FOTO: 15-lecie Teatru Kuźnia Bracka

  • 18.12.2017, 00:02
  • redakcja
FOTO: 15-lecie Teatru Kuźnia Bracka

Podziel się:

Oceń:

W sobotę, 16 grudnia Teatr Kuźnia Bracka obchodził 15-lecie swojej działalności. Z tej okazji w Starogardzkim Centrum Kultury odbył się wyjątkowy koncert.

Na scenie wystąpili artyści, którzy na scenie występowali w pierwszych koncertach TKB. Cala sala wypełniła się po brzegi, a znalezienie miejsca siedzącego graniczyło z cudem. Zachwyceni widzowie nagradzali każdy występ gromkimi brawami, a kuźniacy z każdą piosenką dawali z siebie więcej. Po dwugodzinnym koncercie nadszedł czas na gratulacje, kwiaty i słowa uznania.

_redakcja

Zdjęcia (51)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

g
g 18.12.2017, 02:44
Gratulacje dla twórców i artystów ! Najważniejszym instrumentem tych młodych ludzi jest głos czyli zdrowie układu oddechowego.... A tu grom z jasnego nieba !
Od ponad 2 tyg., starogardzianie wiedzą, że w mieście jest niewidoczny ,ale bardzo groźny SMOG ! Nie widzę w GK, żadnej informacji ? Wypada dokładnie mieszkańców o tym poinformować ! Wszyscy jesteśmy tym zaskoczeni, ze u nas jest aż tak źle -15 miejsce w Polsce po miastach z Górnego Śląska ! Dziś w TVP Gdańsk było info, ze Gdynia i Sopot mają najczystsze powietrze w Polsce wg wskaźników .... Kiedy na to odezwą się władze,osoby odpowiedzialne za ochronę środowiska ? Czy np.Straż Miejska już sprawdza te czarne dymy..... ? A jakiej jakości sprzedawany jest w Stg. i okolicach węgiel ?
byk
byk 19.12.2017, 10:38
Prezydencie do dzieła! Trzeba reagować! Ludzie nie chcą się truć! Może jakiś nowy pełnomocnik? Od spraw smogu
Aneta
Aneta 18.12.2017, 23:24
Czytałam ten artykuł kilka tygodni temu właśnie na łamach Kociewskiej. Było tam dokładnie opisane co i jak.
Niestety oddychamy tym, co sami tworzymy....

Pozostałe