Wtorek, 25.06.2019
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
Pomorska Szkoła Wyższa w Starogardzie Gdańskim
JYSK Starogard
JYSK Starogard
JYSK Starogard

Komu poleca się kupić lustro na wymiar?

  • 09.07.2018, 14:00
  • Grupa Tipmedia
Komu poleca się kupić lustro na wymiar?
Są rzeczy, które nie każdy może mieć. I to nie tylko ze względu na ich cenę. Choć lustro na wymiar z pewnością nie zrujnuje twojego portfela, być może nie jest przeznaczone dla ciebie. Sprawdzamy, kto powinien poważnie się zastanowić nad kupnem lustra na wymiar.

Nie wszystko jest dla każdego

Mało kto z nas może sobie pozwolić na zakup wszystkiego, o czym tylko zamarzy. Chociażby takie Ferrari 458 Spider. Cena tego luksusowego samochodu to grubo ponad 800 tysięcy złotych. Zarabiając średnią krajową (3,5 tysiące złotych netto), musielibyśmy odkładać na niego przez prawie 20 lat. Są jednak rzeczy tańsze, na które nas stać, jednak nigdy ich nie kupimy, ponieważ są nam zupełnie do niczego potrzebne. Jedną z nich jest kosiarka spalinowa, gdy mieszkamy w bloku i nie mamy nawet działki letniskowej. Podobnie nie kupimy sobie spodni w rozmiarze XXL, gdy nosimy L. Jest jednak grupa przedmiotów, które możemy mieć, ale niekoniecznie musimy, gdyż są one skierowane głównie do danej grupy odbiorców. Mowa tutaj oczywiście o lustrach na wymiar.

Specyficzna rzecz

Zacznijmy od tego, że lustro na wymiar może sobie kupić praktycznie każdy. Jego cena nie drenuje naszego portfela, więc z pewnością będzie nas na nie stać. Z drugiej strony, lustro jest w domu nieocenione, dlatego i tak musimy je mieć. Dlaczego w takim razie piszemy, że lustro na wymiar jest przeznaczone dla konkretnej grupy odbiorców? Odpowiedź przestawiamy poniżej.

Dla kogo lustro na wymiar?

Przede wszystkim zwróćmy uwagę na to, co wyróżnia lustro na wymiar od zwykłego lustra. Jest to oczywiście jego rozmiar, a konkretniej wymiary, jakie sami ustalamy. Większość luster dostępnych w sklepach stacjonarnych ma z góry narzucone nam wymiary. Są to m.in. 40,60 centymetrów, 50x80 centymetrów czy 50x100 centymetrów. Nie uświadczymy żadnych luster o „niestandardowym” rozmiarze. I właśnie tu z pomocą przychodzi lustro na wymiar. Jeżeli mamy bardzo małą łazienkę i potrzebujemy lustra o długości i szerokości wyliczonej co do centymetra, wtedy zakup lustra na wymiar będzie najlepszą opcją. Podobnie w przypadku, gdy mamy gigantyczną łazienkę i szukamy lustra, które będzie wielkości ściany. Zamawiamy lustro na wymiar o rozmiarach 221 centymetrów długości i 84 centymetry szerokości. Lustro na wymiar może również pełnić funkcję dekoracyjną. Długie, wąskie paski zwierciadła możemy zamontować np. w naszym salonie, by go optycznie powiększyć. Ten sam zabieg z powodzeniem sprawdzi się w każdym innym pomieszczeniu naszego mieszkania.

Grupa Tipmedia
Podziel się: