naprawdę wierzysz że polfa się wyniesie bo ktoś tak napisał?
dog
dog 10.02.2019, 22:42
Alik , sio do kuwety.
Alik
Alik 12.02.2019, 00:40
Edukacja skończyła się na gimnazjum?
revenge
revenge 10.02.2019, 18:07
Tu nasuwają się dwa pytania 1-czy pan Starak o tym wie? 2-co robią w tej sprawie władze miasta?
Kibic
Kibic 10.02.2019, 14:05
Jesli to okazałoby się prawdą to uroczyście oświadczam ze ja i cała moja rodzina i wszyscy znajomi juź nigdy więcej nie kupimy leków z Polpharmy
klaudia
klaudia 12.02.2019, 08:01
ja już dawno tych trucizn nie kupuję , a dodatkowo tam trąca komuną w najgorszym wydaniu...
dziab dziab
dziab dziab 12.02.2019, 01:18
To z pewnością taki koncern jak polpharma się tym przejmie....
bigs
bigs 12.02.2019, 09:09
Dokładnie dziab dziab! Już pewnie budynek biurowca cały się trzęsie ale nie ze strachu a ze śmiechu hahaha
Goc
Goc 10.02.2019, 13:00
Będzie wielka szkoda, jeżeli sponsor się wycofa. Bez nakładów finansowych drużyna przestanie istnieć.

Pozostałe