Środa, 19.12.2018
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska
Super Pupil Starogard Kociewska

Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!

  • 5.12.2018, 06:00
  • redakcja
Najnowsza Gazeta Kociewska już w kioskach!
Podziel się:
Oceń:

Strajk w Kocborowie
Po 30 latach zarabiają najniższa krajową 

Po czwartkowym proteście pracowników Regionalnego Ośrodka Psychiatrii Sądowej przed Ministerstwem Zdrowia w Warszawie, w piątek odbył się protest pracowników niemedyczanych Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Kocborowie. Obie te grupy czują się niedocenione w tym co robią i żądają podwyżek. – Pracujemy bardzo ciężko, niektórzy mają po 30 lat stażu, a zarabiają najniższą krajową. Tak dalej nie może być – mówią pracownicy szpitala. Dyrekcja zapowiada dialog, lecz  uważa, że oczekiwania pracowników są wyższe niż możliwości szpitala. 

 

Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard
Ogłoszenie lokalne Starogard


W aptekach brakuje leków. Medykamenty wywożone są zagranicę - W ostatnim czasie otrzymujemy coraz więcej sygnałów od pacjentów, którzy mają problemy z wykupieniem niezbędnych leków. W powiecie starogardzkim najgorzej mają astmatycy, a także osoby chore na serce, gdyż tych leków brakuje najbardziej. Farmaceuci ostrzegają, że może dochodzić do sytuacji, gdy pacjent nie wykupi przepisanego przez lekarza medykamentu. Zdarzają się przypadki, że chory musi jechać po lek nawet kilkadziesiąt kilometrów. 

Wielki pożar w centrum miasta. Ewakuowano łącznie 18 osób - W ubiegły piątek doszło do poważnego pożaru w centrum miasta. Świadkowie zdarzenia dostrzegli gęsty dym wydobywający się z kamienicy stojącej przy ulicy Chojnickiej, o czym natychmiast powiadomili służby ratunkowe. Strażacy potwierdzili zgłoszenie i przystąpili do działań. Ogień rozwijał się na tyle szybko, że konieczne było przybycie kolejnych jednostek z terenu powiatu. Łącznie ewakuowano 18 osób, w tym 4 dzieci. Przez kilka godzin centrum sparaliżowane było ogromnymi korkami, spowodowanymi częściowym zamknięciem rynku. 

Zawodowy kierowca bez wyobraźni. Prowadził ciężarówkę z dwoma promilami - Ponad 2 promile alkoholu w organizmie miał kierowca ciężarowego mana, którego zatrzymali w ubiegły poniedziałek na drodze krajowej nr 22 policjanci ze starogardzkiej drogówki. Mężczyzna usiadł za kierownicą wiedząc, że wcześniej spożywał alkohol. Mieszkaniec województwa zachodniopomorskiego stracił już prawo jazdy. Niebawem 63-latek stanie przed sądem, gdzie odpowie za popełnienie przestępstwa drogowego. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

Starogardzcy radni podnieśli sobie diety - Przy 13 głosach za, 2 przeciw i 2 wstrzymujących się, radni Rady Miasta nowej kadencji podwyższyli sobie diety. Glosowanie odbyło się podczas drugiego posiedzenia Rady Miasta, które odbyło się 21 listopada. Nowi radni otrzymają miesięcznie aż o 300 złotych więcej od swoich poprzedników. Sytuacja ta nie podoba się wielu mieszkańcom. 

Starogard w obiektywie Michała Majewskiego - W piątek, 30 listopada w Galerii A Starogardzkiego Centrum Kultury odbył się wernisaż wystawy Michała Majewskiego zatytułowany „Dobranoc, Starogard”. Starogardzki fotograf w niezwykły sposób przedstawia miejsca, obiekty i zjawiska, których na co dzień nie dostrzegamy w pędzie życia. Wystawę podziwiać można do 20 grudnia. 

Mikołajkowy spływ Wierzycą - W Gdańsku jeżdżą na motocyklach, a w Starogardzie pływają kajakami.
Mowa tu oczywiście o osobach, które wzięły udział w mikołajkowym spływie Wierzycą.
Kajakodajnia od lat organizuje w naszym mieście spływy, z których dochód przeznaczony jest dla potrzebujących osób. W tym roku zebrane środki przeznaczone zostaną na codzienną rehabilitację i terapię Amelki. 

Nie obiecywałam ,,złotych gór’’, tylko realnie podeszłam do sprawy - O wygranych wyborach, planach i marzeniach rozmawiamy z Anitą Galant, wójt Gminy Smętowo Graniczne.

„Milczący anioł” z Bielawek potrzebuje pomocy - Tatiana Rąbała cierpi na zespół Retta. O dziewczynkach z tą chorobą mówi się „milczące anioły”. Choć na pierwszy rzut oka wydaje się zdrowa, Tatiana nie mówi, nie chodzi, karmiona jest dojelitowo. Jej rodzice mają jedno marzenie – zamienić klitkę na strychu na prawdziwy dom, by móc w normalnych warunkach rehabilitować córkę. Potrzeba 100 tys. zł.

Betonowe drzewa i pnie z nazwiskami pomordowanych - 28 listopada w Urzędzie Gminy Starogard Gdański odbyło się spotkanie przedstawicieli samorządów powiatów starogardzkiego i tczewskiego w sprawie projektu „Trwałe upamiętnienie miejsca zbrodni hitlerowskiej w Lesie Szpęgawskim”. Wkrótce na terenie cmentarza powstać ma wyjątkowy pomnik składający się z 117 drzew i 33 pni z nazwiskami pomordowanych przez hitlerowskiego okupanta.

Zarejestruj się na darmową mammografię - Przypominamy, że już 13 grudnia do Skarszew zawita mammobus. Badania zostaną przeprowadzone bezpłatnie dla kobiet w wieku od 50 do 69 lat. Mammografia trwa jedynie kilka minut i polega na zrobieniu 4 zdjęć rentgenowskich – dwóch projekcji każdej piersi. Zarejestruj się już dziś i ciesz się dobrym zdrowiem przez długie lata! 

Tablice Polskich Sił Zbrojnych odsłonięte - W Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych imienia Włodzimierza Mykietyna w Skórczu odsłonięto tablice upamiętniające mieszkańców Skórcza i okolic walczących w Polskich Siłach Zbrojnych na Zachodzie w czasie II Wojny Światowej oraz mieszkańców Skórcza i okolic poległych w trakcie Kampanii Wrześniowej 1939 roku. W uroczystości wzięli udział samorządowcy i członkowie rodzin poległych. 
 

 

_redakcja

Komentarze (94)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

blocking
blocking 2 dni temu, 10:55
Wczoraj jak wracaliśmy z meczu koszykarzy to o mało sobie nóg nie połamaliśmy na Konstutucji. Dziś na szczęście o wiele lepiej.
piast
piast 2 dni temu, 16:58
No teraz na drogach osiedlowych też jest jak na lodowisku. Kto do diaska za to odpowiada?
piast
piast Wczoraj, 08:21
Dzisiaj to samo! To jest jakaś kpina! Zwolnić kerownika i jego ekipę, zatrudnić nowych ludzi którym będzie się chciało!
Monika
Monika Wczoraj, 10:12
Zadzwoń do pana Krzysztofa z rady osiedla to może coś z tym zrobi.
lipa
lipa 2 dni temu, 15:53
Co na to nadjarowa kierowniczka?
mieszkanka
mieszkanka 16.12.2018, 09:29
Kiedy najbliższa sesja rady miasta? Podobno budżet będą uchwalać? Teraz się okaże czy pan prezydent i jego ekipa są dla ludzi czy tylko dla siebie i swoich.
limbo
limbo 15.12.2018, 18:18
Po prawej stronie ekranu zawsze są pokazane ostatnie komentarze. Mam pytanie co za dzban umieszcza wiecznie te bzdury po angielsku? Czy operator tej stronu może to zablokować?
kleryk
kleryk 15.12.2018, 08:06
i co na to wszystko stary pijak - flaszka głódz ???
kociewiak
kociewiak 13.12.2018, 10:39
prałat - pedofil miał parasol ochronny ze strony sb , bo był TW DELEGAT i LIBELLA i dlatego przez tyle lat był bezkarny , przeczytajcie książkę "ostatnia bitwa prałata" , tam jest wszystko udokumentowane...
czytelnik
czytelnik 13.12.2018, 10:51
to prawda , książkę napisał jego przyjaciel , a dokumenty przekazał autorowi sam prałat - pod warunkiem , ż udostępni to dopiero po jego śmierci...
axa
axa 15.12.2018, 22:19
Dla radnych i Prezydenta żadne dokumenty dowody nie przekonają aby ściągnąć zdjęcia Hańby Jankowskiego i Jana Pawła II który nie reagował na skandale pedofilskie w kościele
jonasz
jonasz 16.12.2018, 14:17
kościelne zboki , wypowiedzieć konkordat , odebrać majątki i do pierdla zboczeńców !!!
xx
xx 11.12.2018, 14:06
pieniedzy na plac zabaw dla dzieci w przedszkolu na sienkiewicza nie ma ale na podwyzki dla nierobow to kasa jest. jak mozna byc tak zaklamanymi i perfidnymi ludzmi ? a najbardziej nikim sa dla mnie k..wy polityczne co zmieniaja ugrupowanie w zaleznosci kto rzadzi. to sa dopiero miernoty.
dzej dzej
dzej dzej 11.12.2018, 15:08
Bo to im się "po prostu należało" buahahahahaha
oo
oo 11.12.2018, 16:12
nalezy to im sie po ryju z liscia
kbox
kbox 12.12.2018, 09:13
Któremu pierwszemu?
ooo
ooo 12.12.2018, 16:07
a wybieraj jak chcesz to czysta galeria sztuki jeden lepszy od drugiego. a zadaj takiemu trudne pytanie to jeden sie zrobi czerwony jak burak a drugi sie zatnie i czekaj na odpowiedz raczej jej brak
dzej dzej
dzej dzej 12.12.2018, 22:14
Tak słabej merytorycznie rady miasta jeszcze nigdy nie było. No ale jaki pan taki kram. Ciekawe jaki te orły i orlice budżet uchwalą. Ciekawią minie szczególnie inwestycje.
mm
mm 13.12.2018, 13:39
jakie inwestycje maja trzy lata na wałki a potem rozpoczna remonty paru ulic i pomysla ze jakas to bedzie. przeciez w tej organizacji zarzadzanej przez muzyka nie ma nigo bardziej lotnego od spacerujacej kury
qwerty
qwerty 13.12.2018, 14:15
Jest inżynier O
doktor
doktor 16.12.2018, 09:25
A gdzie on tego inżyniera zrobił? Bo nie mogę znaleźć. Nazwę uczelni i kierunek poproszę.
chichot
chichot 13.12.2018, 20:03
inżynier czy imrzynier?
?
? 13.12.2018, 14:39
myslisz o lysej pale z inteligencja kilofa?
imback
imback 10.12.2018, 18:22
A olszewik wciąż w radzie czy już nie?
ola
ola 10.12.2018, 09:32
mieliście wybory a wybraliście to co wybraliscie... to nie marudźcie
xxx
xxx 9.12.2018, 12:34
zlodziejska rada sobie przyznala podwyzki a na nadgodziny dla nauczycieli miasto nie ma kasy. to sa zaklamane miernoty ktore w normalnej pracy by sobie nie poradzili
kicker
kicker 9.12.2018, 23:07
Pogonić tych bezradnych złotówkarzy z łysolem na czele.
ks.Jankowski
ks.Jankowski 8.12.2018, 21:20
A o ks.prałacie Henryku Jankowskim cicho sza? Nie napiszecie o jego pedofilskich skłonnościach NIE zaapelujecie aby zgłaszały się ofiary księdza - Czy radni pozbawią księdza tytułu Honorowego Obywatela Miasta Starogard, którego nadała mu poprzednia Rada Miasta?
kat
kat 13.12.2018, 10:22
dziwne , że tablica tego bydlaka i pedofila jeszcze wisi na ul. gdańskiej - skandal , co na to miejscowy kler i biskup flaszka głódz ???
Kleryk
Kleryk 9.12.2018, 10:21
Obecna Rada Miasta jest gorsza od poprzedniej sami fanatycy religijni Prezydent na każdą uroczystość zaprasza księdza np. Święcenie nowych autobusów MZK
kon
kon 10.12.2018, 19:53
Dokładnie TAK pamiętam ulotkę Konkolewskiego i zdjęcie wraz z rodziną na tle parafii św.Wojciecha z komentarzem praktykujący katolik - przez tą ulotkę nie zaglosowalem na niego - wystarczylo ,że obecny prezydent stankowiak jest na kolanach u kleru!
biała pała zomo
biała pała zomo 13.12.2018, 10:24
łysy , gdzie ławeczki i zadaszenie targowiska , zapomniałeś ?????
targowiec
targowiec 14.12.2018, 08:10
Targowisko u prezydenta, tak jak pisał w swojej gazetce. Poczekamy zobaczymy.
lipa
lipa 13.12.2018, 08:10
Pewnie mu ją Sławo, Rycho i Zbycho wymyślili.
kon
kon 13.12.2018, 09:57
A jak im w tej opozycji idzie? Nadal tak zadowoleni że tłumy od nich z list się do rady dostały? A w następnych wyborach to już nikogo nie będzie
mru mru
mru mru 13.12.2018, 10:25
tylko krzyżak w stroju kociewiaka...
kicker
kicker 13.12.2018, 11:40
No k m.ć kto to jest ten krzyżak? Jakieś naprowadzenie? To ktoś z radnych?
ten który wie
ten który wie 13.12.2018, 11:53
zapytaj rysia szeryfa peło , albo przyjdź na ich sabat
kicker
kicker 13.12.2018, 12:19
Nie znam rysia, nie chodzę na sabaty bo nie jestem czarownicą . Nie chcesz napisać to nie.
re
re 13.12.2018, 13:30
już ci napisałem , że to ich członek , niedoszły ksiądz , przebieraniec...
kicker
kicker 13.12.2018, 14:18
Z tej ekipy to mi żaden na księdza nie wygląda ha ha
kicker
kicker 13.12.2018, 20:06
Do tych z peło, który z was to ten krzyżak o którym wciąż coś wypisuje internauta mru mru?
kicker
kicker 11.12.2018, 14:34
A przed Kilianem się też wciąż pucuje czy już przestał?
yutuber
yutuber 9.12.2018, 09:30
całkowicie wymazać z ludzkich pamięci tego zboka i jemu podobnych , odebrać tytuły , zniszczyć pomniki i tablice , dość s***syństwa ze strony kk...
kościelny
kościelny 9.12.2018, 10:00
ciekawe , co na to purpuraci i biskupi , w tym flaszka-głódz , kiedy episkopat zabierze głos , polak się chyba posrał ze strachu...
nie dla kleru
nie dla kleru 9.12.2018, 08:35
Radni jooooo, joooo. Te sie nadają. Który lub która ma tam tyle mocy aby wyjść z takim wnioskiem? Może ten z katriny?
mm
mm 8.12.2018, 15:26
podniesienie diet radnych to jawne sku...nstwo. tacy spolecznicy takie frazezy wyborcze a zwykli zlodzieje mijskiej kasy a aleje i dworzec jeszcze nie skonczone.
dzej dzej
dzej dzej 8.12.2018, 18:28
A rynek to niby co? Też nie skończony. A jeden z radnych mówi że jest też "ciekawe" na jakimś placu zabaw. Braw mieszkańcy tak wybraliście to tak macie.
kicker
kicker 9.12.2018, 23:08
I dobrze . Niech się do dupska osobom które to kryją dobiorą.
jojoj
jojoj 8.12.2018, 15:20
Więcej takich włodarzy i radnych co ma kupę długów _ patrz oświadczenia majątkowe
Kaziu
Kaziu 8.12.2018, 16:32
A jest jeszcze w naszym powiecie jakiś wlodarz co komornik zabrał za długi wszystko co możliwe ?
A on po gazetach sie promuje i "speca" udaje ?
Gosc
Gosc 7.12.2018, 18:47
Porazka i kompromiracja czy sukces ?
Jak to ocenić :najpierw komornik zabiera wszystko a potem z pomocą "ambony" zostaje wójtem ?
Na zdrowy rozum co to za gospodarz ?
Więc po co te wywiady i ten sztuczny lans ?
Gość
Gość 7.12.2018, 21:23
Sam byś był lepszym gospodarzem z tak pozostawionym bałaganem
Jaś bankrut
Jaś bankrut 8.12.2018, 09:46
Sama zrobiła bałagan i to wszędzie a jej domeną jest kłamstwo i manipulacja.
Zakłamane dziadostwo.
Adam
Adam 8.12.2018, 11:19
Komornik zabrał to co mama dała to co tata dał i babcia też.
Żyć ponad stan i roztrwonić wszystko to dopiero " umiejętność".
Gdyby miała "zlote góry" to by też rozpi....ła.
Gość
Gość 8.12.2018, 18:42
Drugi Panie co kto dostał to jest jego prywatna sprawa. Uważaj bo I ty jutro możesz wszystko stracić, życie to wielka niewiadoma . Jesteś ostatnià osobà ktòra będzie to oceniać .
Adam
Adam 8.12.2018, 19:20
Nie tlumacz, bo na siłę bronisz dziadostwa.
Nikt normalny nie zyje ponad stan ,nie hula i nie traci pieniędzy przez głupotę.
Kazania wsadz sobie w d.....lizusie.
Gość
Gość 8.12.2018, 20:18
To nie kazania, kim ty jsteś że nazywasz kogoś,,dziadostwo''.Pokazujesz swòj poziom
Adam
Adam 8.12.2018, 20:48
Jestem wyborcą i uczciwym czlowiekiem ,ktorego oburza dziadostwo.Będę nazywał to po imieniu zwlaszcza ,jezel dotyczy to osób publicznych.
Nie cierpię zakłamania i twojego lizusostwa.
Krzysztof
Krzysztof 8.12.2018, 11:34
A na dodatek lansuje sie w kazdej gazecie to jest hipokryzja.
mk
mk 7.12.2018, 14:54
polecam zapoznanie sie z informacja na temat slupkow na rynku. czyzby znowu samowola wladz miasta.
http://gloskociewia.prv.pl
mieszkaniec z rynku
mieszkaniec z rynku 8.12.2018, 18:30
Przeczytałem. Jeżeli jest to samowola to się pytam co robi nadzór budowlanty z Mickiewicza. Panie Cychnereski bierz się pan do roboty!
kicker
kicker 9.12.2018, 23:10
Jeżeli to prawda to szef nadzoru budowlanego jest do zwolnienia za bezczynność. Niech idzie potańczyć to mu lepiej wychodzi.
mk
mk 9.12.2018, 12:22
urzad miasta sam to potwierdzil i z tego wynika ze rynek nie jest oficjalnie oddany do uzytkowania a slupki sa samowola i bedzie tak samo jak z toaleta postawiona przez januszka na rynku. 100 tys wywalone w bloto i teraz slupki za 123 tys tez pojda na zlom. brawo specjalisci budowlani z um .
mm
mm 7.12.2018, 14:49
i wychodzi prawdziwy obraz naszego czyli ich starogardu. buta buractwo i chamstwo. za malo jeszcze kasy zgarneli. czyzby gora nie dzielila sie z dolem zystkami? ale coz warto zrobic festyn i ciemny lud to kupi. zal mi starogardu bo sie stacza i jeszcze troche to potrzebne plugi do zaorania tego co zostalo
Półtoragościa
Półtoragościa 7.12.2018, 13:26
Czy to prawda, że tylko Nasz Starogard i Ruśniak głosowali za podniesieniem sobie diet w Radzie Miasta?
milik
milik 7.12.2018, 14:25
Prawda bo 13 za głosowało, tylu radnych ma NS
órtograf
órtograf 13.12.2018, 08:12
Powinni może zmienić nazwę na CiągleMao. Kto za?
ja
ja 7.12.2018, 15:28
Pozostali też przygarnęli tą podwyżkę i to bez oporów . Zaprotestowali pro forma i ........ przygarnęli . PO wyszła a PiS się wstrzymał . Zagrania pod publikę
mariusz
mariusz 13.12.2018, 13:37
pisiory to też cwaniaki , pazerni na szmal , nic dobrego jeszcze nie zrobili , a już kasują...
tylko pis
tylko pis 14.12.2018, 08:15
I to pewnie pisze jakiśenesiak. Hipokryzja wmodzie.
walka z systemem
walka z systemem 8.12.2018, 18:33
Ch... mnie to obchodzi kto przytulał. Ważne jest jaki pazerny p..s to przegłosował. Upublicznić nazwiska tych k....a pseudo społeczników. Nic jeszcze nie zrobili a już sobie podwyżki przegłosowali. WSTYD I HAŃBA. To trzeba piętnować. Niech ludzie widzą kogo wybrali.
king
king 9.12.2018, 08:39
I tu się muszę z tobą bezsprzecznie zgodzić. Społecznicy od siedmiu boleści. Trzy stówy podwyżki, Skandal. W jakim zakładzie pracy po drugim dniu pracy podwyższają wypłatę o 300zl? Wstyd dla radnych którzy bez mrugnięcia za tym zagłosowali.
kicker
kicker 9.12.2018, 23:11
Jaki wstyd, to jest k.....wska pazerność. Wywalić ich na zbity pysk! Co dla kasy do rady przyszli?
nn
nn 7.12.2018, 18:26
a co mieli zrobic jak kombinatorskie stowarzyszenie ma wiekszosc. w pierwszej kadencji robili wałki to teraz beda robic ze zdwojona sila. tylko zeby sie nie zdziwilu jak o 6 rano uslysza pukanie do drzwi
ja
ja 7.12.2018, 21:05
Mieli przekazać , biedactwa , na cele charytatywne . Ale nie łódź się , jak mówi bajka o Łodzi , nie zrobią tego. Kasa to kasa
SANDRA
SANDRA 6.12.2018, 14:08
300 zł dostali diety a osobom niepełnosprawnym która niepełnosprawność powstała po 22 roku życia ani złotówki by nie dali tak sie nie robi jeżeli jest niepełnosprawność od urodzenia czy po 22 roku życia to co to ma za znaczenie czy my jesteśmy inni tacy sami jesteśmy to niech ktoś weżmie sie za to a nie MOPS tylko tym co maja to dawają.
bezradny
bezradny 7.12.2018, 08:57
masakra..szkoda ze my w firmie nie mozemy zaglosowac o podwyzke,,,zlodzieje..
Wyborca
Wyborca 5.12.2018, 17:57
Dekoracje swiateczne ulic Smetowa wciaz te same brak pomyslu wujtowa ospala to i swiciedelka wciaz te same co 8 lat temu nie chce sie juz na to patrzec ulice dziurawe inwestycji rzadnych tylko audyty zewnetrzne szamb gdzie projekty na nowe odcinki kanalizacji i mozna by bylo dlugo wymieniac co trzeba by bylo zrobic w gminie ale przecierz nic nie robic tylko sie lansowac
Gość
Gość 6.12.2018, 22:41
Skoro dekoracje są w dobrym stanie było by nierozsądne tracić fundusze na nowe . A nastrój świąteczny tworzymy sami , chyba że ktoś umie siać tylko zament .
Dana
Dana 7.12.2018, 12:13
Jak chcesz to sobie nastrój twórz i naucz sie poprawnie pisać.
Uwazam ,ze zamęt to tworzy wójtowa swoim paskudnym charakterem.

