Sobota, 19.01.2019

Noworoczne Spotkanie Mieszkańców

  • 30.12.2018, 12:35
  • redakcja
Noworoczne Spotkanie Mieszkańców
Podziel się:
Oceń:
Prezydent Starogardu Gdańskiego Janusz Stankowiak zaprasza na wydarzenie zatytułowane „2019 – Noworoczne Spotkanie Mieszkańców”. Spotkanie to odbędzie się 1 stycznia na Stadionie Miejskim imienia Kazimierza Deyny.

1 stycznia 2019 roku o godzinie 17.30 na Stadionie Miejskim imienia Kazimierza Deyny odbędzie się noworoczne spotkanie mieszkańców. Impreza ta rozpocznie się od podsumowania wszystkich najważniejszych wydarzeń minionego roku.
- Około godziny 18.00 posłuchamy życzeń od prezydenta miasta Starogard Gdański i wspólnie obejrzymy pokaz fajerwerków – informuje Małgorzata Rogala z Wydziału Informacji Społecznej w Starogardzie Gdańskim.

_redakcja

Komentarze (16)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tolek
Tolek 31.12.2018, 15:53
Dodajmy , że fajerwerki te są zakupione za pieniądze mieszkańców.
Ale to tylko Prezydent będzie błyszczeć w ich blasku.
mieszkaniec
mieszkaniec 3.01.2019, 08:09
Niech dzisiaj błyszczy w blasku szufli na ulicy podczas jej odśnieżania.
znawca
znawca 5.01.2019, 23:44
On się chwali zrobieniem Traugutta? Chłopie nie kompromituj się to Edek zrobił a ty wstążkę miałeś zaszczyt przeciąć i tyle w temacie.
Jolek
Jolek 31.12.2018, 15:24
Kup sobie i pieskowi tabletki tobie na łeb a pieskowi na uspokojenie.
Adam
Adam 31.12.2018, 12:01
W Pelplinie można inaczej. Laserowo. A w Starogardzie trzeba walić fajerwerkami. Tak dbają o środowisko i o zwierzęta.
Piesek
Piesek 1.01.2019, 01:34
W d... sobie można zaświecić tym laserem,,
Cywil
Cywil 31.12.2018, 10:39
Kiedys pies jezdzil czolgiem, walczyl na froncie, zabijal nazistow... a teraz boi sie petard
Szarik
Szarik 1.01.2019, 01:35
Tera to chopy chodzą w rurkach ?
szarik
szarik 4.01.2019, 12:25
zwłaszcza Patryś w starostwie
adam
adam 31.12.2018, 10:48
Puknij się w dekiel.
Krotki lat
Krotki lat 31.12.2018, 13:04
Te adam szybko wkladam i spadam
Byk
Byk 30.12.2018, 13:51
Niepotrzebny ten pokaz fajerwerków. Lepiej te pieniądze na jakieś schronisko, czy dokarmianie dzikich zwierząt. Ewentualnie jakiś skromny koncert bez walenia i straszenia zwierzą t
Gerwazy
Gerwazy 31.12.2018, 09:04
A kupki zbierasz po piesku??
Oj jakie biedne te zwierzęta,
Uwolnić Karpia!!!
Lina555
Lina555 31.12.2018, 17:21
Moja psiunia odeszła, ale owszem zbierałam, choć wiem, że to wśród starogardzian nie jest normą!
ADAM
ADAM 31.12.2018, 10:50
MÓJ ROBI DO KIBELKA PAJACU.
obywatel
obywatel 30.12.2018, 13:19
wodzirej zawsze będzie wodzirejem :)

Pozostałe