wtorek, 23 czerwca 2026 20:32
Reklama

Artykuły

Reklama
Pies wytropił złodzieja
Pies wytropił złodzieja
STAROGARD GD. Sprawca włamania w areszcie i odzyskany sprzęt elektroniczny to efekty działania policjantów z Posterunku Policji w Zblewie oraz przewodników psów i ich podopiecznych. Zatrzymanemu 19-latkowi grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności. 18.02.2011 00:00    4
Pasażer widmo i jego długi - musi zapłacić za nie swoje mandaty. Ktoś musi się podszywać...
Pasażer widmo i jego długi - musi zapłacić za nie swoje mandaty. Ktoś musi się podszywać...
OSIECZNA. Robert M. twierdzi, że otrzymał wezwanie do zapłaty za nie swoje mandaty. Jego zdaniem, ktoś musiał się pod niego podszyć. - Obawiam się, że mimo wszystko, ktoś nadal będzie się pode mnie podszywał i wezwania do zapłaty ciągle będą do mnie spływały. W końcu trafię na krajową listę dłużników i ani kredytu nie dostanę, ani niczego na raty nie kupię – żali się Czytelnik. Zapowiada, że sprawa znajdzie swój finał w sądzie. 17.02.2011 10:00    3
Po kładce do domu - błotnisty rów zamiast ulicy
Po kładce do domu - błotnisty rów zamiast ulicy
KOCIEWIE/ZELGOSZCZ. Miało być tak pięknie... Budowa kanalizacji miała zakończyć problemy z szambem oraz poprawić komfort życia mieszkańców. Jednak szybko okazało się, że inwestycja zamiast rozwiązywać problemy, tworzy nowe. Co gorsza, ich rozwiązania jak na razie nie widać. 17.02.2011 00:00
Zagubione numery - ulica Płk. Dąbka „straszy” absurdalną numeracją budynków
Zagubione numery - ulica Płk. Dąbka „straszy” absurdalną numeracją budynków
STAROGARD GD. Zamęt, brak konsekwencji, kuriozalnie „poukładane” numery domów. Usługodawcy mają problem ze znalezieniem numerów domów przy ul. Płk. Dąbka. Mieszkańcy są już zmęczeni nielogiczną numeracją ich posesji. Sprawa ciągnie się od lat. 17.02.2011 00:00    1
Nowy skarbnik powołany
Nowy skarbnik powołany
STAROGARD GD. Zmiana na stanowiskach. Po odwołaniu byłej skarbnik Reginy Brzezińskiej nowym skarbnikiem powiatu został Andrzej Małkowski, dotychczasowy naczelnik Wydziału Nadzoru Właścicielskiego, Zdrowia i Polityki Społecznej. 17.02.2011 00:00    1
Aspirant Fortuna ogłasza rozstrzygnięcie konkursu dla czytelników:
Aspirant Fortuna ogłasza rozstrzygnięcie konkursu dla czytelników:
W moim konkursie na wskazanie pięciu „pożeraczy pieniędzy” i pięciu sposobów na poprawę sytuacji finansowej jury wybrało – oczywiście – pięciu zwycięzców. Na konkurs wpłynęło ponad 150 wypowiedzi, z czego zdecydowana większość wymagała uważnej lektury, zawierała trafne spostrzeżenia i cenne sugestie. 17.02.2011 00:00
Pędzące bmw - skradzione we Francji odzyskane w lesie starogardzkim
Pędzące bmw - skradzione we Francji odzyskane w lesie starogardzkim
STAROGARD GD. Policjanci odzyskali terenowe bmw X5 warte ok. 300 tys. zł. Auto zostało skradzione tego samego dnia na terenie Francji. Kierowca bmw próbował rozjechać zatrzymujących go policjantów. Oddano strzały ostrzegawcze... 16.02.2011 12:59    5
Posada dla swojego? Burza wokół etatowego członka zarządu - koalicja rządząca posądzana o nepotyzm polityczny
Posada dla swojego? Burza wokół etatowego członka zarządu - koalicja rządząca posądzana o nepotyzm polityczny