Romek
Romek 7.12.2018, 19:17
To jest kłamczucha jakich mało.
Gdyby nie klechy to by nie wygrała .I tak wynik jaki zrobiła to kiepski.
Myślała ,ze wszyscy dadzą się nabrać ?
Gość
Gość 7.12.2018, 21:19
Kto głosował,,Klechy" czy społeczeństwo?Źle się znosi przegranà .
Piotruś Pan
Piotruś Pan 8.12.2018, 09:50
Co za pytanie ? Udajesz ,że nic nie wiesz ?
"Klechy" swoje dostały i kampanie zrobiły.
I tak na to co ludziom wciskali to wynik.byle jaki.
To nie jest honorowa wygrana.


Gość
Gość 8.12.2018, 18:48
To co ,,Klechy"dostały było legalne dla nas wszystkich ! Żadne dotacje do kiedzeni nietrafiły, chyba że masz na to dowody ?
Zyga
Zyga 8.12.2018, 19:28
I znowu błędy ,koleś naucz się pisać.
Klechy mają mało kasy od parafian to jeszcze im mało ? Mają hektary ,doplaty unijne i jeszcze dotacji potrzebują ?
Za publiczne pieniadze kampania wyborcza?
"Judaszowskie" zagrania ,bez wstydu i honoru.
On
On 5.12.2018, 20:25
Najważniejsze ,ze kler zadowolony.
To ze gmina popadła w marazm to ich nie obchodzi.
Można się domyślac ,ze niebawem poplynie do nich następna pula kasy gminnej.
Baba co jak sie pomyli to prawde powie.
Taka to "ekspertka" a moze bardziej pasowałaby na gospodyni plebana ?
Została z 30 metrowym "kurnikiem" i od dawna z komornikiem na karku ?
Całą "gębą" gra " panią" a raczej to jest aktorka ze spalonego teatru.

genowefa pigwa
genowefa pigwa 5.12.2018, 16:24
a co z rozliczeniem afer w starostwie , bo na razie mają tylko neumanna
obywatel
obywatel 5.12.2018, 15:44
przyznali sobie podwyżki - za co ja się pytam , jeszcze nic dobrego nie zrobili , a już biorą kasę - dziadostwo pazerne na szmal , skandal , co na to wyborcy ???

Pozostałe