VI Wielki Jarmark Kociewski. To już dziś! Sprawdźcie program

  • 29.06.2018, 12:40 (aktualizacja 29.06.2018, 14:25)
  • redakcja
VI Wielki Jarmark Kociewski. To już dziś! Sprawdźcie program

Podziel się:

Oceń:

Władze miasta Starogard Gdański zapraszają na VI Wielki Jarmark Kociewski, połączony z obchodami Dni Starogardu. Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny w ostatni weekend czerwca. Wystąpią gwiazdy muzyki disco polo: Dwa plus Dwa, After Party, Andre, Playboys oraz Piękni i Młodzi, a także gwiazdy polskiej estrady, czyli Kult, Margaret i Kabaret Młodych Panów. Nie zabraknie dobrej zabawy i mnóstwa dodatkowych atrakcji.

Wielki Jarmark Kociewski od pięciu lat przyciąga tłumy mieszkańców i przebywających w Starogardzie gości. To wielkie święto miasta jest okazją do spotkań i wspólnej zabawy. Od rana do późnych godzin wieczornych 29 i 30 czerwca na Stadionie Miejskim im. Kazimierza Deyny na mieszkańców czekać będzie mnóstwo atrakcji. Nie zabraknie stoisk z regionalnymi wyrobami i żywnością, ciekawych atrakcji dla najmłodszych, imprez sportowych, a przede wszystkim dużej dawki dobrej muzyki i humoru.
W tym roku organizatorzy przygotowali dla mieszkańców dwa fantastyczne spotkania z muzyką, której rytmy nie pozostaną nikomu obojętne. Wystąpią niekwestionowane gwiazdy polskiej muzyki rockowej, popu i discopolo.
Święto Starogardu rozpoczniemy 29 czerwca uroczystym, barwnym przemarszem ulicami miasta z udziałem władz miasta, Bractwa Kurkowego, klubów sportowych, organizacji pozarządowych i mieszkańców. Korowód  wyruszy o godz. 16.00 spod Poczty Głównej przy ul. Hallera, a poprowadzi go orkiestra dęta Starogardzkiego Centrum Kultury.  Po uroczystej intronizacji nowego Króla Kurkowego i przekazania mu Klucza do bram Miasta, rozpocznie się zabawa. Tego dnia wieczór umilą nam gwiazdy muzyki DISCO POLO. 
Drugi dzień Dni Starogardu w niczym nie będzie ustępować pierwszemu. Tego dnia tradycyjnie będzie można się przebadać w Parku Zdrowia z Kociewskim Centrum Zdrowia &Polpharmą na parkingu przy budynku Starostwa Powiatowego oraz odwiedzić stoiska wystawiennicze z rękodziełem i wyrobami artystycznymi, które wypełnią parking przed Stadionem Miejskim. Organizatorzy zapraszają też na warsztaty Semilac z Margaret. Będzie można zrobić sobie pamiątkową fotografię w Fotobudce  i skosztować wyszukanych potraw na Festiwalu Foodtrucków. Na scenie oprócz regionalnych artystów, wystąpi Kabaret Młodych Panów. Wieczorem zaś publiczność bawić będzie Margaret i rockowy zespół Kult.

Program:
29 czerwca 

15.00 Puchar Polski Strong Man cz.1
16.00 Uroczysty korowód ulicami miasta
16.20 Oficjalne otwarcie VI Wielkiego Jarmarku Kociewskiego, przekazanie klucza do bram miasta.
16.30 Intronizacja Króla Kurkowego
16.45 Puchar Polski Strong Man cz.2
od 17.30 Koncerty zespołów: Dwa Plus Dwa, After Party, Andre, Play Boys, Piękni i Młodzi. W przerwie koncertów: Bicie Rekordu Polski w śpiewaniu Hymnu Narodowego. 

30 czerwca 
15.00 Występy regionalnych zespołów, dzieci oraz klubów sportowych
17.30 Gala Sportu
od 18.30 Występy i koncerty: Kabaretu Młodych Panów, Margaret, Kult 
 

_redakcja

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe