Poniedziałek, 22.07.2019
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
DOG Desinger Outlet Gdańsk
Medical Tczew
Medical Tczew
Medical Tczew
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim

Miłośnicy lodowych kąpieli zjechali do Skarszew

  • 29.01.2019, 15:53 (aktualizacja 29.01.2019, 16:05)
  • redakcja
Miłośnicy lodowych kąpieli zjechali do Skarszew
Podziel się:
Oceń:
Około 300 morsów z różnych klubów na Pomorzu zjechało w minioną niedzielę do Skarszew. Miłośników kąpieli w lodowatej wodzie przyciągnął III Zlot Morsów w Skarszewach.

Na uczestników oprócz wspólnego wejścia do wody czekały liczne konkurencje, Bieg na Skarszewską Milę, pyszna zupa i poczęstunek. Mimo mroźnej aury, temperatura połączona z pozytywnymi nastrojami była bardzo wysoka. Zobaczcie fotorelację z tego wydarzenia.

_redakcja

Zdjęcia (105)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

danna
danna 30.01.2019, 12:28
Tak tak... włażenie do lodowatej wody jest głupotą i tyle. Oni tam prawdopodobnie wchodzą po to by zaraz L4 dostać.
Niektóre komentarze powinny być z góry usuwane za głupotę i nieprawdę. Ja moim dzieciom pokazując "morsów" wpajam by nigdy takich rzeczy nie powtarzały bo może się to skończyć tragicznie i wszystkich rozsądnych rodziców przed tym przestrzegam !!! Uważajcie na swoje dzieci.
cichy
cichy 12.02.2019, 11:38
Ruski troll piszący bzdury za kasę..idź być debilem gdzieindziej
Sk
Sk 30.01.2019, 09:42
Wychowałem się w latach kiedy oboje rodzice musieli pracować.Dziecko wiedziało co mu wolno a czego nie.Nie było bezstresowego wychowania, nikt nikogo nie tłukł a rodzice i nauczyciele mieli duży autorytet nie to co teraz.Co to w ogóle za stwierdzenie,że dzieci biora przykład z Morsów, znam dorosłych którzy również próbują tego i nie każdemu to pasuje.Reakcja każdego organizmu jest inna.Trochę w tych negatywnych komentarzach czuć zazdrości, że dużo ludzi dobrze się może bawić.Dla przykładu Morsy ze Skarszew oprócz kapieli wspierają pomoc innym doświadczonym przez los tak jak chora kobieta czy Dom dziecka w Tczewie.Potem za własne środki dostarczają zebrane dary a nie są to wielcy biznesmeni ale zwykli ciężko pracujący ludzie.Do tego organizują aktywne spotkania na swieżym powietrzy typu bieganie o czym można się dowiedzieć na jednym z portali społecznościowych.Z mojej strony szacunek dla organizatorów, ludzi dobrej woli których nie sposób wymienić a dzięki którym jest pozytywne działanie.Przydałaby się kąpiel w zimnej wodzie i moczenie d.. tym co zieją agresją do innych oraz mają chęci do dewastacji mienia publicznego a do tego wydzielają się endorfiny.
Anona
Anona 30.01.2019, 06:56
Przecież to hartowanie ciała. Z tego same plusy są. Lepiej ubrać dziecko gdy jest minus jeden w kpmbinezon rajstopy czapki rekawiczki a potem dziw że chory. Przegrzanie gorsze niż wychłodzenie.
danna
danna 29.01.2019, 17:38
powinny takie glupoty byc zabronione. potem dzieciaki biora z takich ludzi przyklad i sa wypadku itd
Skarszewiak
Skarszewiak 30.01.2019, 09:57
Danna ma racje, zle się bawią Morsy dając zły przykład młodym ludziom.Powinni od rana biegać do monopolu, robić domowe awantury, żyć z opieki oraz 500 plus, nie pracować rzecz oczywista i to jest wzór godny do naśladowania a coraz bardziej rozpowszechniający się w naszym powiecie i kraju.
xs
xs 29.01.2019, 22:59
Pitem dzieciaki biora przykład i nie trzeba długiumi godzinami stać w kolejce do lekarza z kaszlem. ;)

Pozostałe