POMORZE. Radni zadecydowali o powstaniu nowego stanowiska etatowego członka zarządu. Przeciwko jego powstaniu protestowali radni opozycji, według których kłóci się to z ideą taniego rządzenia. W powołaniu etatowego członka zarządu powiatu widzą prywatę i nepotyzm polityczny radnych PO. - Czy te zmiany mają na celu, żeby Patryk Gabriel (lokalny lider PO) objął ten etat? – pyta radny opozycji. 16.02.2011 10:47    14
Czy Destylarni grozi upadłość? - francuski właściciel musi spłacić ogromne zadłużenie
Czy Destylarni grozi upadłość? - francuski właściciel musi spłacić ogromne zadłużenie
STAROGARD GD. Francuska Grupa Belvedere, do której należy starogardzka Destylarnia Sobieski ma kłopoty finansowe. Chodzi o niebagatelną kwotę 550 mln euro, którą Grupa ma spłacić w ciągu 10 lat. Jeżeli jej się nie uda, starogardzkiej destylarni może grozić upadłość, pracę może stracić prawie 400 osób. 16.02.2011 10:39    4
Burmistrz idzie do prokuratury - ze sprawą na byłego burmistrza
Burmistrz idzie do prokuratury - ze sprawą na byłego burmistrza
CZARNA WODA. Ciąg dalszy głośnej sprawy dotyczącej nieprawidłowości w Zespole Szkół Publicznych w Czarnej Wodzie. W wyniku źle pobieranych przez lata subwencji gmina musi bezwzględnie zwrócić do Ministerstwa Finansów 2,57mln zł. Burmistrz Arkadiusz Gliniecki złożył zawiadomienie do prokuratury o popełnienie przestępstwa. 16.02.2011 10:31    5
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Jak zawsze... Treść komentarza: ... "śmietanki towarzyskiej" Starogardu to nie interesuje. Data dodania komentarza: 16.06.2026, 09:01 Źródło komentarza: Historyczny krok dla Pomorza: Parlament mówi „TAK” dla metropolii. Teraz czas na decyzję Prezydenta Autor komentarza: Y€b@ć upa i bandere Treść komentarza: Wszyscy ukradlińcy do siebie Data dodania komentarza: 14.06.2026, 12:43 Źródło komentarza: FELIETON: Koniec ukraińskiego snu Autor komentarza: Koko Treść komentarza: Policja LPR i technik ale Karetki to co już nie warto wymienić??? Gdyby nie ratownicy z ZRM w Skarszewch ta dziewczyna by nie żyła , szybka reakcja , podjęte decyzje o przysłaniu LPR to ich zasługa więc te informacje to są beznadziejne Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:17 Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton Autor komentarza: tutam Treść komentarza: Mogę spytać po co macie kącik "Napisz do nas", skoro to nie działa? Tak się boicie spamu, że zablokowaliście? Data dodania komentarza: 14.06.2026, 00:07 Źródło komentarza: [AKTUALIZACJA] Trwa policyjna obława. 75-latek leżał w kałuży krwi. Mundurowi poszukują Mateusza G. Autor komentarza: kto ma wiedzieć ten wie Treść komentarza: Każdy mężczyzna ma na sobie kask, tylko nie każdy regularnie ściąga z niego pokrowiec Data dodania komentarza: 10.06.2026, 12:59 Źródło komentarza: 15-latka spadła z hulajnogi elektrycznej i uderzyła głową w beton Autor komentarza: em Treść komentarza: nie miałam nic przeciwko tej fladze, dopóki nie przeczytałam "Wniosek o usunięcie flagi ma związek z niedawną decyzją prezydenta Ukrainy, Wołodymyr Zełenski, który nadał Samodzielnemu Centrum Operacji Specjalnych „Północ” Sił Operacji Specjalnych Ukrainy honorowe imię „Bohaterów UPA”. (...) Ukraińska Powstańcza Armia odpowiadała za antypolskie działania na Wołyniu" - i serio ukraińskie flagi jeszcze u nas wiszą po tym ???? Data dodania komentarza: 10.06.2026, 08:16 Źródło komentarza: Czy ukraińska flaga zniknie sprzed Starostwa? Domagają się tego mieszkańcy oraz radny
Reklama