Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Jak wybrać modną i ciepłą kurtkę zimową na dużego pana?

  • 7.12.2018, 08:08
  • artykuł sponsorowany
Jak wybrać modną i ciepłą kurtkę zimową na dużego pana?
Podziel się:
Noszenie dużych rozmiarów wcale nie musi oznaczać nudnego stylu. Zima już za pasem, dlatego warto wybrać odpowiednią kurtkę. Co sprawdzi się dla dużego pana, który chce wyglądać dobrze i zależy mu na cieple podczas chłodnych dni?

W kolekcjach jesienno-zimowych sklepach można znaleźć wiele różnych modeli kurtek męskich. Problem polega głównie na tym, że większość z nich dostępna jest w rozmiarach standardowych – najczęściej do XL czy XXL.

 

Mężczyźni noszący rozmiary większe niż standardowe często mają problemy z wyborem odpowiedniej odzieży dla siebie. Oczywiście, można kupować to, co jest akurat w okolicznym sklepie, ale nie zawsze są to ubrania zapewniające właściwy komfort i stylowy wygląd.

 

Na szczęście, obecnie modne kurtki zimowe w dużych rozmiarach wcale nie są dostępne tak trudno, jak kiedyś. Gdzie można je kupić? Jak wybrać dla siebie idealny model?

 

Zimowe kurtki w dużym rozmiarze – kupuj on-line!

Chociaż w galeriach handlowych działają różne sklepy oferujące ubrania w dużych rozmiarach, to jednak nie każdy mężczyzna może znaleźć w nich coś ciekawego dla siebie. W takim przypadku warto zajrzeć do internetu, gdzie także czeka na nas szeroki asortyment ciekawych ubrań w rozmiarach większych niż te standardowe.

 

Internetowe sklepy z dużą odzieżą męską są obecnie bardzo popularne. Przede wszystkim prezentują o wiele szerszy asortyment niż zwykłe sklepy stacjonarne – to nie tylko modele klasyczne, które są ponadczasowe i pasują na każdą okazję, ale również te, które podążają za najnowszymi trendami. To idealny wybór dla modnego pana!

 

Także przez internet można zrobić zakupy szybko i wygodnie – nie trzeba chodzić od sklepu do sklepu, buszować wśród wieszaków, czekać w kolejce do przymierzalni, a potem do kasy. Wszystko można załatwić z zacisza własnego domu. Paczka z ubrania mi może być doręczona już następnego dnia!

 

Warto też zaznaczyć, że klienci sklepów internetowych mają możliwość skorzystania z przysługującego im prawa do zwrotu. W tym przypadku wystarczy poinformować sprzedającego o chęci skorzystania z tego prawa w terminie do 14 dni od momentu otrzymania przesyłki. Potem mamy kolejne 14 dni na oddanie produktu w niezmienionym stanie.

 

Jak wybrać idealną kurtkę zimową w dużym rozmiarze?

Kurtka zimowa powinna zapewniać przede wszystkim optymalny komfort cieplny, ale nie oznacza to wcale, że nie może być także modna.

 

Mężczyźni noszący większe rozmiary powinni przede wszystkim skupić się na kurtkach nieco dużych, zakrywających biodra, które mogą optycznie wyszczuplić sylwetkę. Dobrze sprawdzą się też płaszcze o średniej długości.

 

Należy zrezygnować z kolei z kurtek krótkich, do pasa, które sprawią, że sylwetka nie będzie wyglądała korzystnie.

 

Najlepiej, aby kurtka posiadała grubsze ocieplenie, które da optymalny komfort termiczny. Luksusowym wyborem będzie kurtka wypełniona puchem. Mniej zapłacimy za model z wypełnieniem syntetycznym. Dodatkowe ciepło zapewnią wysoki kołnierz oraz kaptur.

 

Lepiej jednak unikać modeli z pionowymi przeszyciami oraz wykonanych z błyszczących tkanin, które mogą optycznie dodać kila kilogramów.

 

Jeśli chodzi o kolorystykę, warto skoncentrować się głównie na kolorach ciemniejszych, na przykład na czarnym, granatowym, ciemnym szarym czy na kolorze khaki, które także mogą optycznie wyszczuplić sylwetkę.

 

Warto także zwrócić uwagę na rozmiar – kurtka na zimę nie powinna być zbyt duża ani zbyt mała. Przykładowo, kurtki zimowe w sklepie ModnyDuzyPan.pl są dokładnie opisane pod względem rzeczywistych rozmiarów.

 

Zatem zakupienie dobrej kurtki zimowej w większym rozmiarze nie musi być trudne. Sprawdź oferty sklepów już teraz i wybierz coś dla siebie!

artykuł sponsorowany

Pozostałe